Показала непристойний жест однокласнику і облаяла: на Волині судили батька школярки
Волинянину в суді довелося відповідати через дії малолітньої доньки, бо ображала у школі однокласника.
У проколі про адмінпорушення вказується, що школярка у гімназії села Кисилин виражалася нецензурною лексикою та використовувала непристойні жести. Через скоєння дрібного хуліганства дівчинкою на її батька склали прокол за ухилення від виконання батьківських обов’язків.
Під час суду чоловік провину не визнав. Як пояснив, донька вжила нецезурне слово та показала непристойний жест в школі в межах самозахисту – під час конфлікту з однокласником, який штовхав її та ставив підніжку. Після цього вона попросила вибачення в хлопця.
Читати ще: У Луцьку судили батька школяра, який створив фото вчительки із датою її смерті
Натомість мама постраждалого учня розповіла, що син після того випадку був засмучений, пішов зі школи і взагалі не хотів відвідувати заняття. Такі дії однокласниці, зі слів жінки, завдали йому моральних переживань, що вплинуло на його здоров’я. Як додала жінка, заяви про те, що син якось ображав однокласницю не відповідають дійсності. Тож вона просила притягнути до відповідальності чоловіка і накласти на нього штраф, мовляв, він не приділяє увагу вихованню доньки.
Заслухавши усі версії учасників справи та дослідивши докази, суддя визнав волинянина винним в адмінпорушенні і оголосив йому попередження.
Олена БІДЗЮРА
*фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У проколі про адмінпорушення вказується, що школярка у гімназії села Кисилин виражалася нецензурною лексикою та використовувала непристойні жести. Через скоєння дрібного хуліганства дівчинкою на її батька склали прокол за ухилення від виконання батьківських обов’язків.
Під час суду чоловік провину не визнав. Як пояснив, донька вжила нецезурне слово та показала непристойний жест в школі в межах самозахисту – під час конфлікту з однокласником, який штовхав її та ставив підніжку. Після цього вона попросила вибачення в хлопця.
Читати ще: У Луцьку судили батька школяра, який створив фото вчительки із датою її смерті
Натомість мама постраждалого учня розповіла, що син після того випадку був засмучений, пішов зі школи і взагалі не хотів відвідувати заняття. Такі дії однокласниці, зі слів жінки, завдали йому моральних переживань, що вплинуло на його здоров’я. Як додала жінка, заяви про те, що син якось ображав однокласницю не відповідають дійсності. Тож вона просила притягнути до відповідальності чоловіка і накласти на нього штраф, мовляв, він не приділяє увагу вихованню доньки.
Заслухавши усі версії учасників справи та дослідивши докази, суддя визнав волинянина винним в адмінпорушенні і оголосив йому попередження.
Олена БІДЗЮРА
*фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Онлайн-розлучення в «Дії» може стати доступним уже влітку
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.