USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Поліцейські будуть штрафувати водіїв заради балів

4 Грудня 2017 10:38
Керівництво патрульної поліції України ввело бали, які нараховуються поліцейськими за складені протоколи та накладені на порушників штарфи. Про це повідомив журналіст інформаційно-правової газети «Дорожний контроль» Ростислав Шапошников на своій сторінці у Фейсбуці, посилаючись на свій джерело в поліції.

«За виписування звичайного штрафу на водія нараховується 1 бал. Однак за протоколом за ст.130 і евакуацію авто на приватнийштрафмайданчик зараховуються вже 6 балів. За арешт людини «за непокору вимогам» за ст.185 - дають 5 балів. Тому так багато арештів «непокорених», - повідомив він.

Він пише, що тих патрульних, хто набрав менше очок - позбавляють премії, яка складає більшу частину зарплат.

«Як відомо з 8000 грн зарплати патрульних -2000/3000 зарплата, решта -премія.

Як з'ясувалося, в Україні поліцейський повинен прагнути, щоб люди якнайбільше порушили закон, щоб зберегти свою зарплату, а якщо не порушують - то треба малювати «ліві» протоколи, - підсумував Шапошников і навів свою переписку з інформатором з поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
11 Показати IP 4 Грудня 2017 10:57
По європейськи все правильно
123 до 11 Показати IP 4 Грудня 2017 13:34
Нам до Європи, як до... Повертається стара палкова система тільки по Європейський. Ці копи і так порушують права людини на кожному кроці, уявіть що почнеться тепер, оскільки за це почнуть подяки писати і премії давати. Повний абсурд.
Марина до 11 Показати IP 4 Грудня 2017 20:02
У всіх цивілізованих країнах дають премію за відсутність порушень, у нас як завжди.
Лучанин Показати IP 4 Грудня 2017 11:48
Працівники повинні бути зацікавлені, та мати відповідний стимул ... Я наприклад - ПІДТРИМУЮ !!!
Яр до Лучанин Показати IP 4 Грудня 2017 12:41
От тільки стимулюють методами старої міліції. Реформа? Нє, нє слишалі...
Иван Показати IP 4 Грудня 2017 11:51
Не будем нарушать! - не дадим полицейским "заработать" баллы. Ура!
Дмитро Показати IP 4 Грудня 2017 12:07
Все просто - не хочеш дати поліцейському бал - не порушуй ПДР.
123 до Дмитро Показати IP 4 Грудня 2017 13:41
Так то воно так, але що почнеться коли їм, тобто копам, не буде вистачати балів у кінці місяця. Вони і так кайданками клацають потрібно це чи не потрібно і кладуть людей обличчям в землю за дрібні порушення. Краще б вели бали за тупість, а то як старі ДАІ один вміє читати а інший писати.
Иван до Дмитро Показати IP 4 Грудня 2017 16:04
вот какие ид?оты минусуют наши посты нам с тобой? - наверно деграданты общества
Прохожий Показати IP 4 Грудня 2017 12:22
Трійка аутсайдерів знайдуть інші способи наверстати премії))))