USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Поліція завела кримінал через погрози базарників палити машини працівників Луцькради

12 Грудня 2019 12:01
Поліція відкрила кримінальне провадження щодо погроз підприємців Старого ринку в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел. Інформацію підтвердили у секторі комунікації ГУНП у Волинській області.

Так, 11 грудня в ЗМІ з’явилися повідомлення про погрози знищення чи пошкодження майна, а саме спалення автомобілів працівникам Луцької міської ради, щоб вони передумали переносити Центральний ринок Луцька на ЛПЗ. Також пропонувалося закидати яйцями будівлю Луцькради.

Інформацію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 350 ККУ (Погроза вбивством, заподіянням тяжких тілесних ушкоджень або знищенням чи пошкодженням майна загальнонебезпечним способом щодо службової особи чи її близьких або щодо громадянина, який виконує громадський обов'язок, застосована з метою припинення діяльності службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок, або зміни її характеру в інтересах того, хто погрожує.Карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Оля Показати IP 12 Грудня 2019 12:16
Правильно. Мусить бути порядок. Торгаші не можуть диктувати як нам в Луцьку жити.
Анонім до Оля Показати IP 12 Грудня 2019 12:28
Їхала б ти в своє село і там дояркам розказувала,як потрібно жити.Ти представниця всіх лучан?Задовбала вискочка.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Грудня 2019 16:18
Як не крути, але за подібні погрози треба саджати незалежно від того, хто ці погрози висуває.
123 до Анонім Показати IP 13 Грудня 2019 23:50
Ахахахах. збив жінку насмерть будучи п’яним- під домашній арешт. А тут заява, єрдр все по справжньому ахахах. Не смішіть !
Саша до Оля Показати IP 12 Грудня 2019 12:45
Ти часом не чиновниця? тато чи мама чиновник?
Маша до Саша Показати IP 12 Грудня 2019 14:29
А окрім чиновників і базарників професй не залишилось, чи більше не знаєте? :)
Луцьк до Оля Показати IP 12 Грудня 2019 16:12
А необрані мають право щось диктувати?
Лучанка Показати IP 12 Грудня 2019 12:49
Ви що вже геть подуріли!!! Ви б краще подивилися як щодня муніципали під знаками які встановлені лише за їхнім бажанням без погодження штрафують людей. на підставі чого? закону? вибачте рівні умови мають бути для всіх. А якщо почитати соцмережі то потрібно відкрити 1000 кримінальних проваджень, по кожній погрозі прописаній в коментарях.....
Олег до аноніста Показати IP 12 Грудня 2019 12:51
Правильно людина сказала. Давно пора закрити пельку тим грязним торгашам
Анонім до Олег до аноніста Показати IP 12 Грудня 2019 20:11
Ти свою проплачену пельку заткни
Андрій Показати IP 12 Грудня 2019 12:54
Маразм прогресує, поліція досі рже .Що справді треба зробити ,це перевірити законність рішень міської ради прокуратурою ,ДБР .Одні кіоскі зносять ,а шаурма на кожному кроці і т.д.
Андрій Показати IP 12 Грудня 2019 13:25
Послав в приватній перепиці одного гівнюка , він подав заяву на зґвалтування. Вам смішно ,а я шукаю адвоката.
АндріЮ до Андрій Показати IP 12 Грудня 2019 14:30
Висновок: фільтруй базар! :)
Андрій Показати IP 12 Грудня 2019 13:48
Ну якщо за таке кримінальна справа,то що чекає на тих хто ставив на коліна представника влади і громив міліцію в 2013 році.За учасників Майдана ,я взагалі мовчу.
факт до Андрій Показати IP 12 Грудня 2019 14:32
До них ще доберуться, не хвилюйтесь!
Анонім Показати IP 12 Грудня 2019 14:37
Новий рік щура,можливо цим пояснюються дії влади?Бо інших пояснень в мене немає.
Хамло Показати IP 15 Грудня 2019 11:27