USD 24.9 25
  • USD 24.9 25
  • EUR 27.5 27.75
  • PLN 6.45 6.55

Полковник, який домагався дівчат в армії, тепер керує у штабі ЗСУ

Віктора Іваніва, командира військової частини А1358, який домагався дівчини-лейтенанта Валерії Сікал, не звільнили після гучного скандалу, а підвищили, незважаючи на те, що кримінальне провадження у справі харасмента триває. Активісти вважають, що у полковника є «покровителі» серед керівників Міноборони.

Про це повідомляє газета «33-й канал».

А почалось все після того, як Валерію, яка закінчила військову академію, направили на службу до частини у Цвітосі. Там вона служила на посаді інженера відділення технічного контролю й з перших днів відчула на собі увагу з боку командира.

«Постійне приниження, брудні натяки та психологічне насилля я терпіла майже рік. Віктор Іванів наказував, що я повинна робити йому добре, задовольняти його в сексуальному плані. Намагався мене обійняти, притулити до себе. За ногу погладити, за руки взяти, – розповідала тоді Валерія Сікал. – За слухняність та інтимні стосунки командир обіцяв стрімку кар’єру, а коли відмовляла, ще більше знущався. Було навіть таке, що він викликав мене на службову квартиру для прикомандированих, мовби дівчину за викликом: отут є керівник, його треба обслужити. На що я казала, що таким наказам не підкоряюся, і тікала або намагалася втекти, щоб не продовжувати цю розмову. Мені це було огидно. Своєму чоловіку про домагання я зізналась не одразу – терпець урвався, коли командир не відпустив на лікарняний, хоча була після операції. Розповівши усе коханому, я написала заяву правоохоронцям. Вважаю, Віктор Іванів не гідний бути взагалі в рядах ЗСУ, йому треба піти до психіатра».
Лейтенант Валерія Сікал

Після розголосу виявилося, що Валерія Сікал – не єдина постраждала від такої поведінки командира, інші жертви теж дали свідчення. Весь цей час Віктор Іванів уникав спілкування із журналістами, хоча вони навіть навідувались до нього у вінницький шпиталь, де він лікувався. Хоча активісти переконані, що просто ховався за «лікарняним» Казав лиш єдине – то брехня. Після цього закривав двері.

Проте справа про командира, який за слухняність та інтимні відносини обіцяв дівчині стрімкий кар’єрний ріст, а за відмови знущався, отримала несподіваний поворот. Голова Вінницької громадської організації «Ревізія влади» Віталій Павловський, який з самого початку допомагав Валерії у боротьбі за справедливість, розповів, що днями йому вдалося отримати документ, де йдеться, що з 18 травня полковник служить в Генеральному штабі Збройних сил України.

«Досі триває кримінальне провадження за заявою Валерії Сікал щодо сексуальних домагань. Нею займаються правоохоронні органи Хмельницької області, дівчина неодноразово давала свідчення. Більше того, у військовій частині відбулася фінансово-аудиторська перевірка, у результаті якої були виявлені масові порушення розтрати коштів. Буде чи взагалі хтось за це відповідати?» – каже Валерій Павловський.

Активіст заявляє, що вони були готові до такого повороту, адже чули, що у скандального офіцера є «покровителі» в керівній гілці Міноборони.

Сама Валерія Сікал залишила військову службу за станом здоров’я. Її спина постраждала через те, що командир, бажаючи помститися, змушував дівчину носити 35 кілограмові снаряди.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 20
Навуходоносор Показати IP 24 Липня 2019 19:05
Что-то не совсем гладко в этой "слезоточивой" истории. Судя по фотографии, эта девушка вряд ли сможет приподнять снаряд весом 35 кг, а не то что его еще и тащить. Наслышались историй о сексуальных домогательствах в Штатах, там в этом плане законы дебильные. Скоро их мужики перед ночным сексом справки должны будут выдавать своим женам, что все пройдет нормально и права женщины не будут ущемлены.
Паша до Навуходоносор Показати IP 12 Серпня 2019 01:34
А ти по фото обличчя визначив скільки вона зможе підняти?!)) Щось мало переконлива у тебе відмазка перевертня...
анатолий Показати IP 24 Липня 2019 20:08
Ну,что теперь остаётся, отчеканить этому ублюдку все причинные детали и good bei армия ?
51 -а незнаменита Показати IP 24 Липня 2019 20:42
Тепер це в армії як *добрийдень* в одній 14-й по 5 раз женяні переженяні, серіал САНТА-Барбара отдихає
zvezda до 51 -а незнаменита Показати IP 31 Липня 2019 16:44
в 14-й нач. штаба низькоморальне
Їван Показати IP 24 Липня 2019 21:42
То новоявлений поручик Ржевскій ! Є закон - тільки хімічна кастрація і повне обрєзаніє !
Кех до Їван Показати IP 25 Липня 2019 10:03
Який Закон? Думайте що пишите або читайте про те що пишите, той Закон стосується педофілів , її не було 18?
Євген Показати IP 24 Липня 2019 22:41
Не вірю я в це все. Наклепом пахне.
Є.В. до Євген Показати IP 1 Серпня 2019 09:56
Повірте, це не наклеп, він реально моральний вир****, в нього було 3 офіційні дружини, а в частину він привіз із собою 2 малолітні шл*хи, які відразу поставив на офіцерські посади без відповідної освіти. Та багато чого цікавого. Таким скотам не місце в ЗСУ, дай взагалі людиною його назвати тяжко.
Бандера Показати IP 24 Липня 2019 22:48
Під....
Валерий Показати IP 25 Липня 2019 07:45
Разве такое только в армии,во всех сферах деятельности начальники пользуются своими возможностями по отношению к красавицам.Да вы посмотрите каких помощниц набирают депутаты...
бомбейро Показати IP 25 Липня 2019 09:35
а в одному сізо україни начхальник п-пк змусив використовуюче службове становище одну майже незайману підлеглу займатись з ним непристойними справами ух шалунішка
Сергій Показати IP 25 Липня 2019 11:50
Армія це лице суспільства. Якщо немає порядку і моралі в суспільстві то ніколи не буде в силових структурах. Оглянітся навколо. Таке ж твориться і в цивільних компаніях, державних установах. І краще поки що не буде. Через Інтернет і безконтрольність діти 5-6 класів мають доступ до еротики і т.д. Потрібно нам всі мінятися навчати в першу чергу дітей. Цінувати Українську етнографію, культуру. Поважати один одного. Наразі складається така ситуація що кожен виживає самостійно на одинці.
Я Показати IP 25 Липня 2019 21:56
Вірю кожному слову цієї дівчини. Отакі підстаркуваті начальнички (і не лише в армії) думають, що вони секс-мачо, яких усі хочуть, і що їм все можна. Сексуальні домагання в Україні - це вже буденна справа. У нас жертв згвалтувань засуджують!!! Сама винна, чого пізно з роботи поверталася, чого в спідниці йшла, та хто її гвалтувати захоче, та вона ще дякувати повинна, що на неї хтось поласився і т.д. А довести, що до тебе домагалися - це взагалі нерельно. Дівчина молодець, що не стала мовчати!!!
Віктор Показати IP 31 Липня 2019 09:11
Я вірю цій дівчині. В ЗСУ дуже багато таких сперматозаврів
Володимир Показати IP 31 Липня 2019 12:21
Це погано...Але було-б набагато гірше,якби він домагався хлопців...
Лена до Володимир Показати IP 31 Липня 2019 13:15
Не бачу різницю,дівчина чи хлопці. Насилля воно для всіх є насиллям,однаковим.
Василь Показати IP 1 Серпня 2019 18:07
Розжалувати і на передову
Марина Показати IP 27 Серпня 2019 14:13
Я знаю його особисто. Нічого доброго сказати не можу - хам і рідкісний козел. Подібна поведінка абсолютно вписуєтся в його характер. Особливо напідпитку (зустрічала його в компанії на дні народження) - людина нахабніє, чіпляється, лапає жінок
Оксана Показати IP 14 Вересня 2019 08:18
Сумна iсторiя! ( Дiвчинi хочеться вiрити, але по факту -однI слова.... Таких людей-збочинцiв потрiбно iзолювати вiд суспiльства ,десь на безлюдний острiв !