USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.60 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Польські протестувальники розвернули вантажівку із автомобілями для ЗСУ. Відео

16 Лютого 2024 13:56
ГО «Перевізники західного регіону», які організували акцію на пункті пропуску «Ягодин», повідомили, що польські протестувальники розвернули вантажівку із автомобілями для ЗСУ.

Водій тягача мав усі необхідні документи від Міноборони України та відповідний ідентифікатор на лобовому склі.

Очевидці кажуть, що протестувальники були напідпитку і розвернули вантажівку у кінець загальної черги, яка наразі розтягнулася на 11 кілометрів від пункту-пропуску «Дорогуськ-Ягодин».

Читати ще: Українські перевізники протестуватимуть до повного припинення свавілля з боку поляків. Яка ситуація на «Ягодині»

Також українські протестувальники на кордоні зафіксували черговий факт свавілля польських протестувальників, які розвернули від кордону вантажівку-рефрижератор із фреш-продукцією, для якої має підтримуватися температура на рівні 0-2 градуси, повідомив перевізник з Луцька та водій одного із автомобілів, які розвернули, Олександр Назарук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
лучанка Показати IP 16 Лютого 2024 16:07
Час уже не пускати товари польського виробництва в Україну.
Клава Показати IP 17 Лютого 2024 02:14
чи не соромно сусідам ігнорувати санкції та безпроблемно торгувати з рф через рб (в тч і краденим українським зерном)?..
Ярослав Показати IP 17 Лютого 2024 07:14
І де ж поділись мільйони наших громадян-патріотів, які виїхали як біженці в Польшу, чи працювали там до початку повномасштабного? Все, вже не патріоти і тепле місце головніше? Де хоч один серьйозний протест з їх сторони?
Володимир Показати IP 17 Лютого 2024 09:22
Якби польська влада це не підтримувала-цього свавілля не було б.Московитське зерно везуть без проблем,а Україна їм поперек горла. Під різними приводами блокують(за путінські гроші).Мені цікаво чи блокували б так тракторами путінське шобло,якщо воно ( не дай Боже)пройшло б всю Україну і до Польщі підійшло б.Ті ,,вояки'' вже були б в Німеччині або дальше.
Михайло Показати IP 17 Лютого 2024 15:16
Зробити б коридор від Авдіївки до Перемишля для чеченців і бурятів - як би зразу заголосили оті добрі сусіди,,,,
Igor Показати IP 17 Лютого 2024 16:26
Черти. Пора поляндию на вилы. Никакие они не друзи. Мы кордоны европы бараним??? Да пусть идут туда кацапы!!! Может потом прозреют
Міщанка Показати IP 17 Лютого 2024 16:30
Пишіть заяви в польську поліцію і в нас
Сергій Показати IP 18 Лютого 2024 15:40
А змушували під прицілом автомата ? Навіщо нагнітання негативу?