USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Помер юнак з Волині, якого жорстоко побили

24 Травня 2018 13:22
Помер волинянин Сергій Осуховський, якого нещодавно жорстоко побили, написала у мережі повідомила Діана Новосад, передає Перший.

Нагадаємо, Сергій Осуховський після жорстокого побиття перебував у критичному стані. Подружжя Осуховських з селища Іваничі майже тиждень шукали транспорт, щоб вивезти 18-річного сина з лікарні в місті Буча, і медиків, які взялися б повернути хлопця до життя.

На жаль, юнак помер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Схаменімось Показати IP 24 Травня 2018 14:35
Жаль і сльози, співчуття.. .побили.... Ми люди чи нелюди.....неначе люди подуріли.... Сатана запанувала над людьми !!!!!! Останні дні на землі!!!!!
ага Показати IP 24 Травня 2018 14:45
вот в середньовіччя всі люди були такі добрі і милі, голови, руки, ноги рубали так ніжно і лагідно...
агага до ага Показати IP 24 Травня 2018 15:13
Шановний ага, людство має розвиватися, а не деградувати, так що недоречне порівняння з середньовіччям.
Skif до агага Показати IP 12 Червня 2018 18:41
Так человечество и деградирует. Неоколониализм, неорабство, неоварварство. То, что можно купить новую модель айпада, ещё не признак прогресса.
Житель Показати IP 24 Травня 2018 16:57
Кажуть уже найшли тих нелюдів. Всі мажори і деякі встигли виїхати в Іспанію відпочивати. Діло відмазали грошима, с*ки. А хлопця не вернеш.
Євробидло до Житель Показати IP 24 Травня 2018 17:41
а за що побили?
Жителька Показати IP 24 Травня 2018 19:57
Заступився за дівчину у клубі, а ті почали бити його головою у бардюру !
марина Показати IP 3 Червня 2018 17:28
неделю искали транспорт????? за неделю не нашлось людей, помочь???!!!!