Понад 300 відмінників Луцької громади отримали свідоцтва з відзнакою. Фото

Сьогодні 17:07
Сьогодні Театральний майдан Луцька зібрав майбутню еліту нашої держави та нашої громади. Гарні, усміхнені, щасливі молоді люди та їхні батьки, директори та вчителі, гості. Тут відбулося урочисте дійство вручення відзнак випускникам шкіл Луцької громади.

Про це повідомили у міській раді.

Цього навчального 2025 – 2026 року свідоцтва про здобуття повної середньої освіти з відзнакою отримали 314 випускників з Луцької громади. І це чудовий результат. Попри війну, попри обстріли, перебування в укриттях, непростий емоційний стан, наша молодь навчається і досягає високих результатів. Найбільше таких випускників у ліцеях № 1 (24 випускники), № 4 (24), № 9 (33), № 14 (20), № 18 (39), № 21 (32), № 22 (19), № 26 (16), № 27 (30).

Привітати випускників з високими нагородами та вручити їм відзнаки прийшли секретар Луцької міської ради Катерина Шкльода та перший заступник міського голови Ірина Чебелюк.

У своїй промові секретар міської ради Катерина Шкльода зазначила: «Сьогодні на цій площі дійсно – найкращі. Ті, хто точно знає, якою ціною даються навіть маленькі перемоги. Ті, ким пишаються їхні батьки, їхні вчителі, і уже пишається громада. Ми неодноразово нагороджували вас за найрізноманітніші перемоги, і сьогодні ми даємо вам квиток у нове життя. Щиро бажаю, аби таких щасливих квитків у житті було багато. Аби ви не забували, якою ціною даються перемоги і здобутки, які у вас є, і користувалися надалі у житті цими знаннями».

Читати ще: У Луцькій художній школі вітали випускників

Також вона побажала випускникам, аби ніколи не забували своїх батьків та вчителів, які дали мудрість, знання, любов. Щоб ніколи не забували громаду та місто, де народилися та навчалися: «І якщо ви навіть будете навчатись у іншому місті, ми впевнені що тут серед вас є ті, хто прославить наше місто. Не забувайте слово «Луцьк», не забувайте слова «Луцька громада». Пишайтеся тим, адже саме тут ви стали тими, ким сьогодні ми пишаємося. Дякуємо вам, що не зважаючи на складі часи, ви долали усі перешкоди, дякуємо батькам і вчителям за силу і знання, які ви вклали у своїх дітей. Дякуємо захисникам і захисницям, що у нас є сьогодні змога навчатись, працювати, жити і зустрічати кожен день!»
Опісля Катерина Шкльода вручила випускникам свідоцтва про здобуття повної середньої освіти з відзнакою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus