Понад 560 днів у полоні: Ковель долучився до акції на підтримку полонених
Ковель не мовчить. Сьогодні місто доєдналось до Всеукраїнської акції «Не мовчи! Полон вбиває!», яка відбулася в десятках міст одночасно.
Українці вимагають звільнення бійців, яких майже 20 місяців утримує росія. У катівнях ворога досі залишається троє ковельчан: Владислав Бакум, Андрій Богдан, Владислав Оксеньчук, інформують у міськраді.
Саме їх рідні й організували акцію у нашому місті, на яку вийшло понад півтори сотні людей.
Серед учасників – дружина загиблого Олександра Філона, колишнього командира підрозділу «Вовча зграя», Аня.
«Я чекала свого чоловіка з війни, та не дочекалась. Тепер хочу, щоб якнайшвидше звільнили моїх друзів і вони повернулись з полону додому», – каже вона.
Читати ще: «Хочемо зупинити місто»: у Ковелі та Нововолинську молодь закликає не ігнорувати хвилину мовчання на вулицях
Як зазначають мами полонених бійців Світлана Богдан і Тетяна Бакум, для них це ще одна можливість нагадати українцям, всьому світові про тих, кого зараз ворог тримає в неволі лише тому, що вони захищали Україну. Оборонці «Азовсталі» уже понад 560 днів перебувають в полоні.
Читати ще: Росіяни засудили азовців з Волині на 25 років. Матері благають про допомогу
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Українці вимагають звільнення бійців, яких майже 20 місяців утримує росія. У катівнях ворога досі залишається троє ковельчан: Владислав Бакум, Андрій Богдан, Владислав Оксеньчук, інформують у міськраді.
Саме їх рідні й організували акцію у нашому місті, на яку вийшло понад півтори сотні людей.
Серед учасників – дружина загиблого Олександра Філона, колишнього командира підрозділу «Вовча зграя», Аня.
«Я чекала свого чоловіка з війни, та не дочекалась. Тепер хочу, щоб якнайшвидше звільнили моїх друзів і вони повернулись з полону додому», – каже вона.
Читати ще: «Хочемо зупинити місто»: у Ковелі та Нововолинську молодь закликає не ігнорувати хвилину мовчання на вулицях
Як зазначають мами полонених бійців Світлана Богдан і Тетяна Бакум, для них це ще одна можливість нагадати українцям, всьому світові про тих, кого зараз ворог тримає в неволі лише тому, що вони захищали Україну. Оборонці «Азовсталі» уже понад 560 днів перебувають в полоні.
Читати ще: Росіяни засудили азовців з Волині на 25 років. Матері благають про допомогу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
ООН заявила про рекордну кількість жертв серед цивільних в Україні: найгірший показник від 2022 року
Сьогодні 08:45
Сьогодні 08:45
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43
На Волині зникає рідкісна пташка. Яка причина
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
















Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.