USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Потрібно культивувати ненависть до росіян», – кандидат в нардепи від Луцька

8 Липня 2019 15:05
Ексзаступник Луцького міського голови та кандидат в нардепи по 22 округу (місто Луцьк) від партії Петра Порошенка «Європейська солідарність» Юрій Моклиця вважає, що серед українців потрібно культивувати ненависть до росіян.


Про це він заявив в ефірі 12 каналу, обговорюючи підлітків, які дебоширили і гучно слухали російську музику в нічну пору, пише Під прицілом.

«Це насправді не просто так. Я це сприймаю як кампанію, спрямовану на те, щоб стерти грань відчуття того, хто є ворог.

Я мав дискусію на цю тему з людьми творчими, які кажуть що театр і культура поза політикою. Але так як воно буде поза політикою, ми за рік-два забудемо з ким воюємо, хто наш ворог.

І ось, будь ласка. Вибори президентські... Тому я думаю, що це не випадково. І з цим треба боротись. Треба в буквальному сенсі культивувати ненависть до росіян, бо це вороги наші», – заявив Моклиця.
Як повідомляло видання «Під прицілом», на посаді заступника міського голови Луцька, родич нардепа Ігоря Лапіна, недноразово підозрювався у розкраданні бюджетних коштів.

Не відзначився Моклиця активною роботою і працюючи помічником нардепа Лапіна, пише видання. Бурхлива діяльність в Луцьку обмежилась виборчим процесом, коли майбутньому нардепу потрібно було отримати мандат. Після цього ні нардеп, ні його помічник, не виявляли особливої уваги до проблем міста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
укр Показати IP 8 Липня 2019 15:15
деб**
Иван до укр Показати IP 8 Липня 2019 17:27
Во времена "заступничества" Юрій Моклиця не отличался особо присутствием ума. Думаю что ничего не изменилось с тех пор как онный "освободил" должность чиновника.
Andrij до Иван Показати IP 8 Липня 2019 21:29
да, он ещё тот банан .....
Лучанин Показати IP 8 Липня 2019 15:37
Ось в цьому я з ним згоден
a до Лучанин Показати IP 8 Липня 2019 18:13
муділа...
Лучанин до a Показати IP 9 Липня 2019 08:04
Це ти про себе?
Иван до Лучанин Показати IP 9 Липня 2019 09:46
Нет....ты не прав.....Речь о тебе - это видно со стороны невооружённым глазом
127 Показати IP 8 Липня 2019 15:40
Статья 161. Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности или отношения к религии 1. Умышленные действия, направленные на разжигание национальной, расовой или религиозной вражды и ненависти, на унижение национальной чести и достоинства или образа чувств граждан в связи с их религиозными убеждениями, а также прямое или косвенное ограничения прав или установление прямых или косвенных привилегий граждан за признаками расы, цвета кожи, политических, религиозных и других убеждений, пола, этнического и социального происхождения, имущественного состояния, местожительства, за языковыми или другими признаками, - наказываются штрафом до пятидесяти необлагаемых минимумов доходов граждан или исправимыми роботами на срок до двух лет, или ограничением воли на срок до пяти лет, с лишением права обнимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью на срок до трех лет или без такого. 2. Те самые действия, объединенные с насилием, обманом или угрозами, а также содеянные служебным лицом, - наказываются исправимыми роботами на срок до двух лет или лишением свободы на срок до пяти лет. 3. Действия, предусмотренные частями первой или второй этой статьи, которые были содеяны организованной группой лиц или послужили причиной гибели людей или другие тяжелые последствия, - наказываются лишением свободы на срок от двух до пяти лет.
Я Показати IP 8 Липня 2019 15:40
Які,.....ідуть до влади! Культивувати не нависть, згідний до путлерівської влади, але до росіян всіх...Диб**
ще не зовсім свідоми Показати IP 8 Липня 2019 15:54
Простий український нацик. Просто злодій.
а ти... до ще не зовсім свідоми Показати IP 8 Липня 2019 21:59
просто ШОВІНІСТ!!!
777 Показати IP 8 Липня 2019 16:15
А вырос культивуватор уже? Иди умойся сначала.
нострадамус Показати IP 8 Липня 2019 16:24
іще більше ненависті? і так більшість наче показилися? ото Европа і демократія!...
Корiнний лучанин Показати IP 8 Липня 2019 16:34
Ви подивiться на обличчя - там все сказано про iнтелект
Навуходоносор Показати IP 8 Липня 2019 16:55
Забагато уваги, панове, для швондіруючого чиновника. Ефіру теж забагато. А ось уваги прокурорів - замало.
Всезнайко Показати IP 8 Липня 2019 17:02
То пєтін довб****...
Лікар Показати IP 8 Липня 2019 17:08
Я ненавиджу війну і Путіна! Але щоб росіян?!( Не можна всіх під одну гребінку!
хохо Показати IP 8 Липня 2019 17:37
гнати в шию. через таких і загострюються конфлікти
лучанка Показати IP 8 Липня 2019 17:47
Тепер знаю за кого голосувати...
Анонім Показати IP 8 Липня 2019 17:50
І ця гнид* хоче бути нардепом?
Дед Показати IP 8 Липня 2019 17:53
До себе культивуй, недалекий.
Хівря Показати IP 8 Липня 2019 18:07
При чому тут російський народ, вони всі такі як ми, а те аж пашить націоналізмом, Путіна і росіяни ненавидять, але куди їм діватись.
патріот Показати IP 8 Липня 2019 18:30
Порохоботський весь кАнал і ті що у кадрі на фото! Незабаром на Волині до нього буде ставлення як до 112-го або NewsOne! Моклиці таку "промову" П'ятигорець написав? :)
Анатоль_ Показати IP 8 Липня 2019 18:43
Той моклиця може вже себе щитати нардепом! Може щитати що вже переміг всіх! Що вже на першому місці!
Волинянин Показати IP 8 Липня 2019 18:47
Оцініть інтелектуальний вираз лиць учасників програми ! Який ідеологічний посил несе вона, яку мету переслідує, якими засобами розкривається тема, якої там і близько нема. Якісь дурнуваті смішки, порожні беззмістовні монологи-діалоги з самим собою - шо віжу то і пою ! Вони заговорили - їх побачили ! Просто прикро за волинян. То приниження інтелекту української нації. Будуть сусіди про нас думати, що ми усі такі .
Виборець Показати IP 8 Липня 2019 19:50
росія-ворог і загарбник і окупант-це факт.Анексія Криму після чеських Судет-це міжнародний злочин і це також факт.То про що ви тут дискутуєте...Хохол чи УКРАЇНЕЦЬ-вибирай!!!
Внук Показати IP 8 Липня 2019 20:43
З такими кандидатами Порох всреться знову на виборах. Ненависть потрібно культивувати до таких карманних продажних ненажерливих чинуш, але не до простих громадян.
вет Показати IP 8 Липня 2019 21:14
Ідіот
Дмитро Громов Показати IP 8 Липня 2019 23:07
Про яку ненависть "воно" до кого має це суто його питання. Українці та росіяни це брате любимий народ спокон віків.
Nick Показати IP 8 Липня 2019 23:16
Відповідне прізвище у гниди..
Реаліст Показати IP 8 Липня 2019 23:20
Тварина....
Коля Показати IP 9 Липня 2019 03:40
Ото боти накинулися захищати росіян. Реванш
лучанин до Коля Показати IP 9 Липня 2019 10:38
хтось на Волині добре башляє
Оо Показати IP 9 Липня 2019 09:53
у3бан ))
IGOR Показати IP 9 Липня 2019 15:27
І ця людина хоче бути депутатом ? Місце їй за такі висловлювання не в парламенті, а на нарах.
Виборець, але не ваш Показати IP 9 Липня 2019 18:53
А ну, згадайте, як фамілія його протеже ? Хто Моклицю невідомо де викопав, зсадив з ровера, хто його запхав без належної освіти, кваліфікації, досвіду на таку відповідальну посаду, хто має нести відповідальність за його недолугі дії, його продемонстровану дурь ? Лапін, прокоментуй !
сусід до Виборець, але не ваш Показати IP 11 Липня 2019 07:48
Зараз цей "проект Моклиця" під пильним оком тавагища П'ятигорця який і установи дає як діяти, що робив на протязі останнього року-півтора!
Але ж Показати IP 9 Липня 2019 23:33
Правду чоловік сказав. Це тут вам комфортно і можете колупатися в своїх почуттях, як в гімні паличкою. А хто пройшов ОРДЛО з їх підвалами, кадирівцями і русньою всякого штибу - ніколи не плекатиме ілюзій з приводу «братньості» кацапа. Вся їхня «великість» закінчується на питанні про незалежність України. І читаючи коментарі з жахом розумієш, що у випадку прямої агресі росії - треба мати двосторонній автомат, щоб косити ворога і спереду і в тилу
Ветеран ЗС України Показати IP 9 Липня 2019 23:55
Культивувати ненависть до росіян, не варто. Але донести до мізків українцв, що росія це ворог, і все російське це вороже необхідно. Так вони наші вороженьки, які мають згинути, як роса на сонці. І російська імперія теж згине. Остання імперія у світі, тюрма народів. Українці, незалежно від національності любимо Україну! Биймо зовнішніх ворогів і корупціонерів не залежно від національності. Шануймо мову та традиції. Будьмо гідними. Слава Україні!
Лучанин до Ветеран ЗС України Показати IP 10 Липня 2019 12:04
І якійсь скотиняки ж мінусують