USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Повідомлення про замінування в Луцьку надходили з Росії, – поліція

2 Червня 2019 21:49
Поліцейські встановили, що неправдиві електронні повідомлення щодо мінування об'єктів у Луцьку надходять із серверів, які знаходяться на території Російської Федерації.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волинської області на своїй сторінці у Фейсбуці.

За фактами неправдивих повідомлень про замінування ряду об'єктів у Луцьку проводить досудові розслідування за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті визначає покарання у вигляді позбавлення волі від двох до шести років.

Нагадуємо, уже три дні поспіль у Луцьку повідомляють про замінування тих чи інших об'єктів. Зокрема, 31 травня надійшла інформація про наявність вибухівки в кафедральному соборі, районній лікарні, «Новій лінії», «Там-Тамі», офісі Команди Зеленського тощо. 1 червня оголосили про замінування авто біля офісу Команди Володимира Зеленського у Луцьку, зоопарку, інфекційної лікарні та Луцької міської ради. Сьогодні, 2 червня, у поліцію надійшло повідомлення про вибухівку у двох житлових будинках на вул. Шопена, залізничному вокзалі, торгівельному центрі, супермаркеті та лютеранській церкві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 2 Червня 2019 21:56
Це Петька пише зі злості, шо не підтримали його!
Мінона Показати IP 2 Червня 2019 22:10
Невже сам тємнєйший? Взагалі то з любої території любої країни може відправити повідомлення хто завгодно, навіть Трамп з Терезою Мей. Інша справа в тому що кожен сервер має інформацію хто або звідки відправляли через них цю інформацію. Невже поліції з МНС не набридло ще катаися по місту і шугати людей? Ну якщо ні, то нехай катаються, а як набридне, то швидко знайдуть, особливо в наш час супер-пупер технологій.
A до Мінона Показати IP 2 Червня 2019 22:46
було би прикольніше, якби цей дебіл купив сервак десь в буркіна-фасо. шикарніше новини би дивилися
І виявиться... Показати IP 2 Червня 2019 22:31
http://www.volynpost.com/news/139287-na-volyni-zasudyly-psevdominera
лучанин Показати IP 2 Червня 2019 22:38
від дурної голови ногам спокою немає.
Степан Показати IP 2 Червня 2019 22:42
Як в тій байці про пастуха, овець і вовків- перестануть реагувати на повідомлення замінування тут і бахне десь
Лучанин. Показати IP 2 Червня 2019 23:02
Наша міліція тільки може зловити бомжа. А про СБУ взагалі немає що говорити.
Беларусь Показати IP 2 Червня 2019 23:27
Не похоже что с России звонят врет полиция запугивает агрессором Слишком хорошо знает город и номера телефонов звонящий придурок
мда до Беларусь Показати IP 3 Червня 2019 08:28
читай новину уважніше "що неправдиві електронні повідомлення щодо мінування об'єктів у Луцьку надходять із серверів, які знаходяться на території Російської Федерації"
Анонім Показати IP 2 Червня 2019 23:34
Особисто Путін звонив!)))
лучанин Показати IP 3 Червня 2019 00:01
Ну кто бы сомневался!!!!Браво!!!Мультяшки,вы дураки!!!!Достойные ученики Балицкого,у которого все телефонные злодеи звонили из СИЗО.Только поймать он никого не мог,потому что бездарь.