Повідомлення про замінування в Луцьку надходили з Росії, – поліція
Поліцейські встановили, що неправдиві електронні повідомлення щодо мінування об'єктів у Луцьку надходять із серверів, які знаходяться на території Російської Федерації.
Про це повідомляє прес-служба поліції Волинської області на своїй сторінці у Фейсбуці.
За фактами неправдивих повідомлень про замінування ряду об'єктів у Луцьку проводить досудові розслідування за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті визначає покарання у вигляді позбавлення волі від двох до шести років.
Нагадуємо, уже три дні поспіль у Луцьку повідомляють про замінування тих чи інших об'єктів. Зокрема, 31 травня надійшла інформація про наявність вибухівки в кафедральному соборі, районній лікарні, «Новій лінії», «Там-Тамі», офісі Команди Зеленського тощо. 1 червня оголосили про замінування авто біля офісу Команди Володимира Зеленського у Луцьку, зоопарку, інфекційної лікарні та Луцької міської ради. Сьогодні, 2 червня, у поліцію надійшло повідомлення про вибухівку у двох житлових будинках на вул. Шопена, залізничному вокзалі, торгівельному центрі, супермаркеті та лютеранській церкві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє прес-служба поліції Волинської області на своїй сторінці у Фейсбуці.
За фактами неправдивих повідомлень про замінування ряду об'єктів у Луцьку проводить досудові розслідування за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті визначає покарання у вигляді позбавлення волі від двох до шести років.
Нагадуємо, уже три дні поспіль у Луцьку повідомляють про замінування тих чи інших об'єктів. Зокрема, 31 травня надійшла інформація про наявність вибухівки в кафедральному соборі, районній лікарні, «Новій лінії», «Там-Тамі», офісі Команди Зеленського тощо. 1 червня оголосили про замінування авто біля офісу Команди Володимира Зеленського у Луцьку, зоопарку, інфекційної лікарні та Луцької міської ради. Сьогодні, 2 червня, у поліцію надійшло повідомлення про вибухівку у двох житлових будинках на вул. Шопена, залізничному вокзалі, торгівельному центрі, супермаркеті та лютеранській церкві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 11
Анонім
Показати IP
2 Червня 2019 21:56
Це Петька пише зі злості, шо не підтримали його!
Мінона
Показати IP
2 Червня 2019 22:10
Невже сам тємнєйший? Взагалі то з любої території любої країни може відправити повідомлення хто завгодно, навіть Трамп з Терезою Мей. Інша справа в тому що кожен сервер має інформацію хто або звідки відправляли через них цю інформацію. Невже поліції з МНС не набридло ще катаися по місту і шугати людей? Ну якщо ні, то нехай катаються, а як набридне, то швидко знайдуть, особливо в наш час супер-пупер технологій.
A до Мінона
Показати IP
2 Червня 2019 22:46
було би прикольніше, якби цей дебіл купив сервак десь в буркіна-фасо. шикарніше новини би дивилися
І виявиться...
Показати IP
2 Червня 2019 22:31
http://www.volynpost.com/news/139287-na-volyni-zasudyly-psevdominera
лучанин
Показати IP
2 Червня 2019 22:38
від дурної голови ногам спокою немає.
Степан
Показати IP
2 Червня 2019 22:42
Як в тій байці про пастуха, овець і вовків- перестануть реагувати на повідомлення замінування тут і бахне десь
Лучанин.
Показати IP
2 Червня 2019 23:02
Наша міліція тільки може зловити бомжа. А про СБУ взагалі немає що говорити.
Беларусь
Показати IP
2 Червня 2019 23:27
Не похоже что с России звонят врет полиция запугивает агрессором Слишком хорошо знает город и номера телефонов звонящий придурок
мда до Беларусь
Показати IP
3 Червня 2019 08:28
читай новину уважніше "що неправдиві електронні повідомлення щодо мінування об'єктів у Луцьку надходять із серверів, які знаходяться на території Російської Федерації"
Анонім
Показати IP
2 Червня 2019 23:34
Особисто Путін звонив!)))
лучанин
Показати IP
3 Червня 2019 00:01
Ну кто бы сомневался!!!!Браво!!!Мультяшки,вы дураки!!!!Достойные ученики Балицкого,у которого все телефонные злодеи звонили из СИЗО.Только поймать он никого не мог,потому что бездарь.
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.