USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

ЗМІ повідомили ім'я поліцейського, який застрелився у Ковелі

29 Листопада 2021 15:00
У Ковелі застрелився 28-річний поліцейський. У загиблого залишилася дружина й неповнолітній син.

Про це пише Ковель media.

Інцидент трапився сьогодні, 29 листопада, близько 12:00 на вулиці Драгоманова.

Читати ще: Морально допекли? Причиною самогубства поліцейського з Ковеля міг бути конфлікт з керівництвом, – джерело

Загинув поліцейський Владислав Корнелюк, мешканець Ковеля. У нього залишилася дружина та неповнолітній син.

Як зазначили у пресслужбі патрульної поліції Волині, чоловік з 2018 року служив у лавах патрульних, характеризувався як відповідальний та чуйний поліцейський, жодних зауважень до виконання ним службових обов'язків не було.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
олександр Показати IP 29 Листопада 2021 17:11
он что больной был
Дідо Показати IP 29 Листопада 2021 17:14
Пройшов відбір, психіка у нормі ж має бути ні? Обрали ж найкращих.
Пенсіонер Показати IP 29 Листопада 2021 18:11
На тій службі *планка* падає швидко. Особливо, якщо людина все близько сприймає. Шкода, хороший хлопець був.
555 Показати IP 29 Листопада 2021 20:00
Спишуть на сімейні негаразди. Але якщо так то чому вдома не вкоротив віку, а на роботі це зробив... Значить не хотів і не міг виконувати настанови боса!
Мері Показати IP 29 Листопада 2021 20:04
мало хто знає які серйозні проблеми в даній структурі і як морально працівники все це терплять, і саме головне це відношення керівництва до своїх підлеглих. це не поодиночні випадки, пора б задуматись правлячій верхівці мвс і приймати рішення...шкода людей, які через якихось під***ів ламають своє життя