Позбавили прав рік тому: водій, який на кільці в Луцьку влаштував ДТП, мав ознаки сп’яніння
Повідомлення про ДТП у Луцьку патрульні отримали сьогодні уночі. Приїхавши за на перехрестя вулиць Набережної та Шевченка, поліцейські виявили автопригоду за участю автомобіля BMW.
Про це інформує патрульна поліція Волині.
Інспектори встановили, що 41-річний водій не був уважним та не стежив за дорожньою обстановкою. В результаті цього він здійснив наїзд на острівець безпеки, після чого, не впоравшись з керуванням, виїхав на клумбу у центрі кільця та здійснив наїзд на дорожнє огородження, що відділяє проїзну частину і тротуар.
Внаслідок зіткнення пошкодилося дорожнє огородження, бордюр та транспортний засіб, сам же керманич залишився неушкодженим.
Під час спілкування з чоловіком патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Проте водій відмовився від освідування у встановленому законом порядку. Крім того, патрульні з’ясували, що у травні 2023 року водій був позбавлений права керування.
На громадянина склали адміністративні матеріали за:
ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів);
ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння);
ч. 1 ст. 139 (Пошкодження дорожніх споруд);
ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує патрульна поліція Волині.
Інспектори встановили, що 41-річний водій не був уважним та не стежив за дорожньою обстановкою. В результаті цього він здійснив наїзд на острівець безпеки, після чого, не впоравшись з керуванням, виїхав на клумбу у центрі кільця та здійснив наїзд на дорожнє огородження, що відділяє проїзну частину і тротуар.
Внаслідок зіткнення пошкодилося дорожнє огородження, бордюр та транспортний засіб, сам же керманич залишився неушкодженим.
Під час спілкування з чоловіком патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Проте водій відмовився від освідування у встановленому законом порядку. Крім того, патрульні з’ясували, що у травні 2023 року водій був позбавлений права керування.
На громадянина склали адміністративні матеріали за:
ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів);
ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння);
ч. 1 ст. 139 (Пошкодження дорожніх споруд);
ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Вбив матір, тікав від поліції та вчинив смертельну ДТП: на Львівщині затримали 24-річного молодика. Відео
Сьогодні 11:49
Сьогодні 11:49
Загибла на Харківщині, прильоти на Дніпропетровщині, Полтавщині, Сумщині й Запоріжжі: наслідки нічних атак ворога
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
Сьогодні 10:59
Сьогодні 10:59
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.