USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Протести в Росії: вже більше тисячі затриманих, силовики стріляють та б'ють людей

31 Січня 2021 13:33
Під час недільних мітингів у різних містах Росії затримали понад 1 тисячу осіб, найбільше – у Москві.

Про це пише Українська правда з посиланням на російські ЗМІ.

Лідером за кількістю затриманих є Москва (142). Далі йдуть Владивосток (113) та Новосибірськ (93).

Російські видання публікують відео нападу силовиків на учасників мітингів.

Жорсткі затримання тривають Петербурзі:
ОМОНівці б’ють людей кийками, в хід пішли електрошокери. Одному з учасників протесту після удару струмом стало погано, у нього почалися судоми.
У Челябінську силовики також б’ють протестувальників, серед них і пенсіонерки.
У Владивостоці почали стріляти, повідомляє Telegram-канал ОВД-Інфо.

«У Владивостоці стріляють з травматичної зброї, б’ють електрошокером і застосовують фізичне насильство (відділ поліції № 4)», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 31 січня в багатьох містах Росії поновилися мітинги на підтримку арештованого опозиціонера Олексія Навального.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Як?! Показати IP 31 Січня 2021 16:03
Як вони посміли супроти царя піти ? Цього ботоксного пацюка вже й сакралізувати збираються, а вони виступили проти царя ... Скоро і ботокс будуть роздавати, а вони ?!
Слава Показати IP 31 Січня 2021 16:15
Молодці! Пакуйте всіх! Задовбали вже усі ці "революціонери"! Тільки ненавидіти і ламати усе вміють. А от країну потім на ноги ставити нікому буде, все розкрадуть західні "партнери", як у нас.
Мир до Слава Показати IP 31 Січня 2021 17:46
Чим бистріше розвалиться московський урус, тим скоріше у сусідів війни закінчаться! ПаРаша то країна упирь, мордор.
Анонім Показати IP 31 Січня 2021 16:17
Стріляють: в великих містах з кулеметів ,у столиці з гармат."КрІв " річкою.куди дивляться " цивілізовані" країни ( разом з україною) .що робиться ,людоньки..
О! до Анонім Показати IP 31 Січня 2021 17:44
Ти ск*тино Україна з великої букви писати навчись, бо заставлю зїсти твої лапті, москалику.
Корiнний лучанин до О! Показати IP 31 Січня 2021 20:46
Iнтернетний герой.
Ого як до Корiнний лучанин Показати IP 31 Січня 2021 21:55
Ого як ватана заїло за лапті ? Лапті то теж скрєпи, то ватна гордість, як і стєкломой.
Остап Вакарчук Показати IP 31 Січня 2021 16:50
Така зовнішня політика США і Великобританії, ненавидити все, що пов'язано зі словом Росія. Якщо не війною підемо на росіян, то знищемо Росію іншим шляхом. Навальний, якраз хороший привід, розшатаємо обстановку в середені держави, і можливо відбудуться масові протести які відбулись, аж до перевороту в Україні, чи хоча б зробити те, що зараз відбувається в Білорусії. А далі розпочнемо падати на коліна перед підрозділами силовиків, а решта західних "господ", будуть спецпризначенцям роздавати цукерки та печиво. Нічого нового, сценарій один і той же, який відбувався в 2014 році у нас в Україні.
О! до Остап Вакарчук Показати IP 31 Січня 2021 17:43
Що у вас за венігрет в голові, чи каша якась ? ТО на Україну США і Великобританія напали, у 2014 р. напевно, то вони так свою кровожадність проявили. А рассєя "ангел во плоті", мир і любов несе всім ... ?
Корiнний лучанин до О! Показати IP 31 Січня 2021 20:53
А хто такому " iнтелектуалу" говорив,що англосакси нападали? Своiх дебiлiв хватае ,щоб вiйну вести. Старшi брати тi льки керують.
Анонім до Корiнний лучанин Показати IP 31 Січня 2021 21:53
Мириканці прокляті, то все мириканці!
? до Корiнний лучанин Показати IP 1 Лютого 2021 15:07
Пр.дурку, то що Україна напала сама на себе ? Чи тобі іудині срібляники (рублі) очі закрили і совість забрали ?
Рагуль ай да ну тий Показати IP 31 Січня 2021 20:28
Майдани, які не освячені в Вашобкомі, влада мусить жорстоко придушувати. І учасників називати терористами.
Я до Рагуль ай да ну тий Показати IP 1 Лютого 2021 07:15
точно..як вийшло з протестувальниками що захопили капітолій в сша