USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Через призначення головою Волинської ОДА вихідця з Донбасу скликали позачергову сесію облради. Відео

29 Жовтня 2019 15:03
У зв’язку з можливим призначенням на посаду голови Волинської обласної державної адміністрації першого заступника Луганської ОДА Юрія Погуляйка депутати Волинської обласної ради зібрались на позачергову сесію.

Позачергове засідання розпочалось 29 жовтня о 15:00.

Нагадаємо, що вчора, 28 жовтня 2019 року, Кабінет міністрів України погодив призначення на посаду голови Волинської ОДА Юрія Михайловича Погуляйка, котрий наразі обіймає посаду першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації.

Нещодавно лідер Національного Корпусу Андрій Білецький оприлюднив відео, у якому розповів, що у зриві акції протесту проти відведення українських військ у Золотому винен ексзаступник голови Луганської ОДА Юрій Погуляйко. Також Білецький зазначив, що Погуляйко відомий на Луганщині як людина, яка «кришує» незаконну вирубку лісу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Хак мозку Показати IP 29 Жовтня 2019 12:33
Ну що? Зробили їх разом? Чи то вони хочуть вас зробити?
Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Жовтня 2019 13:12
По моему, всё только начинается.
Анонім до Степан (Крымчанин) Показати IP 29 Жовтня 2019 14:30
Но не для вас, для вас все прогнозированно заканачивается.
Я Показати IP 29 Жовтня 2019 13:13
Хто ініціатор зборища
вони до Я Показати IP 29 Жовтня 2019 13:47
Не здогадуєтесь? :)))
Людина Показати IP 29 Жовтня 2019 13:30
Шкала людиноненависті зашкалює.
Люди Показати IP 29 Жовтня 2019 13:35
Комусь дуже не хочеться щоб наша Держава була мирною і сильною!!! Люди не вірте провокаторам!!!!
провокатор до Люди Показати IP 29 Жовтня 2019 13:47
Нічого особистого - лише бізнес!
Волинянин до Люди Показати IP 30 Жовтня 2019 15:24
"Вже надоїла та війна, про яку по телевізору без кінця показують. Треба мир!"
Волиняка Показати IP 29 Жовтня 2019 13:41
Оо, теж мені знайшли авторитета Білецького!!!
Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2019 15:21
Це жах! В Луцьку вже третій рік не має мера та вже півроку голови ода. Та ще й хочуть поставити не тутешнього голову ода. Може годі знущатися з Волині??? Я рахую, раз не має кандидатів на голову ода, то виберіть когось із Волинських мерів і поставте головою ода, навіть мер з невеличкого Волинського міста буде кращим варіантом, ніж будь-хто з приїжджих гастролерів...
Правда Показати IP 29 Жовтня 2019 15:53
Бандюга белецкій.
Волинянка Показати IP 30 Жовтня 2019 11:40
Як на мене то яка різниця хто головне щоб роботу робив на совість і по мірі людській а не і це мене і це мені і я себе не обдурив.Люди вам як ? не все одно?
Одесса Показати IP 30 Жовтня 2019 20:41
Сейчас на посты назначаются или те, кто завязан на схемы, или люди, кто вообще не понимает, что надо делать в этой должности. Жесть, в ближайшее время будет жо.а! Учителя в шоке, аграрии в шоке, пенсионеры в шоке, ФОПы в шоке, а что будет дальше?