USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Приїхали на виклик: на Волині чоловік, який знущався над дружиною, побив поліцейських

23 Січня 2021 23:59
На Волині п’яний чоловік побив поліцейських, які прибули на виклик через вчинення ним домашнього насильства відносно дружини. За побиття правоохоронців волинянину присудили рік умовного покарання.

Про це йдеться у вироку Маневицького районного суду Волинської області.

Так, 18 жовтня минулого року поліцейські отримали повідомлення про те, що чоловік знущається над дружиною. Правоохоронців, які приїхали на місце, біля будинку чекала заявниця. Коли ті зайшли у приміщення, то побачили п’яного чоловіка, якому й повідомили про причину свого візиту.

Під час складання акту про скоєння чоловіком адміністративного правопорушення той напав на поліцейських. Одного з поліцейських дебошир вдарив в обличчя, а коли йому намагалися одягнути кайданки, то вдарив іншого правоохоронця в потилицю та наніс кілька ударів ногою по гомілці.

Під час досудового розслідування між правоохоронцями та обвинуваченим була укладена угода про примирення.

Відтак суд призначив волинянину покарання у виді двох років обмеження волі, змінивши на рік умовного строку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Петро Показати IP 24 Січня 2021 07:43
Це означає що можна бити поліцейських, "умовно будеш покараний" - посварять пальчиком і на тому все..
свс Показати IP 24 Січня 2021 09:01
Что это за полицейский,которого можно побить..........
555 Показати IP 24 Січня 2021 09:24
і не соромно таке писати...
кєборг Показати IP 24 Січня 2021 09:30
Беззахисні мусара)))
К0пів к0пати можна? Показати IP 24 Січня 2021 09:56
Оце і є вершиною демократії! Хай вчаться амери.
Крутий поліцейський Показати IP 24 Січня 2021 10:03
Мамо, а він б'ється !
Ребус Показати IP 24 Січня 2021 10:10
П'яний немитий сільський бичара побив двох поліцейських. Питання - навіщо держава зліпила з міліції, яка була на своєму місці, поліцію, яка боїться навіть себе захистити? Бридко читати таке.
здивований Показати IP 24 Січня 2021 10:19
А навіщо бабів в патруль набрали? Мужик відпору не дасть а баба....
Вася до здивований Показати IP 24 Січня 2021 12:16
Бо в Гамериці, Баби в поліції.
Бандера Показати IP 24 Січня 2021 16:16
В Германії баба поліцай такий відпор дасть що наших трьох треба
Народна прокуратура Показати IP 24 Січня 2021 17:01
До Бандера. Ви, шановний, передивились фільмів для дорослих. Ось чого не можу зрозуміти, то це поліцаїв, які не мають ні краплини власної гідності, адже уклали з підозрюваним угоду про примирення!