Через спалах захворюваності психлікарню у Липинах включили до переліку ковідних закладів
У Волинській обласній психіатричній лікарні – спалах COVID-19. У зв’язку із поширенням інфекції в медичній установі розгорнули ковідний стаціонар.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила головна лікарка закладу Людмила Юрко.
З її слів, 12 жовтня 2021 року серед пацієнтів психлікарні виявили перші симптоми захворювання – підвищену температуру. За допомогою ПЛР-тестування у хворих лабораторно підтвердили коронавірусну інфекцію.
«У той же день, 12 жовтня, нашу лікарню включили у перелік закладів, що мають право надавати допомогу пацієнтам з COVID-19. І ми розгорнули ковідне відділення на 50 ліжок, куди й перемістили всіх пацієнтів, у яких підтвердили діагноз. Організована робота медичних команд. Хворі отримують необхідну лікарську допомогу у повному обсязі», – зазначила очільниця комунальної установи.
Головна лікарка зазначила, що станом на 18 жовтня COVID-19 підтведили у 39 пацієнтів психіатричної лікарні. Усі вони мають легку форму захворювання або ж середнього ступеня.
«Дихальної недостатності станом на сьогодні у жодного із хворих немає. Сатурація в усіх в межах норми. Утім серед пацієнтів є декілька людей, які мають підвищену температуру тіла – до 38 градусів. Вони почувають себе задовільно», – зазначила Людмила Юрко.
Вона додала, що випадки захворюваності на коронавірусну інфекцію є й серед персоналу лікарні: «Усі наші працівники, у яких виявили COVID-19, перебувають на амбулаторному лікуванні за місцем проживання. Наразі не можу озвучити точну кількість хворих. Це близько 5-6 осіб», – інформує вона.
Директорка запевняє, попри те, що у тимчасовому ковідному стаціонарі КП «Волинська обласна психіатрична лікарня міста Луцька» немає централізованого постачання кисню, заклад повністю забезпеченний кисневими концентраторами.
Вікторія СЕМЕНЮК
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила головна лікарка закладу Людмила Юрко.
З її слів, 12 жовтня 2021 року серед пацієнтів психлікарні виявили перші симптоми захворювання – підвищену температуру. За допомогою ПЛР-тестування у хворих лабораторно підтвердили коронавірусну інфекцію.
«У той же день, 12 жовтня, нашу лікарню включили у перелік закладів, що мають право надавати допомогу пацієнтам з COVID-19. І ми розгорнули ковідне відділення на 50 ліжок, куди й перемістили всіх пацієнтів, у яких підтвердили діагноз. Організована робота медичних команд. Хворі отримують необхідну лікарську допомогу у повному обсязі», – зазначила очільниця комунальної установи.
Головна лікарка зазначила, що станом на 18 жовтня COVID-19 підтведили у 39 пацієнтів психіатричної лікарні. Усі вони мають легку форму захворювання або ж середнього ступеня.
«Дихальної недостатності станом на сьогодні у жодного із хворих немає. Сатурація в усіх в межах норми. Утім серед пацієнтів є декілька людей, які мають підвищену температуру тіла – до 38 градусів. Вони почувають себе задовільно», – зазначила Людмила Юрко.
Вона додала, що випадки захворюваності на коронавірусну інфекцію є й серед персоналу лікарні: «Усі наші працівники, у яких виявили COVID-19, перебувають на амбулаторному лікуванні за місцем проживання. Наразі не можу озвучити точну кількість хворих. Це близько 5-6 осіб», – інформує вона.
Директорка запевняє, попри те, що у тимчасовому ковідному стаціонарі КП «Волинська обласна психіатрична лікарня міста Луцька» немає централізованого постачання кисню, заклад повністю забезпеченний кисневими концентраторами.
Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Нашестя сарани в Одесі виявилося нашестям коників, – вчені
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.