USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Радник Порошенка назвав невдоволених владою ворогами

26 Березня 2018 16:26
Радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков вважає людей, які критикують діючу владу, ворогами держави.

Про це він пише у Facebook.

"Ми називаємо цих людей зрадофілами. Але чи не час вже сказати очевидне? Вони - вороги", - заявляє Бірюков.

За його словами, насправді в бідах України винна Росія, а не президент.

"У нашій країні залишається гігантський натовп ідіотів, які щиро кричать про зраду і звинувачують у всіх проблемах саме керівництво України, скромно обходячи увагою країну-сусідку", - обурюється радник.

Порошенко ж, на думку Бірюкова, робить все, щоб українцям жилося легше.

"За ці 4 роки, у воюючій країні: стабілізувалася і почала зростати економіка, проводяться структурні реформи, відновлюється армія, ремонтуються дороги, будуються школи і дитячі садки, сформована міжнародна коаліція союзників", - пише він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Олег Показати IP 26 Березня 2018 16:39
ОТ, па?аль лизо?людська, це ти юра небачиш, як в нас державі все "класно". Попався б він мені в руки. Гі?но порошенкове. Бірюков - ще таке прізвище ди?ільне.А що ця влада дала хорошого??? До корита дірвалися одні па?люки та скоти. Кого порошенко признав хоча б на одну посаду - толкового начальника??? Завжди сплячого - полторака, злюдюгу та вбивця - муженка, алкоголіка - луценка, лизячого одне місце - грицака, матіоса??? Хтов нас норм керівник непродажний, некорупціонер, хазяїн свого слова????
Лучанин Показати IP 26 Березня 2018 17:01
"За його словами, насправді в бідах України винна Росія, а не президент." - Поганому танцюристу " я?ця мішають.
Лучанин Показати IP 26 Березня 2018 17:03
Набільший ворог - це пенсіонер із 1000 грн зарплати, а кращі друзі - це олігархи. В президента олігарха по - іншому і бути не може.
Українець Показати IP 26 Березня 2018 17:18
Бірюков, відсип на пробу. Теж хочу, щоб мене так "вштирило". :)
скептик Показати IP 26 Березня 2018 17:42
тоді цілком задоволені владою - або сама влада, або круглі ід?оти
sfgjlkjh Показати IP 26 Березня 2018 17:43
Йоу йоу йоу! Полегше коментатори! Зараз ще дежзраду впаяють! Інакомислення нинче не модне
Українець до sfgjlkjh Показати IP 26 Березня 2018 17:51
Бірюков, то ти? Іди на **х звідси і ПАРАШенко туди само з собою забери!
шеф Показати IP 26 Березня 2018 17:47
КОСМОНАВТ
Кеша Показати IP 26 Березня 2018 18:47
ЕСЛИ КТО НЕ ЗНАЕТ, БИРЮКОВ ЭТО ТОТ КТО 370 МЛН ГРИВЕН НА ПОЛИГОН ВСУ ПОТРАТИЛ, ГДЕ ЩЕБЁНКУ СМЫЛО. КОНЕЧНО ДОВОЛЕН ПАРНИША.
ще не зовсім свідоми Показати IP 26 Березня 2018 18:52
Цікаво, а чого у бірюка такі очі? Можливо, в нього хвороба і він не бачить сьогодення?
Юра Показати IP 26 Березня 2018 19:08
Україна опинилася під окупацією неофашистів - тепер всі вороги, хто засумнівається, що Росія не ворог. Неофашистська банда міжнародного олігархату приготувала страшну роль для українців - позбавити себе життя заради планів цих св*лот.
Макс Показати IP 26 Березня 2018 21:02
Потрапив би ти, хлопче, мені в руки. .... Я б тобі, слабоум.....му розповів, хто винуватий.... То мільйони українців, які живуть на межі бідності - зрадники? То мої батьки, які чесно пропрацювали більше 40 років в школі і отримують пенсію в 1480 гривень - зрадники?????!!!!! Гни...а ти, а не людина!!! Потрапив би ти мені в руки, я б тобі розповів, хто ти
Макс Показати IP 26 Березня 2018 21:14
Ах ти ж гн....а!!!!!!!!! За що мають бути вдячні цій владі мільйони українців, які живуть на межі бідності, ті, чиї батьки і матері поневіряються по заробітках, ті, хто роками працював, але виявився непотрібним цій "економіці"? За що мають бути вдячні цій владі мої батькі, які пропрацювали в школі більше 40 років, і які отримують 1480 гривень пенсії, тоді, як чиновники отримують сотні тисяч? Потрапив би ти мені в руки, то ми б з тобою поговорили по душах, с....а. Зрадників він знайшов..... Гни..а .ти , а не людина!!!!!
Те що Показати IP 27 Березня 2018 03:32
воно сказало, треба розуміти ось так: ЯКЩО ГОСПОДАРЕВІ НЕ ВДАЄТСЯ ГОСПОДАРЮВАТИ НА ВЛАСНІЙ ГОСПОДАРЦІ, ТОДІ ВИННИМ Є СУСІД. Тоді треба позбутись господаря чи сусіда?