USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Разом протистояти чумі ХХІ століття: на Волині розпочали збір коштів на боротьбу з Covid-19

26 Березня 2020 09:53
При Волинській обласній клінічній лікарні розпочала роботу місія «Надія», яка збирає кошти на боротьбу з коронавірусом в регіоні. Багаторічний ексочільник медзакладу Іван Миколайович Сидор звернувся до волинян із закликом фінансово допомогти в боротьбі з «чумою ХХІ століття».

За благодійні кошти планують закупити обладнання для анастезії та реанімації, актуальне для боротьби з COVID-19, а також засоби індивідуального захисту для медичних працівників. Усі звіти щодо використання коштів будуть оприлюднені.

Іван Сидор закликав волинян не бути байдужими і долучитися до боротьби зі страшною інфекційною хворобою.

«Я би сказав, що це чума ХХІ віку. І якщо ми разом об’єднаємось, я впевнений, ми приборкаємо інфекцію і зупинимо захворюваність і смертність. Звертають до всіх вас з проханням. В нас достатньою людей, які можуть допомогти фінансово для боротьби з цією хворобою. Кошти потрібні для покупки масок, ШВЛ, наркозних апаратів, ліків, костюмів для медперсоналу.

В лікарні близько 20 років працює благодійна місія «Надія», яка виправдала своє призначення. За кошти, які ви внесете, звіт буде за кожну витрачену копійку. Також ви отримаєте фіскальний чек і на вашу суму буде регулярний звіт», – зазначає Іван Миколайович.

Гроші можна перерахувати за такими реквізитами:

номер рахунку 603 0 344 000000 26 00 423 414 3001
«Приватбанк» місто Луцьк
Код ЄДРПОУ 25817386
Нагадаємо, засновник Фонду «Тільки разом», нардеп від Луцька Ігор Палиця виділив 20 мільйонів гривень на боротьбу з поширенням коронавірусу на Волині. Нардеп закликав всіх, від бізнесменів до контрабандистів і правоохоронців, фінансово долучитись до боротьби з поширенням смертельного вірусу, адже прийшов час рятувати область.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Айболить Показати IP 26 Березня 2020 10:29
А де 120 мільйонів гривень, які виділили з обласного і міського бюджету?????
Анонім Показати IP 26 Березня 2020 10:40
А де гроші виділені на прибирання снігу,оті хто їх взяв хай і допоможуть!
Лучанин Показати IP 26 Березня 2020 10:46
Цікаво, а коли мільйонам безробітних будуть допомагати, ще місяць сидіння- і не потрібно ніякого короновіруса, самі вимремо....
Голова Показати IP 26 Березня 2020 11:16
А що, вже 6 років платитимо 1,5% військовий збір, не здивуюся якщо держава введе ще й 1,5% медичний. Спочатку те що було вивезли за кордон, а тепер люди скиньтеся, бо біда.
Анонім Показати IP 26 Березня 2020 11:18
якщо ми маємо збирати кошти, тоді для чого нам така держава?
Я Показати IP 26 Березня 2020 11:33
Кошти виділили колосальні. Оприлюдніть людям розподіл цих коштів і звіт по витратах. Кошти збирають, а забезпечення медустанов нема. Люди не проти підтримати і об’єднатись в протидії цій кризі. Але звіт використання коштів однозначно дало б впевненість населенню, що заходи для його захисту вживаються активно. Якщо необхідна фінансова допомога, оприлюдніть список необхідного забезпечення, в плані пального, масок, апаратури і т.д., реквізити постачальників і люди будуть готові допомогти в міру своїх можливостей, але відкрито, для загального доступу. А не так як завжди в нашій державі.
Олег Показати IP 26 Березня 2020 11:58
звідси виникає питання: для чого тоді податки? На армію народ скидався, на медицину також треба скидатися, на освіту з батьків беруть щомісяця внески, пенсійний вік підвищують...
Селюк до Олег Показати IP 26 Березня 2020 13:47
То нафіг тоді така держава потрібна???????
Луч Показати IP 26 Березня 2020 15:32
Люди досить нам за все платити на все скидуватись усіх рятувати , це обов'язок держави бо ми її надходження ми їй треба ми платники податків!!!
123 Показати IP 26 Березня 2020 17:33
Злість та й годі. Сьогодні біда, а влада не контролює ціну на ліки та ііжу. Ціни ростуть кожень день. Старих людей, шкода не витягнуть з такими цінами. А наш президент закликае робити фізичні вправи та незабути оплатити в онлайні комун послуги)))
Пенсіонер зі стажем Показати IP 26 Березня 2020 17:48
Перепрошую ,як можна зараз просити і збирати гроші , зараз тиждень 2-3 і грошей в людей не буде.
Павло Показати IP 26 Березня 2020 20:35
Хворих в області- двоє, мільйонів виділено багато.Де гроші,для чого,для кого?????
Лучанин Показати IP 26 Березня 2020 22:13
А Іван Миколайович Сидор скільки перерахував?
sms Показати IP 26 Березня 2020 22:24