USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Ревізор» перевірив луцький «Там-Там»

15 Квітня 2016 21:15
«Ревізор» перевірив найбільший супермаркет у Луцьку.

Нагадаємо, знімальна група реаліті-шоу «Ревізор», що виходить на Новому каналі, приїхала в Луцьк.

Сьогодні, 15 квітня, «Ревізор» здійснив перевірку у супермаркеті «Там-Там».

Зауважимо, що поки жодних коментарів щодо перевірки немає. Відомо, що після ревізії супермаркету телевізійники нібито пішли в ПортСітy.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 78
Новому каналу Показати IP 15 Квітня 2016 21:58
А чого "Ревізор" їде в в Луцьк ? Якщо дуже рветься перевіряти пошліть його в Донецьк, Севастополь, Луганськ !
Анонім до Новому каналу Показати IP 16 Квітня 2016 15:23
Ви менеджер в ТамТамі?
Анонім до Новому каналу Показати IP 16 Жовтня 2016 17:04
А ти ам було чудо
анонім до Новому каналу Показати IP 16 Жовтня 2016 19:27
Нарешті ревізор приїхав в луцьк
Анонім Показати IP 15 Квітня 2016 22:29
Ми давно чекали от і приїхав. Дізналась для себе багато корисного. Дякую Ревізору.
Кот до Анонім Показати IP 16 Квітня 2016 05:25
Ото лизнув,так лизнув ))))
Дєд Логопєд до Кот Показати IP 16 Квітня 2016 13:56
Лизнув чи ні - діло таке. А от із кількості ПЛЮСІВ бачимо - скільки там людей працює __)))))
Котику до Кот Показати IP 19 Квітня 2016 12:35
А ти випадково не позував в Криму!?!? І на рахунок лизнув - ми повинні знати, ЩО купляємо, а таких передач повинно бути набагато більше!
Покупець Показати IP 15 Квітня 2016 22:34
Ще б Велмарт (ві же Велика кишеня, Просто) перевірили. Може б з'ясували звідки запах прального порошку в печеві, муці, цукрі....
Олена Показати IP 15 Квітня 2016 22:53
Сам Ревізор щось створив, а потім ми б його і перевіряли. Заробляння грошей для каналу причому всі знають вартість нагороди.
Андрій до Олена Показати IP 16 Квітня 2016 06:40
Яка? Дай номер тел до них!!!!
Засмучена Показати IP 15 Квітня 2016 22:58
Треба перевірити Там- Там експрес. О, то було б на що подивитись!!!
Покупець Показати IP 15 Квітня 2016 23:00
Добре що приїхали,товар не свіжий,ціни не відповідають цінникам(на касі при розрахунку інша ціна),позор
Маруся Показати IP 15 Квітня 2016 23:34
Оооо нарешті, Там там...аби дотримались всього сказаного. ...за такі доходи...могли б бути ідеальні!!!!
Анет Показати IP 16 Квітня 2016 00:41
Нарешті доїхали... ще б в "Колібріс" (той, що поряд з "Велмартом") завітали було б непогано, подивились на просрочені цукерки та хробачків у рибці... Але в кожному нашому закладі коїться щось неймовірне: купуємо свіженьке та смачненьке за дуже помірними цінами... Welcome to supermarketu Ukraine, Луцька !!!
Оля Показати IP 16 Квітня 2016 00:50
Випадково була в магазині під час зйомки. З вітрини зі свіжою рибою забрали сьомгу, дорадо і інші види "елітної" риби. Цікаво чому? Можливо свіжість рибки сумнівна? А решту риби (карп, хек, щука) так засипали снігом, що її і не було видно. Соленого оселедця теж не було в холодильнику. А на питання покупців казали пізніше буде. Чому пізніше? Невже все продали? Чи теж не дуже свіжа. Будьте обережні з рибою у Там-тамі
Покупець до Оля Показати IP 18 Квітня 2016 20:20
Неодноразово купував оселед дуже смачний і ні разу не було зіпсованого для чого гадити не розумію!!
Іра до Оля Показати IP 18 Квітня 2016 20:27
Більше випадково не заходь на ринок там чекають твоіі покупки
Оля Показати IP 16 Квітня 2016 01:00
Випадково була в магазині під час зйомки. З вітрини зі свіжою рибою забрали сьомгу, дорадо і інші види "елітної" риби. Цікаво чому? Можливо свіжість рибки сумнівна? А решту риби (карп, хек, щука) так засипали снігом, що її і не було видно. Соленого оселедця теж не було в холодильнику. А на питання покупців казали пізніше буде. Чому пізніше? Невже все продали? Чи теж не дуже свіжа. Будьте обережні з рибою у Там-тамі
777 до Оля Показати IP 16 Квітня 2016 11:44
селедка с черьвями
Ілона до 777 Показати IP 16 Квітня 2016 16:43
Якщо ж ти купував(ла) там "селедку з черьвями" чому ти зараз тут лише про це пишеш? Звертайся у Захист прав споживачів чи ще кудись там. А то тут вирішив(ла) блеснуть
Інга до Оля Показати IP 17 Квітня 2016 10:17
А в роздягальні були де працюють продавці консультанти?там немає шкафів для всіх,немає на чому сидіти де поїсти та відпочити,в магазині холодрига простудитися можна,треба надягати на себе все що маєш в шкафу з теплих речей,прострочені харчі,карочє не магазин а безпрєдєл,сир поцвілий обрізають і назад на вітрину виставляють а потім продають людям дітям,фууууу:(!!!!
Катя працівник до Інга Показати IP 17 Квітня 2016 18:28
Взагалі то для працівників є їдальня де хачують нормально і недорого, а в магазині ніколи не холодно.
луцьк... до Інга Показати IP 18 Квітня 2016 08:52
страно ..а що роздягальня для того придумана щоб там відпочивати і істи??? чи може для того щоб передягнутися і йти працювати??? а столова там є... де можні відпочити і перекусити..... страні ви люди ....приходити на роботу щоб відпочивати???
Кот Показати IP 16 Квітня 2016 05:27
Я от невкурив шапку надів на бороду якою трусив над продуктами чого нічого не напялив ,чи там не волося?
стефко Показати IP 16 Квітня 2016 07:20
Поки буде така низька свідомість у керівників/в першу чергу/ і працівників магазинів і закладів громадського харчування-----іх необхідно ПЕРЕВІРЯТИ !!! Ми ж з вами -користувачі іх послуг!!!!!!!!!!!!!Невже вам, люди все одно, чим користуєтесь?!
Покупець Показати IP 16 Квітня 2016 08:04
Нехай би браму потрясли, якраз там готують страви з усіх відходів там таму.
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2016 08:07
Ще в там- тамі немає такого бардаку, хайби. Заглянули в Браму......от там є що показати. Лучанам.
Спостерігач Показати IP 16 Квітня 2016 08:23
Хаха,всі гадять там -там,але вечором таки черги,мовби один супермаркет в місті...
Зига Показати IP 16 Квітня 2016 08:54
Цікаво, на касі скільки стояв?
Анонім Показати IP 16 Квітня 2016 09:06
перевірте експрес наш край вулиця лесі укрїнки і супермаркет 7\23 по вул. ковельська
бе Показати IP 16 Квітня 2016 09:35
скрізь та все потрібно перевіряти! і на ринку також! де бабці добавляють і в молоко і в сметану щоб була густою не відомо .що!
Касир анонім Показати IP 16 Квітня 2016 09:37
У Луцьку куди не зайди то для цієї програми може бути аншлаг. Там там просто габаритний магазин, поки зайшли в один вхід, на другому кінці вже все перекинули в Браму, для приготування котлет і піци.
Колишній працівник Показати IP 16 Квітня 2016 09:43
ООО, якби в мене спитали де проблеми у магазині, яб розказала: як миють ковбаси, як штампують дату на тортиках, як вимочують оселедець. Я в там тамі продукти не купую.
до колишнього... до Колишній працівник Показати IP 18 Квітня 2016 08:53
а ви скільки там працювали?? щоб аж на трьох віділах встигли побувати????
Працівниця там-таму. Показати IP 16 Квітня 2016 09:54
В там-тамі і так працівники, ті які працюють на залі не доотримують зарплати вчасно і все обманюють штрафами прибиральниць, яких мають не за людей, а за скотів. Треба з'я сувати, що там за пан Віталька, керує цим персоналом і як совість не мучить обманювати старших людей пенсійного віку, які зароблють щоб хоча б прокормитися, тому що копійчана пенсія йде за комун. послуги.
Працівниця там-таму. Показати IP 16 Квітня 2016 09:55
В там-тамі і так працівники, ті які працюють на залі не доотримують зарплати вчасно і все обманюють штрафами прибиральниць, яких мають не за людей, а за скотів. Треба з'я сувати, що там за пан Віталька, керує цим персоналом і як совість не мучить обманювати старших людей пенсійного віку, які зароблють щоб хоча б прокормитися, тому що копійчана пенсія йде за комун. послуги.
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2016 10:01
... Прикро все це, продукти без гмо, а діти ростуть з гмо...
Петро до Лучанин Показати IP 16 Квітня 2016 23:43
У Там Тамі прибиральниці не працевлаштовані, бо всі вони - працівники клінінгової компанії, яка по підряду прибирає Там Там
Марта Показати IP 16 Квітня 2016 11:05
даааа Там Там обіс**лись.. Ревізор дякую!!!
лучанка до Марта Показати IP 16 Квітня 2016 14:04
Головне. Щоб не ви..що тоді рекомендувати?? Вопак? 7-23?? Не позортесь люди....
Василь Показати IP 16 Квітня 2016 13:49
Ну і що вони страшного знайшли??? В кожному маркеті так само можна на щось відкрити, а на щось закрити очі. А зручнішого магазина з таким асортиментом товару в Луцьку більш нема. Купувати чи ні покупець сам вирішує і це магазин самообслуги, хоч бери хоч ні, не то що на ринку покладуть кіло помідор, а там половина гниляка. Я обираю ТамТам і мені всерівно що каже ревізор!!!! Цеж шоу-програма.
юля до Василь Показати IP 20 Квітня 2016 19:40
А ле саме були в Порт Сіті?
Анонім до Василь Показати IP 18 Грудня 2018 03:19
Твоє ім'я говорить все за тебе
Покупець Показати IP 16 Квітня 2016 13:51
Цікаво чи кількість покупців в Там-Тамі зменшиться після перевірки Ревізора??? Я не думаю.Частіше б здійснювали перевірку супермаркетів такого масштабу!!
Алекс Показати IP 16 Квітня 2016 14:02
Хай той ср*** ревізор, сам зробить бізнес, а потім ви**.. ться.
Василь Показати IP 16 Квітня 2016 14:36
Не думаю що покупців зменшиться,цей магазин постійно оновлюється, класні акції і взагалі так тримати!:)
Аліна Показати IP 16 Квітня 2016 15:58
Давно пора перевірити луцькі супермаркети особливо там там . Цікаво що робиться там де покупці не бачуть !
ілона Показати IP 16 Квітня 2016 16:01
Стид там таму,грязно, срок годності маргарину вийшов, жах!!!!
Златина мама Показати IP 16 Квітня 2016 16:05
Добре, що приїхали, нехай не розслабляється Там-там! Цікаво буде подивитись повну версію перевірки!/
Аноним Показати IP 16 Квітня 2016 21:03
Команда ревизора плохо относится к своим поклонникам.
видовище Показати IP 16 Квітня 2016 22:27
неповносправним.регочуть дурні з пальця
Lidl Показати IP 16 Квітня 2016 23:02
Всі магазини "Колібріс" як тільки дізнались, що в Луцьку "ревізор" були закриті по декілька годин.
цікаво до Lidl Показати IP 18 Квітня 2016 11:43
звідки така інформація? адресу магазину назвіть, будь ласка
Дід Свирид Показати IP 16 Квітня 2016 23:58
Там-Там не супер,а гіпермаркет.Грамотєї.
Віталій Показати IP 17 Квітня 2016 00:41
Потрібно мати свою думку а не вірити в те що сказав Ревізор!!Там Там звичайно не ідеальни!!Але люди приходять купують і хвалять!!Назвіть хоть один супермаркет в Луцьку де ідеальний порядок всюди?????
Василь до Віталій Показати IP 17 Квітня 2016 18:32
Повністю згідний.
Щодо Колібріса на Ві Показати IP 17 Квітня 2016 08:19
Справді був зачинений!
Покупкць Показати IP 17 Квітня 2016 12:02
Купила 16.04. Сир кисломолочний розфасований магазином половина вимішана з цвіллю зеленого кольору. ЖАХ
Спостерігач до Покупкць Показати IP 18 Квітня 2016 23:54
Сир взагалі тут купувати не можна:))
Марія Показати IP 17 Квітня 2016 16:19
В Там-Тамі хороші ціни і асортимент.Але готова продукція там дійсно просрочена або зіпсована.
Віталій до Марія Показати IP 18 Квітня 2016 04:03
Як тільки приїхав в Луцьк Ревізор і перевірив Там Там!Відразу він для всіх став такий поганий все порчене і прострочене!!Як би я незнав як там насправді повірив би!Але я знаю як там насправді!!Помилкі роблять всі але непотрібно так ганьбити і працівників і магазин!!
Анонім до Марія Показати IP 18 Грудня 2018 03:23
Я хотів з'їсти салату але на моїх очах його якраз перемішували краще такого не бачити
оля Показати IP 17 Квітня 2016 20:23
А ви в себе вдома за вимогами ревізора холодильник перевіряєте? Чи у вас скрізь ідеальний порядок і в морозильниках нічого такого не лежить? Уважно покупки робити треба!!!!
лера Показати IP 18 Квітня 2016 08:44
Перевірка "ревізором" нічого не змінить, ніяких санкцій, лише піар. Як люди ходили, так і будуть ходити, як купували, так і будуть...
Інет Показати IP 18 Квітня 2016 11:42
До чого тут як в когось дома? Є якісь стандарти, правила зберігання і тому подібне... Якщо їм надано державою право на продаж продуктів харчування - то будьте добрі відповідати за неякісно надані послуги...
Максим Показати IP 18 Квітня 2016 16:40
Киньте силочку на Відео ціле!
діма Показати IP 22 Квітня 2016 17:48
потрібно було ще перевірити фуршет на єршова було б на шо подивитися
марина Показати IP 26 Квітня 2016 20:04
да, у всех есть не достатки,это не повод унижать гипер маркет
Ігор Показати IP 1 Травня 2016 23:42
Люди, які ж ви все-таки злі!!!! Та повідкривайте свої магазини і заклади,запросіть до себе ревізора от тоді і побачите які у вас у самих продукти. Знаємо вас грьобаних бізнесменів. Тільки вмієте обсипати когось,а свого рильця не бачите. Ех ви....
Оксана Показати IP 18 Травня 2016 11:51
Проблема в тому, що ситуація не змінилась. За цінами ніхто не дивиться. В залі одне, на касах інше.
Анонім Показати IP 23 Травня 2016 21:16
Ми вас запрошуємо у місто Нововолинськ. Перевірте будь- ласка 4 школу, і готель ,,Сіс"
надя Показати IP 14 Червня 2016 14:46
Я багато разів була в ТАМ-ТАМІ і все було смачне та якісне і дуже гарне обслуговування
Анастасія Показати IP 20 Червня 2016 22:40
Коли вийде випуск по ТВ?
Алёна Показати IP 16 Серпня 2016 11:11
З Там-Таму менi дуже подобаэться пiца, курячi страви, все iнше не смачне i не свiже, бардак на касi через цiнники. Подякувати хочу касирам, сталевi нерви!!
Хто зна Показати IP 17 Серпня 2016 23:13
Випадково була в магазині під час зйомки. З вітрини зі свіжою рибою забрали сьомгу, дорадо і інші види "елітної" риби. Цікаво чому? Можливо свіжість рибки сумнівна? А решту риби (карп, хек, щука) так засипали снігом, що її і не було видно. Соленого оселедця теж не було в холодильнику. А на питання покупців казали пізніше буде. Чому пізніше? Невже все продали? Чи теж не дуже свіжа. Будьте обережні з рибою у Там-тамі
з Луцька Показати IP 8 Жовтня 2016 13:59
Більш ніж впевнений,що по тв ревізії у Луцьку не буде.Після того як готелю Україна дали табличку,не зрозуміло за що(це не готель а гадючник),вибачте за вислів,я переконався що ревізор продажний.Покійний Єремєєв,добре їм підмазав.В анонсі 7 сезону,дивним чином ревізія у Луцьку відсутня.
Анонім Показати IP 15 Жовтня 2016 14:42
Перевірте в Турійську бар ЕДЕМ.