USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцьку їдальню перевіряв «Ревізор». ФОТО

15 Квітня 2016 13:56
Знімальна група реаліті-шоу «Ревізор», що виходить на Новому каналі, приїхала в Луцьк. 15 квітня в обідню пору телевізійники увірвалися у кафе-їдальню «Берізка», що на Кривому валу. Працівники закладу були дуже здивовані, та не заважали непрошеним гостям проводити інспекцію.

Численна знімальна група на чолі з ведучим Вадимом Абрамовим від входу відразу пішла на кухню. Всі були вдягнуті в білі халати, волосся прикрили шапочками. Обід іще тільки починався, то людей у закладі було небагато. Кухар на роздачі занервувала і погукала жінкам на мийці, аби швидше прибирали. При цьому не переставала обслуговувати відвідувачів, які підходили по двоє-троє. Візитерів із Києва лучани, які звикли обідати в «Берізці», не помітили.

Запросити «Ревізор» у своє місто може кожен, залишивши запис на сайті шоу з описом улюбленого чи, навпаки, найгіршого закладу громадського харчування. У їдальню «Берізка» приходять їсти працівники офісів і банків із центру, поліцейські з головного управління НП, продавці з ближніх магазинів та ринку. Асортимент страв у закладі досить широкий – на вибір пропонується кілька салатів, гарнірів, м’ясних і рибних страв. Ціни доступні, у середньому комплексний обід обходиться у 17-25 гривень.

Коли сюжет про луцьку їдальню покажуть в ефірі наразі невідомо. Дивує тільки те, що чистоту в закладах харчування зараз перевіряють телевізійники, а не санстанція. Бо для зйомки їм не потрібен дозвіл і навіть не обов’язково попереджати заклад про відвідини.
ЗА декілька годин у спільноті «Ревізора» з'явилися фото з луцької їдальні:

«Свіжі враження», - підписали фото у спільноті.

Тим часом, у закладі кажуть, що через них сьогодні вся виручка «в трубу», а кухарки - ледь не в передінфарктному стані, - інформує Таблоїд Волині.

Проте один із постійних відвідувачів «Берізки» заявив знімальній групі, таки доївши свій обід: «Не залежно від результату вашої ревізії, цей заклад залишається єдиним в Луцьку, де справді смачно, доступно і по-домашньому!».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Дам дуже смачно Показати IP 15 Квітня 2016 14:01
лучани рекомендують!!!)))
Хрен собачий до Дам дуже смачно Показати IP 15 Квітня 2016 18:26
Лучани рекомендують не обідати в Берізці. Здоров*я важливіше декількох зекономлених гривень у цій забігайлівці з антисанітарією. :)
анна до Дам дуже смачно Показати IP 16 Квітня 2016 15:41
я дуже хочу щоб провырили Вопак в Луцьку на Київській
небайдужий Показати IP 15 Квітня 2016 14:17
Дорогенькі, смакота страв вражає, як і привітність персоналу
Тимур до небайдужий Показати IP 16 Квітня 2016 02:33
Яка смакота!? Про що мова ? Привітні тому що ср*ч! Привітними повинні бути всі у сфері обслуговування . Тоді не їжте а зайшли заплатили за привітність і далі пішли. Смачно того що з брудом в перемішку, а ще тараканчик попаде чи мишка какне от і смачно. Від самого вигляду рвотний рефлекс зпрацьовує.
Іван Показати IP 15 Квітня 2016 14:21
Які підстави? Чим обумовлено? Хто дав таке право? Якась ліцензія, сертифікат, санітарні книжки у них є ? Нема ! А чавунною пательнею по голові не пробували? Женіть загуменками, шоби за ними лопотіло! Майте ж якесь достоїнство! Самі себе поважайте і не давайте над собою збиткуватись !
олег до Іван Показати IP 15 Квітня 2016 15:37
ти що кантужений? чого так репетуєш? об сосну тріснувся чи з дуба рухнув? чи там працюють родичі ? а може там відходами підєдаєшся? хворий якийсь, так верещати!
лучанин до Іван Показати IP 15 Квітня 2016 15:45
ваня! звернись до психіатора! при адольфі таких вже не лікували
мама до Іван Показати IP 15 Квітня 2016 19:39
Сиди тихенько і не виливай з рота..... гі*но. . Інколи ліпше промовчати!.
ЯЯ Показати IP 15 Квітня 2016 14:34
це добре що ще є де поїсти . Не у всіх же вдома є готова їжа
Patrik до ЯЯ Показати IP 15 Квітня 2016 15:41
Схиляюсь до того, що після трансляції "Ревізор в Луцьку" багато хто з лучан і гостей міста навчиться власноруч готувати їжу...Бо іноді краще бути голодним, ніж наїстися лайна.
читач Показати IP 15 Квітня 2016 14:41
і правильно що на телебаченні покажуть яка чистота чи навпаки.....а санстанція..то б ніхто і незнав....сунули б взятку і всі діла...
до ... іван Показати IP 15 Квітня 2016 14:59
будеш коментувати після репортажу ! і розповідати умнік! якщо все в порядку -то це тільки на користь кафе +безк реклама! Сан кн в них є як і право а не дозвіл! Сан ст анц перевіряє тільки тоді-як відвід потрапили в інф відділення!!
стефко Показати IP 15 Квітня 2016 15:04
Необхідні перевірки санстанціі!!!!!!!!! Якщо можна Ревізору, то чому мораторій на інші перевірки?!
Просто лучанин Показати IP 15 Квітня 2016 16:15
Білі рушнички, біла туалетна бумага, свіжі квіти.... Все помито "Містер Пропером" бл@@ть шо за циркі несе та передача????? Якщо люди совісні - головне щоб їжа була свіжа і смачна! А не подача її на фарфоровому посуді. Де за грн 20-40 можна наїстись добре? - ніде!!!!! А заробляють десятки тисяч не так і багато, щоб харчуватись по елітним ресторанам. То їх треба перевіряти де за каву ср@ну по 30-50 платиш. Щоб не сказали - Народ рекомендує!!!
Народ до Просто лучанин Показати IP 15 Квітня 2016 17:20
Раніше там обідав, але після того як вони продали мені прокисший горох, то більше туди ні ногою.
Просто лучанка до Просто лучанин Показати IP 16 Квітня 2016 13:38
Можна з"їсти буханку хліба і квашений огірок... А ще бульйонний кубик розвезти водою.. Нормально мисляча людина не зможе їсти обід за 20 грн.З чого він зроблений? Порахуйте - в школу ж ходили... Не забудьте зарплаті персоналу, світло-газ, вартість продуктів.приміщення, опалення і т.д....Ну і власнику має ж "крихта" залишитися....
Ніна Показати IP 15 Квітня 2016 16:25
Буде чисто тоді якщо завжди мити хімією а як вона шкодить здоров'ю людині
Ромко Показати IP 15 Квітня 2016 17:02
Ну я там час від часу їм і щось схоже собі уявляв, так що фотки не шокують) Просто я рахував, якщо б я сам готував собі ото що в них можна купити, то в ці гроші б не вклався. Поки організм витримує. Буду й далі заходити)
dsldsledfx Показати IP 15 Квітня 2016 17:02
2 роки там хаваю ср*чк* ще ніколи не нападала)) там смачно і дешево
dsldsledfx Показати IP 15 Квітня 2016 17:05
нехай ревізор в кафе театральний зайде. знайомі жалілись шо після того як там пообідали то жостко траванулись...
не лучанин Показати IP 15 Квітня 2016 17:24
фото вражають і говорять самі за себе! !! "євро" вигляд для" євро" міста!
до Олег Показати IP 15 Квітня 2016 17:31
твій друг Іван дійсно істерик ! і потребує лікування! а фото з кухні- як з колгоспноі ферми! можливо після ревізіі хоч щось зміниться??
чоловік до Ніна Показати IP 15 Квітня 2016 17:38
я думаю що у вас дома НЕ Кращий стан ніж на цій кухні !
Користувач Показати IP 15 Квітня 2016 17:49
Та нормальна їдальня - харчувався там ще років 15 тому, годували смачно й не дорого. А ці Ревізори як мінімум на-половину замовлені недобросовісною конкуренцією інших закладів харчування ( взнайте який заклад харчування знаходиться поблизу й дізнаєтесь кому це вигідно) В даному випадку - Ревізор став знаряддям ( свідомо чи за "тонким натяком та вказівкою" даних закладів. Люди, ви ж не малі діти, не давайте маніпулювати та зомбувати свою свідомість ЗМІ.
Вітя Показати IP 15 Квітня 2016 19:15
Для дезинфекції просто треба брати по 50-100 грам
dsldsledfx Показати IP 15 Квітня 2016 19:42
ревізор мені чимось нагадує стопхам. ИМХО
Анна Показати IP 15 Квітня 2016 20:24
Працювала поряд, ходила туди інколи пообідати - ніколи проблем не було, привітний персонал. Їжа смачна. Це має бути соромно не кухарям та касиру, а власнику, який допускає такі робочі умови.
Ковель Показати IP 15 Квітня 2016 21:28
О, Волинські новини ви Волинські чи просто новини Луцька,про Ковель нічого не написали а про Луцьк в деталях все описано,замініть назву газети.
Нейтрал Показати IP 15 Квітня 2016 22:07
І я також захотів внести деяку ясність а не кидати слова на ліво і на право.Ця ревізія дасть поштовх на поліпшення роботи персоналу+ремонт+оновлення інвентарю та деякої техніки. Гадаю це зовсім непогано.Заклади такі як столові завжди відтягують оновлення до останнього.Мені там їжа завжди подобалась.А от все остальне бажає кращого.Хочаб потрохи почніть модернізацію.
Татьяна Показати IP 15 Квітня 2016 23:09
кто там кричит о "заказе конкурентов"? попробуфте подраскинуть мозгами. Ревизор - популярная программа с высокими рейтингами. если зритель увидит хотя бы одно доказательство взятки, он отвернется относительно почему Ревизор может зайти с проверкой, а сэс не могут. есть статья "перешкоджання діяльності журналістів"
Юрист до Татьяна Показати IP 16 Квітня 2016 09:36
Фу! Москалем засмерділо!
Роман до Татьяна Показати IP 18 Квітня 2016 00:15
Фу москалям! Ви напевно і замовляли ревізора. Давати взятку немає необхідності, просто в народі кажуть "підкинути ідею". А конкуренція штучка тоненька, акуратно. Я вже певний період харчуюсь берізці. Проблем ні в мене, ні в моїх колег (а наснас разом ходе більше 4 чоловік) ніколи не спостерігалось. Про стан кухні здогадувались, багато чого видно в віконці здачі використаного посуду, але враховуючи всі фактори від ціни до якості я їм ставлю +, і незалежно від висновків ревізора я далі там їстиму.
Лучанин Показати IP 15 Квітня 2016 23:40
Треба було б ще зайти в їдальню міської ради, там також познімати.
Експерт Показати IP 16 Квітня 2016 00:27
Люди добрі. Іли ви в Берізці роками і все добре було ? То і їжте дальше. Нормальні умови і їжа смачна. при совдепіїї не краще було а отруєнь в закладах ГХ не було!!! А тепер всякі Ревізори бігають та передачі знімають. Це все на масовість перегляду розраховано. На кухнях громадян, які отримують мін. зарплатню не краще, і набір продуктів бідніший. А піаритись на бідності за величазні бабки спонсорів товстосумів кожен мастак . Потрібно..це.. потрібно інше.. А за що ?За який х.., скажіть, будь ласка.це все придбат?? Противно дивитисьна цих Ревізорів,а ще Світське життя і т. д. Своріть нормальні умови для життя та харчування громадян країни, тих, хто із року в рік боряться за краще життя всіх, а не тільки "ізбраних", стоять на майданах і сплять в окопах. .. І мамам, які своїх дітей поховали у цинкових гробах, теж допоможіть.. а тоді з допомогою Реввввввіззззоррррів показуйте, як треба жити.
Марія до Експерт Показати IP 16 Квітня 2016 23:48
Бідність і брудність різні речі..
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2016 02:40
Це просто позор для міста. Арендодавець Пошта повинна розірвати договір аренди за перетворення приміщення державного підприємства в вогнище антисанітарії. Але директор Гавришків має з тої аренди відсоток тому і закриває очі на на бардак який твориться в нього на очах. Проситимуть Луцьк на всю Україну. На ток шоу треба відправити не тільки арендатора - а він діючий працівник пошти а і директора з яким діляться виручкою.
Поштар Показати IP 16 Квітня 2016 03:20
Треба подякувати тій людині, що запросила Ревізора пообідати в Берізку.
Студент Показати IP 16 Квітня 2016 16:20
А хто власник????? Такий і заклад. "Трішки" собі залишити прибутку????? А до людей по-хамські, як до "поросят". В гарної господині в хліві чистіше!!! Соромно за власника. Не думає про людей і лучан!!!!!! Ганьба меру Луцька. Під носом Міської ради!! Такого б Ревізора в кожну школу і садочок. Тоді б боялися і працювали а не крали Працівники їдалень можуть свої магазини продуктові відчинати. Ось такий Луцьк.
Лучанка Показати IP 16 Квітня 2016 22:20
Я дуже прошу і хочу щоб провели ревізію ВОПАК що на київському майдані ..
Привітна Показати IP 18 Квітня 2016 19:33
Не раз обідала в Берізці, бувало, попаде тарганчик якийсь у супі)))))) або ще якась живність, так і їсти перехочеться. Але ж колеги завжди тянуть за собою, через раз, якийсь презент у їжі. Хоч і не погано готують, все ж про чистоту треба подбати. А персонал дійсно привітний.
Родич Показати IP 9 Травня 2016 12:53
Люди не розуміють де ми живемо, а ще те що не завжди звичайним працівникам харч. пром. тимпаче їдалень вдається заробити на нормальне устаткування на кухні та адекватний ремонт. А якщо техніка пропрацювала 40-50років я про холодильник та мийку то вони вже аж ніяк не будудь в відповідному стані. Та я переконаний що вони трішки підтянуть чистоту і лучани ще з більшим задоволенням будуть там харчуватися.
поштовик до Родич Показати IP 26 Червня 2016 12:57
А чому не перевірили банкетну залу , туалет там де пліснява та бруд. хто ж про те устаткування буде дбати, коли столова входила в дохідній частині у дирекцію пошти. тоді вона була прибуткова. ніколи ця столова по звітах не була із збитками , але в один час через систему Прозору, яку поштовики постійно твердять створили два винаходи це столова і ремонт касових апаратів де можна здати в аренду іншій фірмі огляд касових апаратів і зі всьоьго мати зиск. Попередній директор створив, а новий грозив що закриє, але побачив , що з цього має добрий зиск то нічого не змінює. Тільки всі за рахунок пошти наживаються.
Юля Показати IP 30 Червня 2016 13:47
Приїжджайте будьласка до нас в маленьке містечко Горохів у нас є 2 школи.Я бачила у 2 школі мишу в їдальні.І ніхто з вчителів,прибиральниць не звернев ніякої уваги.
Українка Показати IP 15 Листопада 2016 23:14
Жахливо ! Як ще такий заклад може існувати. Закривати, або наводити порядок !