USD 27.2 27.35
  • USD 27.2 27.35
  • EUR 30.8 30.95
  • PLN 7.15 7.25

Рейтинг якості життя у світі: Україна – на 62 місці з 71

Україна опинилось на 62 місці з 71 у рейтингу якості життя країн у 2019 році. Останнє місце посів Єгипет.

Про це свідчать дані сервісу Numbeo, передає канал 24.

Найкращим є життя в Данії – країна отримала 198,57 бала з максимальних 200. На другому місці – Швейцарія (195,93 база), на третьому – Фінляндія (194,01 бала).

Україна ж набрала всього 102,34 бала. У 2018 році наша держава була на 57 місці з 95,96 балами.

Росія посіла в рейтингу 59 місце (104,94 бала), Білорусь – 37 місце (141,47 бала), Польща – 35 (147,98 бала).

Що таке Numbeo? Це глобальна база даних про споживчі ціни, передбачуваний рівень злочинності, медичного обслуговування та інша статистика. Ця база дозволяє скласти рейтинг рівня життя та індекс людського розвитку у країнах світу. За рейтингом досліджують 71 країну.
Загрузка...
Коментарів: 12
Анонім Показати IP 17 Лютого 2019 12:11
А при Януковичі були на 30!!! Хааа хаааа
Степан (Крымчанин) Показати IP 17 Лютого 2019 13:11
Це когось дивує? Саме головне, щоб це памятали, коли на Крим бруд лльют.
Навуходоносор Показати IP 17 Лютого 2019 13:17
А ось по корупції з 71-ої країни Україна очолила список, займає там 9-те місце. Пропустила вперед тільки такі країни як Нігерія, Гаїті, Сальвадор, Гондурас, Мексика, Афганістан, Бангладеш, Чад.Там взагалі до людей нічого не доходить - крадуть тотально все! Это информация к размышлению тем, кто еще не определился за кого голосовать.
Анатоль_ Показати IP 17 Лютого 2019 14:09
Я в шоце! Обіцяли на майдані шо буде в нас як в тій Швайцарії, шо пенсіонери будуть з курортів не вилізати, по екскурсіям їздити в різні країни світу. І шо?
Анонім до Анатоль_ Показати IP 17 Лютого 2019 14:59
Треба було жити працювати, а не слухати казочки, зараз би 100 процентів краще би жили, а так шо маем то маем! Нас просто кинули!
Корiнний лучанин до Анонім Показати IP 17 Лютого 2019 21:03
А своеi Головин не було коли скакали.ми не виннi ,то хтось нас обманув,а ми розумнi i довiрчевi.
Євробидло Показати IP 17 Лютого 2019 14:17
Атавіста та та та. Бляхи бляхи євробляхи. Норковій фермі ні. Хабарям так! Атавіста та та та.
Цікаво Показати IP 17 Лютого 2019 14:29
Білорусь – 37 місце, Польща – 35. Напевно скоро будемо їздити на заробітки в Білорусь...Щойно міністрів фінансів України повідомила, що ми відстали від Польщі на 50 років. А наскільки відстали від Білорусі? На 45???
Просто Показати IP 17 Лютого 2019 14:55
Ми і так в Білорусь на заробітки їздимо, притому вже і досить давно. І не тільки на картошку
Навуходоносор до Цік Показати IP 17 Лютого 2019 16:05
День назад я повернувся з Вітебська - їздив до друзів, з колишнім лучанином ми товаришуємо давно. Білорусь відвідую раз в три-чотири роки. Ми вчилися разом в луцькій середній школі №8. Живе мій товариш в Білорусі вже 30 років. Після закінчення Білоруського політехнічного інституту він попав на роботу в Вітебськ, там одружився, залишився. Які мої враження? Перше - ідеальна чистота не тільки на центральних вулицях, а і в кожному дворику міста. Обов*язковим атрибутом кожного дворика став новий з прекрасним дизайном фонтан, влітку біля нього насолоджуються життям діти та пенсіонери. Я запитав:"Це тільки в Вітебську? Чи по всій країні?" Почув відповідь: "Якщо "бацька" щось робить, то для всіх одинаково. Показухи нема" Набережна річки Північна Двіна в ідеальному стані, вода не забруднена, русло річки чистять раз в два роки. Не бачив там ні одного скаліченого ліфта, стінки якого розписані непотрібом сексуальних збоченців. В кожному ліфту - зеркало, аптечки. Ніхто не краде! Якість продуктів контролюється радянськими державними стандартами, які ніхто не відміняв. У нас Гройсман назвав їх пережитком радянщини, відмінив, а взамін нічого не дав. Точніше дав, назва цієї "давалки" - європейська якість, критерії якої розмиті і ніхто не знає, що це таке. Ціни на товари в Білорусі нижчі від наших на 10-15 відсотків, зарплати вищі, пенсії - значно вищі. Якщо добавити сюди безкоштовну стоматологію для всіх пенсіонерів, безкоштовну медицину для абсолютної більшості населення, безкоштовну вищу освіту для більшості молоді, набагато дешевший проїзд в громадському транспорті, ніж в Україні плюс державне забезпечення випускників вишів роботою - то зможете уявити соціальні стандарти Білорусі. Дороги в ідеальному стані! Навіть до самої далекої агроферми дорога без ям, добротна. За транзитні магістралі - навіть не кажу, вони нічим не відрізняються від польських. ЗМІ Білорусі пишуть про випадки корупції, але це просто смішно порівнювати з нашими. І ще один досить цікавий момент. Вже напротязі 13 років кожен рік в травні місяці президент Лукашенко проводить перевірку центрального апарату свого МВС на фізичну профпригодність. Так от, всі офіцери МВС включно з заступниками міністра за тиждень повинні пробігти марафон від Мінська до Бреста, кожну добу приблизно по 40 км. Назад в Мінськ вони повертаються автобусом. Хто зійшов з дистанції - в МВС більше не працює! Кажуть, що в їхньому МВС животатих нема, всі схожі на хортів мисливських. Так що від Білорусі ми відстали не на 45 років, шановний Цікаво, а на все життя!
Євробидло до Навуходоносор до Цік Показати IP 17 Лютого 2019 20:21
Зараз налетять атавісти і будуть Вам втирати що Бацька - диктатор. П.С.. Ви забули написати що ціни на бензин в Білорусі майже в два рази менші ніж в Україні.
Правдоруб до Євробидло Показати IP 17 Лютого 2019 21:04
Бацька в розумінні демократів є диктатором. Правда тільки демократія в Україні це насправді феодалізму, де на верху одноосібний правитель, влада якого забезпечена лояльністю прикормлених дворян. А васали мають триматися заводської труби і працювати за харчі.