USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

РФ намагається створити враження припинення вогню, але не полишає спроб просуватися, – Зеленський

20 Квітня 2025 09:36
Росія намагається створити загальне враження припинення вогню, але подекуди не полишає окремих спроб просуватися та завдавати втрат Україні.

Про це після доповіді Головнокомандувача Збройних сил Олександра Сирського щодо ситуації на фронті станом на 6:00 заявив Президент України Володимир Зеленський, передає Укрінформ.

«В цілому станом на ранок Великодня можемо стверджувати, що російська армія намагається створити загальне враження припинення вогню, але подекуди не полишає окремих спроб просуватися та завдавати втрат Україні», – зазначив він.

Президент наголосив, що станом на ранок 20 квітня на різних напрямках передової відбулося вже 59 російських обстрілів і п’ять штурмових дій російських підрозділів. В ОТУ «Старобільськ» зафіксоване одне бойове зіткнення, в ОТУ «Донецьк» – три бойові зіткнення на Покровському напрямку та на Новопавлівському напрямку, на Запорізькому напрямку – одне в районі Степового. Десятки застосувань FPV ворогом.

Читати ще: Путін зробив першу реальну поступку Трампу, на це є вагома причина, – Sky News

«На Курщині були російські артилерійські удари та застосування дронів. Наші воїни всюди відповідають так, як ворог на це заслуговує в конкретних бойових обставинах. Україна діятиме й надалі дзеркально», – зауважив Зеленський.

Він додав, що у період між 18:00 учорашньої доби та 00:00 сьогодні відбулося загалом 387 обстрілів і 19 штурмових дій російської армії. 290 разів росіяни застосовували безпілотники.

«Росія повинна повністю виконувати умови тиші. Українська пропозиція реалізувати й подовжити тишу на 30 днів після 24:00 сьогоднішнього дня залишається чинною. Будемо діяти відповідно до реальної ситуації», – підкреслив Президент.

Нагадаємо, 19 квітня лідер Росії Володимир Путін оголосив про припинення вогню у війні проти України під час Великодня.

Своєю чергою ввечері того ж дня Україна заявила, що обстріли тривають. Зокрема, на територію Курщини та Білгородської області великодні заяви Путіна не розповсюдились, на частині напрямків на фронті йдуть бойові дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus