USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Різанина у луцькому ресторані: іноземець поранив поліцейського. Фото

22 Лютого 2020 11:06
Сьогодні вночі на вулиці Електроапаратній зловмисник наніс ножові поранення 32-річному співробітнику поліції області, котрий перебував поза службою.

Повідомлення до поліції надійшло близько 2 години ночі, інформують у пресслужбі ГУНП у Волинській області.

Потерпілого госпіталізували.

Під час оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що умисні тяжкі тілесні ушкодження заподіяв 28-річний іноземець. Зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Відомо, що його вже притягували до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.

Слідчі Луцького відділу поліції за процесуального керівництва прокуратури відкрили кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України. Йдеться про умисне тяжке тілесне ушкодження. Санкція статті, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Проводиться досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Дід Панас Показати IP 22 Лютого 2020 12:11
"Відомо, що його вже притягували до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів." Чому не депортували?
123 до Дід Панас Показати IP 22 Лютого 2020 13:17
Нормально домовились
Свідомий до Дід Панас Показати IP 22 Лютого 2020 23:18
Уродженець Тбілісі. Довго перебував у розшуку. Не зважаючи на це у січні суд випустив його під заставу у 38420 гривень, щоб "заробляв" на відкуп обкрадаючи і грабуючи і ріжучи людей і далі. У "Мелодії" "відпочивав" разом з суддею одного з судів Луцька. Різав на очах судді. Це не все. Але цього достатньо щоб зрозуміти чому не депортували і не мабуть не депортують.
Дід Панас до Свідомий Показати IP 23 Лютого 2020 16:54
цікаво що за суддя відпустив? прізвище? поліції варто з ним поспілкуватись, чим він керувався відпускаючи під заставу людину без адреси?
Бека Показати IP 22 Лютого 2020 12:47
Атпустите меня! Я с ворами на связі!
2qq Показати IP 22 Лютого 2020 13:09
Гнати чурок з Укоаїни палками,ато за остані 5років розвелося дуже багато!
Дід Панас до 2qq Показати IP 22 Лютого 2020 18:42
Після майдану їх як полови. До того їх не було. Робіть висновки.
Іван Показати IP 22 Лютого 2020 13:23
Уявіть собі, як українець в одному з ресторанів Тбілісі порізав грузина?
Українець Показати IP 22 Лютого 2020 13:39
Казнити по їхнім законам.Понаїжали
Народна прокуратура Показати IP 22 Лютого 2020 15:27
Черговий представник "братнього нам свободолюбивого грузинського народу"? Ці гірські заробітчани ще не так давно розповідали нам, що облаштували в Грузії рай на Землі і як бачимо, подібний рай влаштували і нам своїми реформами
ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Лютого 2020 15:28
Лицо кавказкой?
Микола Показати IP 22 Лютого 2020 17:10
Укрієаіна для Украінців Виродки повинні боятися дивитися на Украінців !
Анонім Показати IP 22 Лютого 2020 18:34
Ахахаха Бекаа)
1546 Показати IP 22 Лютого 2020 19:10
коментар було видалено
бугага Показати IP 23 Лютого 2020 00:01
мусор довидзьобувався
Свідомий до бугага Показати IP 23 Лютого 2020 11:50
Мені шкода тебе. Так просто ти оцінив цю ситуацію. Для тебе авторитет людина, яка вибрала життя "вора", ні дня ніде не працювала, скоїла безліч злочинів, має судимості. Приходить в заклад з ножем, і кастетом. Перша розпочинає конфлікт, першою наносить кілька ударів кастетом. Потім провокує і продовжує бійку вдруге, але розуміючи що фізично і духовно слабкіший дістає ножа, наносить небезпечні порізи й втікає як останній боягуз, залишивши скривавлену людину. Бажаю тобі частіше зустрічати в своєму житті своїх "авторитетів". Тобі мабуть такі зустрічі приноситимуть радість.
Справедливість до Свідомий Показати IP 24 Лютого 2020 18:17
Завтра він нападе на твоїх рідних а післязавтра на тебе, побачу як будеш тут видзьобуватися
Палач до бугага Показати IP 24 Лютого 2020 18:11
я спробую виразити свої бурні емоції у флегматичній формі. Хоча це нереально. ВЫ хто такий щоб відкривати свою ротову порожнину на незнайому вашій сірій речовині "якщо така є у наявності" людину!! Підійду з іншої сторони, свідомий, психічно здоровий, громадянин України а ще детальніше (будь-яка нормальна людина) не буде виливати свою жовч тут, як це зробили ВЫ! Це потрібно в голові не мати жодних людських цінностей, моралі і гуманізму, щоб вилити у коментарі у цих двох словах скільки бридоти. кожен поліцейський забезпечує суспільний порядок і безпеку для кожного хто зараз сидить і строчить свої ганебні, бридкі коментарі! Не було б тієї поліції (яку видно ти так не любиш) ТЫ конкретно, боявся б на вулицю вийти від анархії, хаосу і безпорядку. Кожен громадянин має безпечно почуватися на СВОЇЙ ТЕРИТОРІЇ. В якій ще країні є таке, що іноземець а в даному випадку злочинець раніше засуджений може посягати на життя і здоров'я наших громадян??!! своїх злочинців мало, то ще чурків тут тільки не вистачало.. В будь-якій іншій юридично розумні країні це викликало резонанс вліпили б по повній строгості закону і після цього депорт!!!!! Людина (хоча це слово не підходить для опису даної істоти) злочинець який притягувався до кримінальної відповідальності спокійно ще ходив по нашій країні як таке бути може, чому йому після перших проступків депорт не вліпили .. вчора майнові злочини сьогодні замах на вбивство а завтра що? Не страшно жити?
11111 Показати IP 23 Лютого 2020 18:01
іноземці, то грузини ?... не орють, не сіють, не годують свиней і т.д.....