USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

РНБО запровадила санкції проти Шарія, його дружини та головреда «Страни»

20 Серпня 2021 19:57
Рада національної безпеки та оборони України запровадила санкції проти головного редактора «Страни» Ігоря Гужви та подружжя Ольги та Анатолія Шаріїв.

Як передає кореспондент УНІАН, про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив на брифінгу після сьогоднішнього засідання Радбезу.

«Ми запропонували санкції відносно пана Ігоря Гужви та безпосередньо до афільованих з ним юридичних осіб. У даному списку ще дві особи, які безпосередньо афільовані з Ігорем Анатолійовичем і займаються протиправною діяльністю на території нашої країни», – зазначив він.

Крім того, РНБО запровадила санкції проти Алли Бондаренко, Ольги та Анатолія Шаріїв.

«Те, що стосується безпосередньо пана Гужви, то це ще Сонцева Галина Володимирівна, Лукашина Любов Юріївна, товариство з обмеженою відповідальністю «Ласмак», яке володіє медійними ресурсами пана Гужви, ТОВ «Маджері», ТОВ «Смарт медіамережа», – розповів Данілов.

За його словами, стосовно цих фізичних та юридичних осіб введений повний пакет санкцій.

Ольга Шарій та її чоловік у Telegram вже відреагували на запровадження санкцій. Ольга Шарій стверджувала, що санкції – «це незаконна спроба боротьби з ними».
Анатолій Шарій розмістив відеокоментар.

«...проти мене ввели санкції, але не тільки проти мене, а й проти моїх родичів. Значить ми починаємо боротися з твоїми родичами (можливо, Шарій натякнув на родичів президента Володимира Зеленського – Ред.)», – сказав він.

Гужва на своїй сторінці в Facebook назвав санкції «беззаконним рішенням».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
ооо Показати IP 20 Серпня 2021 20:51
Пердак пригорел
Давно живу за кордон Показати IP 20 Серпня 2021 21:23
Втікайте з цієї країни! Вже виїхало 12 млн. Поцікавтеся скільки пенсія у судді чи старших чиновників. А ви їх будете кормити своїми податками . Це вже, нажаль, втрачена країна...
123 до Давно живу за кордон Показати IP 22 Серпня 2021 15:35
Особисто ти,-біосміття. Добре що звалила.
Ей до Давно живу за кордон Показати IP 22 Серпня 2021 15:36
Шарік не шифруйся, приїзжай в Україну. Ми тебе чекаємо. Не бійся ...
Чуйка Показати IP 20 Серпня 2021 21:28
Тисячі зелених надувних клоунів в небі зіпсують гарантику свято?
демократия Показати IP 20 Серпня 2021 21:33
из клоунов в мелкодиктаторы
Аж страшно Показати IP 20 Серпня 2021 21:35
Та кому ви потрібні з своїми *санкціями*, клоуни? Весь світ з вас сміється і біля виска пальцем крутить.
В. Показати IP 20 Серпня 2021 22:07
Сидит парень на западе и помои на него льёт.рашу путю любит.дайте ему под жопу пускай в рашу едет
Толя Показати IP 20 Серпня 2021 22:46
Мне интересно, а когда закончится президентский срок у зели. Он на марс улетит. Ему же не жить
Наглосакси Показати IP 21 Серпня 2021 07:18
Обов'язково вивезуть нашого гарантика з виводком спецрейсом. Як в Афганістані - солдатів пришлють забезпечити виліт. Йому ж дали Слово Джентльмена!!!
Кузьма Показати IP 21 Серпня 2021 10:08
Порошeнко ж нe улeтeл
Клим до Кузьма Показати IP 22 Серпня 2021 15:37
Ну то ж Порошенко, а то плюгавий нарк. Різницю відчуваєш?
Х8 Показати IP 21 Серпня 2021 10:58
Все що робить зе узгоджено з європою і США. Хоч хтось чув, що правлячі представники цих країн висловлювали занепокоєння обмеженню свободи слова, чи демократії, чи їх зацікавило новшество української влади - санкції (без слідства і суду). Навряд, хтось таке чув, бо не було. Зе має свої гарантії від Євро і Сша, а тому не обольщайтесь, нікуди тікати він не буде, як і Порох. Нами прекрасно рулять євросоюз і сша, але рулять у своїх інтересах, а не наших.
а до Х8 Показати IP 21 Серпня 2021 12:37
до ХВ додай ще слоган .. ОРИЙ на усю голову і буде повний твій портрет...
Х8 до а Показати IP 21 Серпня 2021 14:34
Якщо людина не розуміє очевидних речей, які відбуваються, а переходить на особисті образи, це свідчить, що по суті немає, що сказати. Виникає банальне питання, а чого взагалі так з шкури лізем???
Я до Х8 Показати IP 22 Серпня 2021 07:57
може воно любить зелі полизати...
911 до Х8 Показати IP 22 Серпня 2021 15:42
Всі все розуміють, зелений тролику. зекоМАНДА грабує Україну разом з олігархами. А в тебе задача перевести стрілки на США. НУ ТИ ПРОСТО ЙОДОДЕФІЦИТНИЙ ЯКИСЬ, чи людей за нерозумних щитаєш. Але просто пнх.
До до Х8 Показати IP 22 Серпня 2021 15:39
Ти як аірний слуга зеленого нарка, відводиш від нього негатив. То виходить все США І ЄВРОПА, то не зе і наші олігархи ... ну ти й дебіл зеленоголовий.