USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Турчинов - новий секретар РНБО

16 Грудня 2014 11:39
Народного депутата Верховної Ради України, голову фракції "Народний фронт", колишного главу парламенту Олександра Турчинова Президент України Петро Порошенко призначив керівником РНБО, - йдеться у відповідному указі глави держави № 928/2014. Про це інформують наші колеги з Еспресо.TV.

"Призначити Турчинова Олександра Валентиновича секретарем Ради національної безпеки і оборони України", - йдеться в указі.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ повідомляли, що Олександр Турчинов погодився очолити РНБО, але вимагає розширення повноважень цього органу.

Зазначимо, що місце секретаря РНБО залишається вакантним з 7 серпня після відставки Андрія Парубія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
пастор Показати IP 16 Грудня 2014 11:53
Це дуже добре! Він колишній 1 секретар Дніпропетровського обкому комсомолу, зараз він пастор-баптіст! І він єврей-це також дуже добре!
Юлія Показати IP 16 Грудня 2014 12:01
Він вже давно здав Крим, на черзі - вся Україна. І взагалі, не підкажете, де місце комсомольському пастору? Хіба в РНБО?
вонижедіти Показати IP 16 Грудня 2014 12:12
Зараз усе більше українців просто сміється з Майдану! На Майдані обіцяли- у владі більше ніколи не буде богатіїв-олігархів! Зараз у владі усі олігархи! Майдан стояв за український націоналізм- і зараз на всіх високих посадах особи неукраїнської національності! Кажуть буде ще один Майдан- значить буде ще одна кінокумедія!
фактична до вонижедіти Показати IP 16 Грудня 2014 12:22
А тут вже не до сміху, бо такі призначення бачимо до чого довели Україну! P.S. А у людей як розуму не було - так і не має, кого наобирали...?!:(
майдануганьба до фактична Показати IP 16 Грудня 2014 15:24
єврєїв собі обрали
Дід Панас Показати IP 16 Грудня 2014 12:21
А що, люстрації вже не буде "революціонери-майданівці"?
кум міністра до Дід Панас Показати IP 16 Грудня 2014 12:37
яка люстрація? він дружбан президента та яценюка
Анонім Показати IP 16 Грудня 2014 13:10
Турчинов -кремлівський сексот,який здав Крим.
анонім до Анонім Показати IP 16 Грудня 2014 20:03
а ти такий розумний треба було піти і відвоювати крим
анна Показати IP 16 Грудня 2014 13:11
коментар було видалено
от бл... Показати IP 16 Грудня 2014 13:11
Галелуя!!!
свг Показати IP 16 Грудня 2014 15:35
турчинов не здатний бути керівником бо боїться приймати відповідальні рішення. це ми бачили в березні-квітні коли можливо було розірвати донецький вузел. але на жаль цей баптист нічого не зробив для захисту україни. і ми тепер маємо те що маємо а воно на пару з своєю подружкою ювт мовчали і мовчатьи будуть. ганьба.
екскурсовод Показати IP 16 Грудня 2014 21:01
П... подкрался незаметно .!.