USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Росія застосувала зброю проти українських кораблів в Азовському морі. Оновлено

25 Листопада 2018 20:57
Проти корабля ВМС ЗС України під час виходу з Керченської протоки росіяни застосували зброю, є поранений.

Про це ввечері 25 листопада повідомив постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін.

"На виході з Керченської протокт росіяни застосували зброю проти корабля ВМС України. На борту є поранений. Сили ВМС ЗСУ розгортають заходи допомоги", – зауважив він.

"Наразі збройні сили держави-агресора здійснюють захоплення катерів ВМС України", - додав Бабін через декілька хвилин.

Військово-морські сили України підтвердили цю інформацію. У флоті зазначають, що росіяни обстріляли українську корабельну групу після виходу з 12-мильної зони. Внаслідок обстрілу пошкоджено малий броньований артилерійський катер “Бердянськ”. Катер втратив хід, є поранений. Українці відстрілюються, зброя застосовується на ураження.

Як повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на джерела в українському флоті, російські військові захопили усі три кораблі Військово-морських сил України, які намагалися увійти в Азовське море через Керченську протоку, але були заблоковані.

Росіяни захопили два малих броньованих артилерійських катери та рейдовий буксир.

InfoResist з посиланням на джерело у Міністерстві оборони України повідомляє, що росіяни взяли українські судна на буксир і почали буксирування. Українські військові закрилися у кораблях.

За оперативною інформацією, малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ», «Нікополь» вражені вогнем противника та втратили хід, повідомляє ВМС України. Рейдовий буксир «Яни Капу» також примушений до зупинки. Кораблі захоплені спецназом РФ. Також є інформація про двох поранених українських військових моряків.
Командування ВМС ЗС України раніше повідомило, що російський корабель протаранив український рейдовий буксир Яни Капу, який у супроводі артилерійських катерів здійснював плановий перехід з порту Одеси в порт Маріуполь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
вояк Показати IP 25 Листопада 2018 21:06
Кацапи розпочали війну в Азовському морі!!!! А Верховний мовчить!!!! Який висновок можна зробити? Раз верховний мовчить,значить працює в парі з путіним.Чекаємо оголошення "Воєнного стану". І____по виборах.Як президентських,так і парламентських.Повна узурпація влади!!!
Корiнний лучанин до вояк Показати IP 25 Листопада 2018 22:33
А при чому тут Азовське.порушили кордон в Чорному,получили,до чого iстерика.
Онаній до вояк Показати IP 26 Листопада 2018 08:35
ти настільки тупий щ оне можеш зрозуміти що це провокація педрошенка щоб у руля сидіти!!!!
До вояка Показати IP 25 Листопада 2018 21:18
У нас міліон учасників ато нам немає чого боятись, хіба шо висловити своє занепокоєння.
123 Показати IP 25 Листопада 2018 21:18
Аляяяярм!!!!!!!
До вояка Показати IP 25 Листопада 2018 21:18
У нас міліон учасників ато нам немає чого боятись, хіба шо висловити своє занепокоєння.
Не Показати IP 25 Листопада 2018 21:24
мовчить. Не бреши!
Анонім Показати IP 25 Листопада 2018 21:27
Ворона волку: -Волк,у тебя есть крылья? Нет,нету. Так шож ты вы......ся?
Йопт до Анонім Показати IP 25 Листопада 2018 22:20
Трішки не так: сидить ворона на гіляці, йде лисиця запитує:"ворона,що ти там робиш?" А ворона їй: "Вий..юсь".А можна з тобою пов..тись?" "Залазь" і так вовк , ведмідь . Гіляка ламається всі крім ворони попадали, а ворона летить і каркає: "не вмієш літати не ..й ви...тись"
знайКо Показати IP 25 Листопада 2018 22:17
Людям будуть розповідати все що завгодно, а ціль - зірвати вибори і оголосити військовий стан, це мета Порошенка! Видно ж що він вибори не виграє і вся "коаліція" відійде від годувальниці, а вони не хочуть втрачати владу!
123 до знайКо Показати IP 26 Листопада 2018 00:11
До речі, кажуть що Порошенко весь бізнес в Україні терміново продає
БЛІН Показати IP 25 Листопада 2018 23:46
ТО ТЕПЕР ПЕВНО ПОЛЯКИ ПОЛІЗУТЬ до нас так як кацапи до сходу то поляки до заходу =( таки війна буде
123 до БЛІН Показати IP 26 Листопада 2018 00:09
дамо полякам по зубам?
юля до 123 Показати IP 26 Листопада 2018 01:02
дай сам собі, в голову, щоб розум прийшов.
Антон Показати IP 26 Листопада 2018 01:18
Ан*льна війна ))))))))))))))))
гiсть Показати IP 26 Листопада 2018 03:43
самi лiзете до полякiв
Читач Показати IP 26 Листопада 2018 11:59
Свідомо відправили моряків на провокацію, їх москалі за це у тюрму посадять, як Сенцова. Невдовзі Україна отримає нових 'героїв', це перемога я счітаю...
Сила Показати IP 27 Листопада 2018 08:55
Воєнні кораблі йдуть в територіальні води іншої держави і не зупиняються, коли їм видають наказ патрульні цієї країни. Як ЦЕ називається? А на борту цих кораблів, як виявилось, офіцери СБУ. Нас знову за дурнів мають і втягують у вічну безодню!