Росіяни за день понад 50 разів обстріляли Дніпропетровщину: одна людина загинула, ще 5 поранені

Сьогодні 21:27
Російські війська упродовж дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області, одна людина загинула, ще п’ятеро людей дістали поранень.

Війська РФ застосовували безпілотники, артилерію та авіабомбу, передає Укрінформ.

За словами очільника ОВА, у Нікопольському районі під ударом були Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська, Покровська та Мирівська громади. Пошкоджені будинок культури, приватна оселя, інфраструктура. Поранені 73-річний чоловік та 54-річна жінка. Лікуватимуться вдома.

Читати ще: Рівненщину атакували Шахеди, виникли знеструмлення

У Синельниківському районі росіяни били по Слов’янській, Васильківській, Шахтарській і Миколаївській громадах. Пошкоджені приватні будинки, трактор. Загинула 73-річна жінка. 26-річний чоловік госпіталізований у важкому стані. 38-річний – у стані середньої тяжкості.

У Криворізькому районі ворог бив по Грушівській і Апостолівській громадах. Пошкоджені кафе та автівка. 60-річна жінка поранена. Вона в лікарні у стані середньої тяжкості.

У Дніпровському районі ворог цілив по Слобожанській і Петриківській громадах. Виникли пожежі. Займання, що сталося в будівлі логістичної компанії, загасили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus