USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Розбійний напад на Волині: одного чоловіка вбили, іншого – поранили

12 Квітня 2019 11:46
Під час розбійного нападу в одному з сіл у Волинський області господар помешкання почав чинити супротив та був вбитий нападниками.

Про це повідомили у правоохоронних органах, пише УНН.

Напад було скоєно вночі. Четверо осіб в масках проникли до приватного будинку та напали на його мешканців: господаря будинку (1948 року народження), його дружину (1949 року народження) та їхнього сина (1971 року народження).

Господар будинку та його син почали чинити супротив. Після чого нападники почали стріляти з травматичної зброї. Господар отримав поранення в голову та живіт від чого загинув на місці, Його син отримав травми різних частин тіла, з якими пізніше був госпіталізований.

Зловмисники втекли з місця скоєння злочини одразу після стрілянини. Жодними цінностями заволодіти їм не вдалося.

Поліція розпочало досудове розслідування (ст. 115 КК України – умисне вбивство).

Як повідомив Інформаційному агентству Волинські Новини завідувач оперативної диспетчерської Волинського обласного центру медичної допомоги Андрій Абрамов, інцидент трапився у селі Велицьк Ковельського району. Чоловік 1948 року народження помер від вогнепальних поранень. Його син отримав вогнепальне поранення гомілки, черевної порожнини та травму голови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анатоль Показати IP 12 Квітня 2019 12:07
Де революцiя гидностi? Де iдеали Майдану? Га? Чому злочиннiсть розцвiла буйним квiтом?
987 до Анатоль Показати IP 12 Квітня 2019 12:45
Прийде Володька і всю приступність подолає і створить з Женькою робочі місця, що злодіям і бандитам буде не вигідне їх ремесло. :). Це сарказм ...
Нова Волинь Показати IP 12 Квітня 2019 12:35
Бо злодій і барига посів місце зека і став ще хитрішим і ізворотливішим і так забрехався,що назад дороги немає.Про що свідчать його призиви ''Ми йдемо своїм шляхом.''
90 Показати IP 12 Квітня 2019 12:53
Бо це самі активісти майдану і вчиняють ці розбійні напади!!!
Льоня Показати IP 12 Квітня 2019 13:33
Можливо це та банда що пограбувала помешкання адвоката Сафулька. Але губірнатору не до того! На чемодані спить.
123 до Льоня Показати IP 13 Квітня 2019 10:30
Губернатор злодіїв і розбійників ловити має? Цікава в тебе логіка, Льончик... Що далі? Медсестер будем посилати пожежі гасити? Те що до Савченка питань багато - це факт. І сподіваюсь, що йому і всім іншим їх таки зададуть. Але давай без маразму)
Льоня до 123 Показати IP 13 Квітня 2019 17:25
Якби регулярно цікавилися місцевими новинами то зрозуміли б про що мова. Спалений трактор особисто на контролі в губірнатора, сам керував роботою поліції, а вбивства, грабежі йому пофіг. Не гінеральська робота старатися, краще з к*рвами забавлятися!
123 Показати IP 13 Квітня 2019 10:34
Ще подумалось от про що. Була би в цього загиблого зброя, пальнув би він і поклав би одного з розбійників - стопудово "перевищення самооборони" впаяли би. Такі от закони, невідомо кого захищають. А в нормальній країні би подякували ще за те, що кошти бюджету зекономив, позбавив необхідності неробу утримувати в тюрмі.
Анонім Показати IP 14 Квітня 2019 00:39
Злодії стріляли з травмата..потерпілі отримали вогнепальні поранення..це як?