USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Розшукують чоловіка, який за фальшиву валюту купив авто. Фото

12 Липня 2018 14:22
На луцькому авторинку чоловік придбав Audi A4 на польській реєстрацій, розплатившись фальшивими доларами. Лучан, які помітять автомобіль, просять повідомити власників.

Про це у Фейсбуці повідомила користувачка Тетяна Цегловська.

«Хто може бачив цю машину. Сьогодні була продана за фальшиві долари на авторинку. Може хто бачив, або якщо побачить - прошу повідомити за номером 095 758 8200! Або в відділ поліції, будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу!», - йдеться в повідомленні.

Зі слів власників, продаж відбувся сьогодні вранці. Чоловік, який купував авто, середніх років, невисокий, з темним коротким волоссям.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Омелян Показати IP 12 Липня 2018 14:39
Не він буде на ній їздити...
Читака до Омелян Показати IP 14 Липня 2018 15:28
Найшли авто
Анонім Показати IP 12 Липня 2018 14:40
Яка машина,такі і гроші
Євробидло Показати IP 12 Липня 2018 15:01
На сайті полісвеб страховка не знайдена - шукайте вітра в полі. Як то кажуть - без лоха і жизнь плоха, особливо якщо лох - бляхарик)))))
Адекват до Євробидло Показати IP 12 Липня 2018 18:35
А тепер увімкни мозок, з іншої сторони страховий поліс міг закінчитись доприкладу тиждень назад, і так як машина була на продажу звісно ж її власникам не було сенсу поновлювати. Не дивись на життя лише з однієї сторони.моя думка формується з того, що Судячи з фото власники даного авто явно за ним доглядали. І наврядчи б зажали 200грн. В місяць на страхівку.
ну-ну до Адекват Показати IP 12 Липня 2018 21:38
, і так як машина була на продажу звісно ж її власникам не було сенсу поновлювати. Він виїхав і вдарив ваше авто і що тоді про сенс ви б сказали
2 до ну-ну Показати IP 13 Липня 2018 09:30
Був би винен - заплатив. Ділов то. Думаєш всі авто на укр реєстрації мають страховку?) Чого доколупуватися тільки до блях?
Вася Показати IP 12 Липня 2018 15:08
Платіжною одиницею України - є гривня! Які доллари???
лучанка до Вася Показати IP 12 Липня 2018 15:23
фальшивих гривнів в Луцьку теж багато, щось ця тема не піднімається На старому ринку мясник весною за тушку дав фальшиву 500 грн. Недавно жінка за фальшиву 500 грн.на старому ринку купила у дівчаток чорниці і взяла 400 здачі. Діти назбирали, привезли і плакали. А поліції на ринку вже давно немає.
Вася до лучанка Показати IP 12 Липня 2018 15:40
До чого тут ваш базар, треба пильно перевіряти купюри, а не плакати
жесть до Вася Показати IP 12 Липня 2018 18:43
Це точно! Недоречне порівняння.
Анонім до жесть Показати IP 13 Липня 2018 00:49
Звісно не доречне,новини ж про бляху з мужиком,два ди*іли
Євробидло Показати IP 12 Липня 2018 15:12
А з іншої сторони - Я зараз куплю Собі бляху за СПРАВЖНІ ДОЛАРИ, а через півгодини хитрий полішук - попередній власник бляхи опублікує статтю що Я купив її за фальшиві і Я буду винен? - ну тут палка з двома кінцями, невідомо хто справжній аферист......
1 до Євробидло Показати IP 12 Липня 2018 15:31
Тут і не докажеш. Чоловік який купив авто міг і не знати про гроші які він купив за пів години в міняли
Адекват до Євробидло Показати IP 12 Липня 2018 18:28
Друже, щоб змінилось будь реєстрація українська. Доприкладу авто пригнене і розмитнене, продане по ген. Довіреності(на пригнані авто евро 5 є заборона відчуження на протязі року). Вмій думати. Суть в тому що є м*дак який кинув людей на 1800 доларів, і ці гроші з відбитками того м*дака вже 100% у поліції, тому доказової бази буде придостатньо.
Олександр Показати IP 12 Липня 2018 15:43
Нехай український "власник" звернеться до польської поліції... Тут взагалі ніяких претензій не може бути, так як сам факт власності на авто та його продажу відсутній...
2 до Олександр Показати IP 13 Липня 2018 09:33
Слухай, продай ка мені свій ноутбук? Да да, той самий, коробка з кого вже зігнила, чеки вицвіли, а гарантійкою ти мангал розпалював недавно. У випадку чого напишеш китайцю у підвал який його робив. Ти ж власник чо там?
Правдоруб Показати IP 12 Липня 2018 16:02
А як можна придбати авто не зареєстроване в Україні???? хай узбагоїться ніхто нічого робити не буде
Адекват до Правдоруб Показати IP 12 Липня 2018 18:30
Так само як і пральну машину куплену в ес беушною.
—— Показати IP 12 Липня 2018 16:02
Того корча треба шукати на шроті...
1 до —— Показати IP 12 Липня 2018 16:06
А в тебе яке авто?
Правдоруб до 1 Показати IP 12 Липня 2018 16:12
S300 кабан
Євробидло до 1 Показати IP 12 Липня 2018 16:19
Kia Sportage 2016 р.в..
1 до 1 Показати IP 12 Липня 2018 21:50
Молодці. Я взагалі то не в вас питав про марку) Чи то розтроєння лічності? Тато подарив?))) Чи нализали? А тепер котики представте, що в мене Порш Каен, на фоні мене ви ніжеброди обидва на кончених корчах. ВИ НІЩЕБРОДИ НА КОРЧАХ ХАХАХАХА. Представили? Вот приблизно так себе почуває людина, яка можливо останні гроші віддає за авто, на яке чесним шляхом збирали роками. А ви їх вибір називаєте корчами? Яка різниця в кого яке авто? Коли парафінете когось, підставте себе на чуже місце, і подумайте, чи не *ебіли ви...
Джек до 1 Показати IP 12 Липня 2018 22:23
Я в луцьку знаю власників всіх порш каєнів,які коштують від 30000$-ти в те число не попадаєш.чи каєн тоже на литовських за 5000€?
1 до Джек Показати IP 12 Липня 2018 22:29
Я з Кийова. Тут тимчасово проживаю по роботі) + мій коштує 29995. Не підпадаю під твої параметри
Вася до Джек Показати IP 13 Липня 2018 02:39
Послуги їм якісь надаєш, чи то особисте?)
Анонім до 1 Показати IP 13 Липня 2018 00:56
Навчись грамотно писати.А то уявив тебе власником авто,дибіл і авто,аж страшно стало.Отакі і купують корчі...і 100 по місту,на останні гроші,а потім втікають,якщо виживають,кидаючи того корча...
1 до Анонім Показати IP 13 Липня 2018 09:28
Грамотно писати від тебе навчився))) Хоть би свій коментар прочитав))) Взагалі, торкаються питання грамотності ті люди, яким просто немає шо сказати і немає чим апелювати, но відгризнутися хочеться, а зацепитися немає за що бо все вірно) Ну а за д*біла обоснуєш? Чи с*икнеш? ЗИ: Ну якщо Каен для тебе корч, на чому ж ти їздиш заенька?
ГГГГГГГГ Показати IP 12 Липня 2018 16:29
"За фальшиву валюту купив крадене авто"
Ваня Показати IP 12 Липня 2018 17:35
Хоча я не прихильник "бляхерів", але сам факт шахрайства неприємний... Людей шкода....
ASP Показати IP 12 Липня 2018 18:35
На місці треба було поїхати в банк заплатити 50 грн і перевірити відразу. А зараз навіть якщо і знайде, він що номера купюр писав яуі давав за авто, як він докаже власнику що той дав йому фальшивку, а не сам потім дістав з кармана і хоче назад забрати машину а віддати фальшиві долари. І тут неважливо на якій реєстрації авто. Я коли б і помітив авто то не повідомив, бо ще невідомо хто і кого надурив.
олег Показати IP 12 Липня 2018 18:39
Як порушувати митне законодавство то перший а як проблема то міііліція поможіть.....
Адекват до олег Показати IP 12 Липня 2018 19:28
Друже, нерахунок порушення митного, тобі толковий юрист все пояснить про діри в законах. А водій, на чому б він не їздив, сплачує державі масу податків+пдв і т. Д з яких платиться з/п тим же поліцейським.
123 до олег Показати IP 12 Липня 2018 22:07
Тоді заарештуй мене за таке порушення, ну заарештуй! Я для цього навіть при тобі бляху куплю. Ой не вийшло? А чому? Ах це порушення закону суперечить міжнародним европейским конвейціям(хз як пишеться правильно))) ) ну тоді вибачай, ти намагався
я Показати IP 12 Липня 2018 19:47
правильно зробив,треба учити людей неплатити податки,сир в мишоловці бесплатний,потрібно купляти авто розмитнене на українській регістрації, ато безлад на дорогох невиносімий.
2 до я Показати IP 12 Липня 2018 22:08
Купив би авто на укр бляхах щось би помінялось? Гроші інші були би?
сергій Показати IP 12 Липня 2018 22:43
принаймі найти легше булоб
1 до сергій Показати IP 12 Липня 2018 23:29
Кого найти?
Мдааа Показати IP 13 Липня 2018 17:33
А фарба на фальшивках хоч висохла? Ато така сума і всі фальшиві.Таке відчуття, що однією купюрою розрахувалися. Як не додивитися... Чи руки затрусилися, що за бляху стільки дають? Не зрозуміла і загадкова продажа, щось тут не те, це точно.
2 до Мдааа Показати IP 13 Липня 2018 17:55
Да ти капітан очевідность. Не те тут, ой не те точно
Читака Показати IP 14 Липня 2018 14:20
Ваш автомобіль в м. Горохів. Його затримала поліція.