USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Волинянина, який втік із зали суду, досі шукають

16 Вересня 2021 16:29
Розшукують громадянина Плотнікова Сергія Сергійовича, 23 жовтня 1983 року народження, жителя села Зарудчі, Камінь-Каширського району, який 13 вересня втік із Луцького міськрайонного суду.

Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.

Розшукуваний 13 вересня о 14 годині 20 хвилин самовільно покинув приміщення Луцького міськрайонного суду Волинської області після оголошення йому рішення ухвали суду – взяття під варту.

Його прикмети: зріст 170 см, худорлявої тілобудови, коротко стрижений, розмовляє російською мовою (суржиком), був одягнений в чорний спортивний костюм з капюшоном.
Читати ще: Лучанина, який втік із суду, раніше судили за зґвалтування, зброю та викрадення людини

Розшукуваний підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 152 (Зґвалтування), ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Наразі всі наряди поліції області та держави зорієнтовані на розшук і затримання зловмисника, також залучені до пошуків інші правоохоронні органи.

Якщо вам відомо, де перебуває розшукуваний, просимо сповістити про це поліцію за телефонами: (03357) 2-32-09, (03357) 2-37-79, 0675872545, 0683355399 або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
В . Показати IP 14 Вересня 2021 12:31
В луганду попрет 100%
Психопланетарій, Лип Показати IP 14 Вересня 2021 14:03
Якщо цей бродяга не дурнуватий, як решта, то вже приклеїв вуса чи бороду та начепив окуляри, а поряд з цим одягнув інший одяг. Якщо злочинець зміг підкупити Любешівського суддю, який змінив йому запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт, то підкупити прикордонників немає проблем, і скоро буде Серьожа у Білорусії. Якщо вже не там розгулює...???
я до Психопланетарій, Лип Показати IP 14 Вересня 2021 19:05
Дивуюся дописувачам, які виставляють його, ніби героя. А якщо він перестріне будь-кого і далі зробить те, у чому його уже обвинувачують, то теж буде таке ж палке, майже одобрююче відношення до нього, як і тепер?
факт Показати IP 14 Вересня 2021 15:08
Оце герой!!!! Втікти із залу суду_прояв хоробрості,сміливості і____________наглості!!!! Але,яка ГАНЬБИЩЕ поліцейській охороні!!!!!! І сміх,і гріх,і сльози.
Народна прокуратура до факт Показати IP 16 Вересня 2021 20:53
У суді не поліцейська охорона, а нещодавно створена і спеціально підібрана судова охорона, яка підпорядковується судовій адміністрації, а не Нацполіції
Во Показати IP 15 Вересня 2021 09:52
Чого тут гадати: злочинця за попередньою змовою відпустив суддя, який не став попереджати конвой про необхідність взяти під варту після оголошення вироку!
Отак-то! Показати IP 15 Вересня 2021 14:06
уточнення: І ЗА ПОПЕРЕДНЬОЮ ОПЛАТОЮ
ще не зовсім свідоми Показати IP 16 Вересня 2021 17:10
Сам з Любешева. Зарудчі-типу як Зміінець біля Луцька. Тобто, поруч.Одна школа. Всіх сорокарічних знаю особисто.Його ні. Можливо приймак забився. Та і прізвище, м"яко кажучи, далеко не любешівське
Вітер в полі Показати IP 16 Вересня 2021 18:04
Пішов до вітру і... як вітром здуло. Зато на поліцайок скарги не напише. І не звільнять нікого.