USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Серед розстріляних на Житомирщині 7 рибалок є атовці та волонтери. Фото 18+

22 Травня 2020 12:35
Серед семи вбитих під час нічної стрілянини на Житомирщині є колишні військові та волонтери.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Житомирської області, передає Укрінформ.

«Між власником ставу, місцевим жителем 1962 року народження, і групою приїжджих осіб виник конфлікт, під час якого власник водойми із мисливської рушниці смертельно поранив 7 чоловік. За попередньою інформацією, серед них – колишні учасники АТО та волонтери, також є жителі міста Києва», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі на місці події працюють слідчо-оперативні групи, встановлюються причини конфлікту та обставини скоєння кримінального правопорушення.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч.2 ст. 115 КК України.

У коментарі ТСН керівниця пресслужби поліції Житомирської області Алла Ващенко зазначає, що «всі загиблі – це учасники АТО, добровольці віком від 1990 р.н. наймолодший та 1970 р.н. найстарший. Усі вони мешканці Києва. Їх було восьмеро – приїхали вони з метою відпочинку ще 21 травня о 5 ранку», – заявила вона.

За словами прессекретарки, один з них, який залишився живим та викликав поліцію, не постраждав. Наразі чоловік співпрацює з поліцією та надає свідчення.

Як повідомляє Dетектив-Info із посиланням на власне джерело, відомі імена загиблих.

"Йдеться про бійців батальйону імені Кульчицького Владислава Мамаченка та Андрія Москальця (на прізвисько "Мальок"/"Бородатий"), приписаного до гостомельської військової частини № 3018 НГУ Віталія Вульчина, двох воїнів із позивними Фін" та «Скандер» (він же «Український татарин»), а також київського волонтера Романа Ханенка «Гець») та працівника Київського Національного авіаційного університету Олександра Білоуса", – зазначає видання.

Попередньо встановлено, що в процесі конфлікту їх розстріляв 58-річний власник місцевої водойми Анатолій Захаренко, якого в жовтні 2015 року притягали до адміністративної відповідальності за порушення правил зберігання мисливської зброї.

У коментарі виданню«Сьогодні» дружина стрілка зазначила, що причиною конфлікту стала військова служба.

«Чоловік встиг мені сказати, що конфлікт розгорівся через слова його приятелів про те, що вони воювали, а він своїх дітей не пустив до армії», – розповіла жінка.

Нагадаємо, сьогодні о першій годині ночі в селі Новоселиця Попільнянського району Житомирської області місцевий житель, орендар, біля приватних ставків з мисливської рушниці смертельно поранив сімох людей. За інформацією заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, орендар розстріляв своїх гостей-рибалок. За словами Геращенка, на березі ставу відпочивала компанія киян, старих знайомих, які вже не раз збиралися тут на риболовлю.

Увага! На фото, поданих нижче, зображені тіла загиблих осіб. Особам з чутливою психікою та неповнолітнім рекомендуємо утриматись від їх перегляду!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
АНАТОЛЬ Показати IP 22 Травня 2020 12:54
Не можуть атошники щоб без пригод, без горілки. Козаки настоящі
директор школи до АНАТОЛЬ Показати IP 22 Травня 2020 13:39
"биканули" от і результат(
Де розум до АНАТОЛЬ Показати IP 22 Травня 2020 16:54
Пянь взяла зброю до рук, повбивала людей... достойних людей! До чого тут інсенуації, про атошників, і т. д.? І жителів Києва ?
Я до Де розум Показати IP 22 Травня 2020 18:40
атошніки і жебраки-волонтери - достойні??? ти дурень
Ти до АНАТОЛЬ Показати IP 22 Травня 2020 20:41
Ти звідки знаєш про дану ситуацію? Ти свічку тримав, безголовий? Ти звідки знаєш, що вони шукали пригод і скільки випили??? Не вони положили, а їх! Сплячих! Диван ти настоящий, козацький!!!
питання Показати IP 22 Травня 2020 13:10
То й що що волонтери або атовці, вони що - безсмертні, чи не такі як всі, якісь недоторкані, інша каста...?! Навіщо на цьому наголошувати?!
Пилип Орлик Показати IP 22 Травня 2020 13:10
Важкий день був. Прийшло три вагони з рибою, треба було розвантажувати. Поки вагони не розвантажили додому не розійшлись.
Так Показати IP 22 Травня 2020 13:12
На фото явно не мисливська рушниця.....
Лучанин до Так Показати IP 22 Травня 2020 13:21
Цивільний карабін Калашникова, можливо придбати від 25 років
Анонім до Так Показати IP 22 Травня 2020 19:21
На інших фото з місця злочину ще було видно "зброяр" Z-10 чи Z-15. Тобто, мінімум два самозарядних нарізних карабіни у "гостей" було.
Ваван Показати IP 22 Травня 2020 13:13
А ось і автомат Калашникова про який я писав раніше
Анатоль Показати IP 22 Травня 2020 13:16
Машинки волонтерські?
Євробидло Показати IP 22 Травня 2020 13:58
Якщо Я правильно зрозумів - то з калашом лежить труп одного із вбитих. Тобто АТОвці, отак собі спокійно їздять на рибалки з АКМ???? Це блядь що робиться в цій країні? Ті спокійно з калашом катаються, той спокійно їх розстрілює, ужас. А якби вони не спали п*яні - то що, був би повноцінний збройний конфлікт із застосуванням гранат, кулеметів і танків???
Виборець до Євробидло Показати IP 22 Травня 2020 15:19
Карабін АКС МП-УОС калибр 7,62х39, мисливський.
Монархіст до Виборець Показати IP 22 Травня 2020 19:17
Якщо точніше, то дуже схоже на Форт-202 (якщо придивитися, можна побачити характерний приклад). Характеристики в принципі такі самі.
григорий Михайлович до Євробидло Показати IP 23 Травня 2020 09:52
Розстріляв їх професійний охотник... А звідки це у нас професійні в Україні охотники Да у нас в Житомирській області остаався один заєць, да і то це одичавший кролик що утік з подвірья начальника поліції. А на рибалку вони поїхали з АКМ, тому що переплутали калаші з вудочками.А машини у них це подаровані за волонтерство, а зброя вся нагородна. Так що може всі вони герої
Павлик Морозов Показати IP 22 Травня 2020 14:15
Це ж треба так напитись.
гузей Показати IP 22 Травня 2020 14:54
Розстрілювати не мав права.Для цього існує поліція,а не лізти в залупу.Порушують порядок, викликай поліцію,а не йди на людей з рушницею.
777 до гузей Показати IP 22 Травня 2020 15:39
Идти в полицию можно.дойти трудно.
Анатоль до гузей Показати IP 22 Травня 2020 16:22
поліцію ми бачимо зараз на ринку.... яка в супереч закону допомагає демонтувати майно підприємців....
Я Показати IP 22 Травня 2020 15:02
Не раз бачив що так звані АТОшнікі бикували. Ті хто справді брав участь в б/д навіть згадувати не хочуть що там були. Хочуть забути це як страшний сон.
ra Показати IP 22 Травня 2020 15:22
Їхала з атовцями в автобусі (бригаду називати не стану з етичних міркувань)... Хлопці (і навіть дівчина) надто зухвало, грубо, не виховано себе ведуть. Ще тоді подумала - знайдеться на них один псих з ружжом
Охох Показати IP 22 Травня 2020 15:34
Молодец хозяин ставка будет урок другим
Ок до Охох Показати IP 27 Травня 2020 22:50
Він, в знайомих стриляв,
777 Показати IP 22 Травня 2020 15:37
Ну че.порыбачили? Нажрались водки да как обычно быковать начали. бо нас много и автомат у нас есть. А тут не сложилось.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 22 Травня 2020 15:53
Самі винні, що заслужили то і отримали. Вони приїхали на приватний став, до якого власник ставка підприємець запустив молоду рибу. До цих горе рибалок приїхали відповідні люди і попросили переїхати на їнший ставок, бо у цьому ставку ще риба молодняк. Де там, атовці накинулись та почали самі погрожувати власникам ставків, власники в"їхали і доручили одному охороннику цих ставків вигнати непршених гостей з приватної теріторії. Атовці продовжували ігнорувати слова охоронника покинути теріторію. Дійсно розумний охоронник викликав би поліцію та журналістів для фото та статті в місцевій газеті. Однозначно, що охоронник розпивав горілку з атовцями і чекав коли вони позасинають. А ось з якою метою розстрілював людей, мабуть "біляк трапився", горілка нікому ще добра не принесла, і у цьому випадку також. Результат ми бачимо.
Ок до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 27 Травня 2020 22:55
Стрилець і є орендар ставу
Прикро Показати IP 22 Травня 2020 15:58
Ось і результат доведеної людини до відчаю. Бо в такій " правовій" державі по іншому неможливо себе захистити. Відколи це рибалки на риболовлю замість вудок беруть автомати?
Бульба до Прикро Показати IP 22 Травня 2020 16:27
Я колись писав , що це початок кінця!! Чому ті хто захищав маєтки суддів і нагрітті місця чиновників завжди бикують!! А держава їм ще і гроші платить!!!
олег Показати IP 22 Травня 2020 16:04
Сумніваюсь що доживе до суда ! Правільно пацани зроблять !!!!!
Мир Показати IP 22 Травня 2020 16:44
Вбивати сплячих це верх цинізму! Люди були позбавлені можливості себе захистити. А в дядька реально стався здвих по фазі, який загострився від чарки!
Монархіст до Мир Показати IP 22 Травня 2020 19:36
Ніхто дядька не виправдовує, але є нюанс. В них - _мінімум два_ нарізних 10-зарядних стволи (видно на фото). В нього - совкова двостволка. Плюс їх більше. І вони з бойовим досвідом майже всі. Зверніть увагу, в карабіні на фото видно, що він знятий із запобіжника, приклад розкладений. Може навіть з нього вистрелили раз чи декілька. Це при тому, що на тому, хто його тримає, навіть взуття нема. Якби вони почали перші, дядька вже б риби їли в ставку. Так що в убивці всі фази в порядку. Просто в ході конфлікту вирішив перестріляти їх раніше, ніж вони його. А значить, боявся, що захочуть/можуть таке зробити.
абв Показати IP 22 Травня 2020 16:51
Певно так і не дочекаюся коли вже нарешті в Україні заборонять алкоголь...
999 Показати IP 22 Травня 2020 17:01
Люди, а як ви би поступили, якщо до вас на ваше приватне подвір"я прибуло 7-м непрошених "бандюганів" та ще зі зброєю в руках і почали господарювати на вашій приватній теріторії. От що би ви робили, коли ви робите людям зауваження, а у вас на вашій же теріторії вам погрожують розправою та зброєю. І всі зразу задумались, правда? А що до того чи у нас правова держава і ми може йдемо у ЄС, то треба ще подумати через скільки ми туди попадемо, через 10-20 років, може через 50 років прийдемо до терміну правова держава. Якщо у когось в таких захисників з АТО зриває "кришу" і не знаєш, що робити?
Я до 999 Показати IP 22 Травня 2020 18:44
який ЄС? гейропа чітко заявила що Україна їй там на фіг не потрібна..
хехъ до 999 Показати IP 22 Травня 2020 19:13
а що таке потрапити в ЄС? Зарплатами, освітою, вихованням, непідкупністю суддів, чиновників і копів, законами? Або тоді, коли вони до нас на заробітки будуть приїжджати? ЄС - не панацея від бід і там людей розстрілюють іноді і підривають натовпами. А заважає те, що і завжди заважало - совок, гасла. Поки вони вирують у головах, поки здоровий розум не буде створювати закони і стежити за їх виконанням від усіх гілок влади і гаманців при ній, не чекайте нічого доброго у вашому житті.
Олександр Показати IP 22 Травня 2020 19:38
А що у нас "атовцям і волонтерам" дозволено з автоматами на рибалку їздити? Чи мілціонерам чи кому завгодно??? Безперечно, таких жертв буде дедалі більше, бо терпіти їх регулярне хамство на тій підставі, що вони ТОВО, а ти - казявка, будуть не всі.
Ви дибіли? Показати IP 22 Травня 2020 20:35
Написано же ж, що він з ними розпивав з самого початку, не перший раз вони були у нього на ставку і вони дружили!!! І взагалі, як можна виправдати сім забраних життів? Атошники, не атошники, яка різниця??? Сім дітей, батьків чи просто рідних...
Сам такий до Ви дибіли? Показати IP 22 Травня 2020 21:48
Напишуть зараз, що завгодно. Де тут, дружба, якщо місцева шваль "доїла" чоловіка протягом 10 років, а потім ще і АТОшники добавились. А чоловік попав. І зробив не тому , що напився, а тому, що за стільки часу вже дістали його.