USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Житомирщині п'яний мисливець розстріляв 7 сплячих рибалок

22 Травня 2020 09:47
Сьогодні вночі, 22 травня, в лісах Житомирщини розігралася кривава трагедія. Тут п’яний орендар ставка розстріляв сімох рибалок.

Про це повідомив Антон Геращенко, заступник голови МВС, в своєму фейсбуці, передає Страна.

«На березі ставка, неподалік від села Новоселиця Попільнянського району відпочивала компанія киян, старих друзів, які там збиралися вже не раз половити риби.

Всього за даними слідства їх було 9 чоловік, включаючи орендаря ставка, громадянина 3. 1962 року народження. Після розпиття спиртних напоїв 6 відпочивальників лягли спати у сарайчику на березі ставка. Двоє залишилися розпивати спиртні напої з орендарем ставка.

Читайте також: Серед розстріляних на Житомирщині 7 рибалок є атовці та волонтери. Фото 18+

Близько першої години ночі, орендар ставка, професійний мисливець З., на підґрунті раптово виниклого різкого неприязного ставлення, почав розстрілювати відвідувачів зі своєї мисливської рушниці марки «Іж». Спочатку він убив двох, що були з ним поруч. Потім почав розстрілювати 6 сплячих. Усього він встиг розстріляти сімох людей.

Лише один, почувши постріли, встиг втекти в ліс, вийти в село і викликати поліцію.

Підозрюваного у вбивстві 7 людей затримано поліцейськими і він знаходиться під вартою. Рушниця, з якої було здійснено масове вбивство, вилучена. Затриманий буде направлений на судово-психіатричну експертизу, після чого суд вирішить осудний він чи ні. Думаю, що суд не матиме іншого рішення, як довічне позбавлення волі для людини, яка позбавила життя сімох», – написав Антон Геращенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
дзвоніть на 103 Показати IP 22 Травня 2020 10:01
Правильно зробив.
123 Показати IP 22 Травня 2020 10:04
Дайте вгадаю... Громадянин З. - ветеран АТО?
Тест до 123 Показати IP 22 Травня 2020 15:30
Тест
українець Показати IP 22 Травня 2020 10:12
Чому цей державний х**р пише на язикє ворога?Якщо для нього не існує Конституція України,він не повинний займати державну посаду.
Активіст до українець Показати IP 22 Травня 2020 10:31
Проснувся? А до цього часу він на щирій українській мові спілкувався? Українська мова закінчується на АЗС за Житомиром. А далі всє па рассєйські розмовляють.
777 до Активіст Показати IP 22 Травня 2020 11:01
Че ж тебя так корежит. убогий?
Активіст до 777 Показати IP 22 Травня 2020 13:05
Саме ти убоге. А це не "корежит", з цього смішно, які всі щирі українці. А в тебе чуйство юмора відсутнє.
777 до Активіст Показати IP 22 Травня 2020 15:42
Чувство юмора говоришь? Там 7 воинов света положили.. а вам все смешно? Ок.Я тогда тоже поржу.
Активіст до 777 Показати IP 22 Травня 2020 23:03
Дурний ти і діти в тебе такі самі виростуть.
Петро до українець Показати IP 22 Травня 2020 10:33
Чим підтвердиш, що ти українець?
українець до Петро Показати IP 22 Травня 2020 11:19
Перш за все прізвищем.Чисто українське_Дмитрук.Розмовляю виключно українською.Народився,виріс і проживаю в Україні і нашій Волині.Мало?
777 до українець Показати IP 22 Травня 2020 11:44
Та куда там мало.много.пора давать хероя тебе уже за это.
українець до 777 Показати IP 22 Травня 2020 12:56
З кацапами принципово не веду діалог і не дискутую.Кацап_одвічний ворог українців.ти один із них.
777 до українець Показати IP 22 Травня 2020 15:27
Какое горе. не ведет диалог. мля даже не знаю как жить после этого.
777 до українець Показати IP 22 Травня 2020 15:33
Та где ж мне до фамилии дмитрук....
Злий Вовк до Петро Показати IP 22 Травня 2020 11:31
Помилка. Можливо Петро Недоукраїнець.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 22 Травня 2020 10:52
Алкоголіки всі одинакові. В домашніх умовах нап"ється жінку вбиває, дітей каліче, на роботі пропадає, поки не вигонять та не стане безхатченком. А то зібрались алкаші, понапивались, та замість того щоб рибу ловити то вони позасинали, ну дуже важкий день був цілий день вагони з рибою розвантажували. Такий же самий придурок алкаш, у якого горілка замість мізків ворогів розстріляв. І тепер 8 чоловік негадяїв буде меньше повітря нам портити, з котрих: 7-м чоловік у могилі, 8-й вбивця пожиттєво сидити буде, поки не помре.
Ваван Показати IP 22 Травня 2020 11:06
А чому не пишуть що один з рибалок мав при собі автомат Калашникова, можливо незареєстрований? Я вважаю що це дуже суттєва інформація.
Петя до Ваван Показати IP 22 Травня 2020 13:34
Так так, а в ще одного я чув були повні кишені гранат, теж не зареєстрованих і взагалі цей теракт організував ІДІЛ.
Vallhala Показати IP 22 Травня 2020 11:39
Потрібно заборонити горілку, але дозволити коноплі. Ще ні один планокур не завалив свого друга по диму. Сидять на вумняку , або регочуть один з одного і все, ніхто нікого не вбиває.
До 123 Показати IP 22 Травня 2020 11:52
Ще й тренований штатівським інструктором? Це чисто їх почерк.
777 Показати IP 22 Травня 2020 11:59
А может ребятки приходили долю получить с арендатора? Там дело темное.
Серго утилизатор кац Показати IP 22 Травня 2020 16:10
Озверин какой то вместо водки выпускают или люди деградируют.
Анонім до Серго утилизатор кац Показати IP 22 Травня 2020 22:09
Вудочок не видно,на автомати рибалили гості,молодець Мужик.
Юра Показати IP 23 Травня 2020 22:41
Власник ставка АТОвець напевно,в хатинці на стіні стріляна "муха" висить.