USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Середня зарплата лікаря – 4200 гривень, - Янукович. ФОТО

12 Вересня 2013 17:15
Збільшення зарплати медиків – принцип державної політики. Про це під час візиту у Волинську обласну клінічну лікарню, що відбувся 12 вересня, повідомив Президент України Віктор Янукович.

Він зазначив, що для того, аби медична реформа була успішною, потрібно, щоб медичні працівники мали соціальні гарантії.




«Це – мета, яку ми поставили перед собою, і будемо крок за кроком йти шляхом збільшення заробітної плати медичних працівників. Це буде принципом державної політики, який ми будемо забезпечувати і поступово підводити під європейські та світові стандарти. Сьогодні середня заробітна плата лікаря становить 4200 гривень, якщо я не помиляюся?», - запитав Президент у медиків. Було помітно, що лікарів здивувала така висока сума. Однак головний лікар Іван Сидор відповів, що він не помиляється.



Віктор Янукович нагадав, що раніше зарплата лікаря становила 1200 гривень, а платня розміром у 2000 гривень вважалася високою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
дідо Показати IP 12 Вересня 2013 17:21
Проблема не у тому.що сказав президент,йому радники пишуть, а проблема,що лікарі змовчали,які живуть на 1500 грн.
Агуст до дідо Показати IP 12 Вересня 2013 17:22
Живуть, що Бог послав.
Sergiy84 Показати IP 12 Вересня 2013 17:22
Сьогодні середня заробітна плата лікаря становить 4200 гривень, якщо я не помиляюся?», - запитав Президент у медиків. Було помітно, що лікарів здивувала така висока сума. Однак головний лікар Іван Сидор відповів, що він не помиляється. Занавес
Гуцул до Sergiy84 Показати IP 12 Вересня 2013 17:26
Сидор знає, що середня зарплата така є, але не всі її отримують. 90% живуть на 1500 грн., а 10% мають по 20-30 тис. Тому така середня зп. Але як сказано Президентом, жити стало краще.
Сергей Показати IP 12 Вересня 2013 17:28
Действительно театр! Без коментариев.
дідо Показати IP 12 Вересня 2013 17:35
Чому ніхто з журналістів не влаштується в обллікарню санітаркою, а потім напише,що і як.
Вася до дідо Показати IP 12 Вересня 2013 22:44
А самому слабо? Ти вже Гриба викрив.
нини Показати IP 12 Вересня 2013 17:36
А може меньше? А разом з додатками?
lutchanka Показати IP 12 Вересня 2013 17:37
Ні, ну це вже перебір - яка н***р зарплата лікаря 4200 гривень?! Де така зарплата лікарів у Луцьку?! Чи у того Сидора маразм - те що він натирив(де головний лікар може набрати коштів, щоб відкрити мережу аптек?)- це одне, але це не значить. що тирять всі! Ставка лікаря вищої категорії хірургічного профілю 1992 гривні(ще почали доплачувати за медстаж-за 30 років роботи біля 600 гр., отже разом - 2592 гр. - з цієї суми ще заберуть податки - майже 650 гр.). Де взяли середню зарплату лікаря 4200 гр?!
Сам лікар до lutchanka Показати IP 12 Вересня 2013 19:01
Ти туп..а. СКІЛЬКИ лікарі ще мають в кармані, на ... їм та зарплата
lutchanka до Сам лікар Показати IP 13 Вересня 2013 01:01
ось ти і обходься без зарплати, гострий ти наш! Тобі до лікаря, як до неба раком - якщо ти по собі судиш про всіх. Порахуй лікарям в дупі зуби, а не те, що вони мають в "кармані". згинь, нечисть!
Пациент Показати IP 12 Вересня 2013 17:48
Почему моя жена получает 1500...
Олег до Пациент Показати IP 12 Вересня 2013 20:26
потому,4то моя жена(медсестра)полуает 1000
Нехворий до Олег Показати IP 12 Вересня 2013 22:50
Пацани не хочу вас образити, може ваші жінки нічого не вміють, або ще когось крім вас утримують. Класній медсестрі, завжди подякують, і халтурку завжди знайти можна.
lutchanka до Нехворий Показати IP 13 Вересня 2013 01:16
мова йде про зарплату офіційну, а не "халтурку". Класному лікарю теж подякують, а потім обгадять(як робить більшість обивателів).прочитаєш коменти і таке враження, що в лікарні пропускний режим - без гроші не пускають. Люди, опамятайтесь, не беріть гріх на душу, не оббріхуйте чесних людей.Серед лікарів теж різні люди. Своїм життям завдячую лікарю обласної лікарні В.Ф.Литвинюку і плюну в пику кожному скоту, який буде тявкати на цю людину. Надскладну операцію родичу робив лікар А.Протопопов- низько схиляю голову перед цією людиною. І таких лікарів у нас в Луцьку багато.
Лучаночка Показати IP 12 Вересня 2013 17:49
І чому лікарі промовчали про свою з/п? Правильно, писати зухвалі коменти и перемивати кістки владі в "закутку" дуже легко...Не осуджую лікарів, шкода просто, що люди ми шугані і зловредні - нація така...
петро Показати IP 12 Вересня 2013 17:58
всі лікарями не будуть .
Лучанин Показати IP 12 Вересня 2013 18:04
Що, знову Президент поганий? Чи може винуватих треба серед себе шукати? Йому сказали що отримують 4200 грн, от він і озвучив, а ці прихвостні ще й піддакують. І всі мовчать... Ви ще хочете щоб вам хтось щось доброго зробив?..
... до Лучанин Показати IP 13 Вересня 2013 01:20
++++ Найбільша радість українця дотягнути до завтра Ми всі давно в окопах хоча це не війна
дідо Показати IP 12 Вересня 2013 18:09
Легше лікарям рекетувати пацієнтів з села, ніж прямо чиновнику сказати про брехню.
Мухтар до дідо Показати IP 12 Вересня 2013 23:02
А ти вже стільки правди розказав, навіть за ніком сховавшись чітко правди не видав, тільки домисли і фантазії чіста маланєц. Пустомеля
Ковельчанин Показати IP 12 Вересня 2013 18:17
Стояли тихенько і мовчали, позасовували язики в жопу. Чого ж вони не такі тихенькі коли до них приходиш лікуватися? Тоді не соромляться говорити про хабар. А якщо не дасиш ще й кричати починають.
Лікар Показати IP 12 Вересня 2013 19:00
Нам вигідно отримувати неофіційні зарплати. Офіційно ми стільки не заробимо
Аліна Показати IP 12 Вересня 2013 19:27
Яка 4200??? Офіційно близько 2000 тис.. а неофіційно...з кожного пацієнта мінімум 30грн... і диво чому промовчав.....це лікарів влаштовує ...вони заробляють на пацієнтах більше ніж їхня заробітня плата.... і це відбувається в країні де за законом медицина безкоштовна....прийдеш в лікарню немає грошей- то можеш спокійно їти додому і тихенько помирати
медик чи п=дик, Показати IP 12 Вересня 2013 20:40
це зарплата з хабарами...
Володимир Показати IP 12 Вересня 2013 20:55
Ковельчанин і Лучаночка Ви не знаєте, хто такий Сидор! Мовчали, бо боялись репресій. Сидор уже 72-літній м...к і далеко не адекватний керівник. Аліна Лікарі на вас заробляють не більше, ніж ті ж самі сантехніки, електрики, перукарі... Чогось від них ніхто не вимагає, щоб щось зробили безкоштовно. Хочете безкоштовно лікуватись - застрахуйтесь (як в інших країнах) і страхова компанія вам все оплатить. І наведіть приклад, хоча б один випадок, коли лікарі не надали екстренної допомоги, коли стояло питання невідкладної допомоги? І забудьте вже, що медицина безкоштовна, Радянський Союз давно розвалився. Саме тоді ввели таке поняття, проте ніхто не задумувався, що медицину тоді фінансувала держава, а тепер не фінансує ніхто!
петро Показати IP 12 Вересня 2013 21:16
Аліно,я за платну медицину,тільки бюджетних зарплат вам,як власноі попи не бачити. При платній медицині ви будете самі шукати хворих,цілувати іх,а вони підуть до платноі клініки ,у якій вам місця не буде. О'К?
Реаліст до петро Показати IP 12 Вересня 2013 22:40
Поки медики почнуть цілувати тебе як пацієнта, у тебе ще не один чиряк вискочить, здогадайся кого це ти будеш лобизати. І до речі при скупердяйстві до оплати медики з Германії тебе лічити не приїдуть, тому на наш вік вистачить. А тобі?
пацієнт Показати IP 12 Вересня 2013 23:28
на фото видно,що там справжніх медиків (старших)досвідчених,які може і не промовчали б про з/п просто не було ,вони напевно працювали з хворими,а це масовка молоді молельки яких усе влаштовує.
саня Показати IP 12 Вересня 2013 23:32
Точно,вони всі одного росту ,і напевно всі до 30 років.Напевно кастинг був в лікарні.
чесний Показати IP 13 Вересня 2013 00:13
В цій дебільній країні нормально, будучи при владі, красти міліарди, і розказувати про підвищення зарплат на копійки. Скоріше б уже вибори, там твої пакращення люди оцінять. Щоб ви вже виздихали брехливі злодюги!
Тра..юий реальність Показати IP 13 Вересня 2013 01:26
Кашпіровський відпочиває: сеанс масового гіпнозу - групі людей кажуть, що неральне реальне і вони погоджуються. І хай та група після цього скаже, що ця нереальність - нереальна)))
Сидор Показати IP 13 Вересня 2013 01:33
що ви тямите? сума в 4200,00 грн. розрахована з врахуванням "бонусів" від хворих і знедолених за мінусом бонусів мені і вище... А В.Ф.- знає формулу і контролює її))
Юрий Показати IP 13 Вересня 2013 04:24
Вот свиньи донецкие. Видимо опыт Азарова со средней зарплатой 3500 гр. ничему не научил. Жаль, что врачи промолчали. Но и надо принять во внимание, что регион забитый. Люди в селах обычно скромные и отмалчиваются. Сказал бы он это в Киеве. Ему бы быстро рассказали про зарплату врача в 900 гривен. Издевательство.
Ваня Показати IP 13 Вересня 2013 09:55
Читаю ці коменти і ви люди спопроцентно праві.Яка зарплата та фіг цим лікарям-хабарникам зарплата. Та вони гидота без грошей навіть рота не розкриють і не приймуть.Лаборантка і ця,якщо не здере аналізу не зробить.Це не люди, а наволоч.Якщо тебе привезли, і не знають ,що ти за один, і ніхто не приходить,навіть не подивляться в цю сторону- подихай.Візьміть онкодиспансер. Люди помирають, а вони деруть останні гроші від родини.А, які вони багаті всі, на яких тачках підїждають до страшної лікарні. А,щоб їх душі чорт в пекло не прийняв.А це Сидор, старий хабарник, вже накрав по саме горло і не подінеться, тримають, знає табличку ділення.У нас осталось пару лікарів,які щось знають-це яким 50-70 років, а це непотріб куплена за гроші,вонт сталвять до людей, гірше як до собак.Головне забувають, що вони будуть на їх місці скоро-їх Бог покарає.Тому, що життя не вічне,все покинуть на землі, з собою не візьмуть нічого,будуть відповідати за своє скоєне зло.
Оля Показати IP 13 Вересня 2013 10:02
Правильно,ой як правильно сказано.Не потрібно їм платити грошів з бюджету, з наших податків.Хай буде все платно, а ми самі виберемо собі лікаря,який буде дерте, ставитися до нас як до непоребу, буде тупий ми о нього не підемо.А ,то ніби безоплатна,нічого не ма безоплатного в лікарнях, в школах, дидсадках.Мізерна зарплата,мізерна пенсія,подохнемо з голоду,за ці гроші не жити, а здохнути страшно,не поховають.Господи допоможи нам, бо вже нема сил жити в цій дибільній Україні.Це не країна, а колонія рабів і багатіїв,які знущаються над нами.
Vox Populi Показати IP 13 Вересня 2013 10:41
Где же сказочник Пахло потерялся? Лжецы!
Лікар Показати IP 15 Вересня 2013 14:07
Шановні Волиняни, йдеться мова про середню заробітню плату лікаря в загальному а не про з/п лікарів обласної лікарні! Приміром, лікар-фтизіатр офіційно отримує подвійний оклад + % за шкідливість в порівнянні від інших спеціальностій, лікар-інфекцініст, який лікує хворих на СНІД має надбавку за шкідливість +60%, лікар-хірург має ургентні та чергування, ставка головного лікаря в середньому 3000 грн. й так далі... З цього і формується показник середньої з/п!!! Щановні, хто хоче працювати та щось мати (ОФІЦІЙНО!), той мовчки працює (на ставку, 1,5, має приватний прийом тощо) та має!!! Не рахуйте чужих грошей! На секунду уявіть собі, що Вам треба стояти за операційним столом по 8-10 годин щодня, маючи відповідальність перед пацієнтом та родичами, а потім будете говорити... Безкоштовної медицини, нажаль, у світі немає, та Україна не виняток. А Сидору І.М. треба віддати належне, адже такої обласної лікарні (в плані оснащення тощо) немає в Україні (повірте, був в багатьох обласних закладах!). Подобається Вам чи ні, але треба віддати належне й Януковичу та Климчуку, які по справжньому піклуються за Волинську медицину (Ви би знали скільки грошей було перераховано на розвиток нашої медицини за останні 2 роки!)!!! Не дивіться однобоко, та перш ніж критикувати, розберіться. Пробачте, але говорити набагато простіше)
справжній лікар до Лікар Показати IP 16 Вересня 2013 22:48
Ти не лікар, ти чинуша, про це зрозуміло з того, що ти пишеш. Запамямай від налмірного лизання дуп може бути не тільки чиряк на язику, кажу тобі як справжній лікар. Всі ви злодюги, але ваш час пробє скоро!
Гість до Лікар Показати IP 30 Грудня 2013 16:11
Шановний, ти з арифметикою знайомий? Щоб була середня зарплата 4200, треба мати вищу за 4200 грн. і нижчу за 4200 грн. зарплату. В даному випадку найнижча зарплата 1500 в переважній більшості лікарів , тоді вища має бути 6900, щоб вийшов середній показник 4200 грн. Ти хочеш сказати,що лікарі,які отримують найвищу лікарську зарплату - фтизіатри та інфекціоністи отримують офіційну зарплату 6900 грн.?
Бувалий Показати IP 19 Вересня 2013 07:39
До лікарів звертаюсь дуже рідко. Але коли звернувся, то був дуже неприємно збивований, що мені після прийому і поставленого діагнозу (діагноз був визначений швидко і якісно)виставили претензію що я не розрахувався з лікарем. Після чого, втратилася будь-яка повагоа до професії. Про хабарі усе вірно, усе правда. Я думаю вони (лікарі) й самі знають цю чистему хабарництва, але ніхто про це не пише. Ну не диво якщо тобі подякували, бо дійсно є за що, а то просто нагло з людей гроші видирають. А якщо щось серйозніше, загнешся та й усе, бо без грошей навіть не глянуть. Отака плачевна дійсність.