USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Ще 26 хворих за день: в Україні підтвердили вже 73 випадки коронавірусу

22 Березня 2020 22:02
В Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

За даними ЦГЗ, станом на 22:30 22 березня в Україні є 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу виявлено 26 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Чернівецька область – 25 випадків (1 летальний, 1 одужання)

Житомирська область – 2 випадки (1 летальний)

Київська область – 5 випадків

Донецька область – 1 випадок

Дніпропетровська область – 2 випадки

Івано-Франківська область – 5 випадків (1 летальний)

Львівська область −2 випадки

Тернопільська область – 1 випадок

Черкаська область – 1 випадок

м. Київ – 29 випадків

Зокрема, в Міністерстві охорони здоров’я повідомляли, що за станом на ранок 22 березня кількість хворих становила 47.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
лучанка Показати IP 22 Березня 2020 22:30
А як там наш "француз"? Підтвердили чи ні?
француз до лучанка Показати IP 22 Березня 2020 22:53
а ти була сьогодні на вулиці без причини чи ні? трималася за поручні,брала готівку і відкривала двері?) До зустрічі в інфекційній тоді.
Анонім до француз Показати IP 22 Березня 2020 23:39
Вибачте шановний,але ви дибіл
Ірина до француз Показати IP 23 Березня 2020 00:04
Їж жабу і мовчи, гірой!
лучанка до француз Показати IP 23 Березня 2020 00:17
Доповідаю: на вулиці сьогодні не була, поручнів ніколи не торкаюся, бо брезглива ,користуюся картою і обробляю руки сильним антисептиком. Сподіваюся, що пощастить з вами не зустрітися.
Тарам Показати IP 23 Березня 2020 04:25
Не треба було повертати наших заробітчан. Раз вони так вміло рвались туди і все робили аби продати країну, то нехай би там і виживали. А як запахло бідою, то вони с**ки кричать "додому". Забрати усі нелегальні гроші у них на лікування. Нехай знають.
Кулемет до Тарам Показати IP 23 Березня 2020 11:09
Вони країну не продавали. Це країна продала їх. І вправду кажуть, що кількість освіченого і свідомого населення не більше 10 %. Та й вона остаточно покине країну після карантину
Віктор Показати IP 23 Березня 2020 09:01
Ну що, де наші вумні заробітчани??? Як так, то кричать срана Україна, а як запахло бідою, то вони додому рвуться. Вони не піднімають економіку україни а її руйнують.