Ще більше техніки вийде на дороги: як у Луцьку готуються до тривалого снігопаду
У Луцьку збільшують кількість техніки для прибирання снігу – синоптики прогнозують майже добу безперервних опадів. У місті вже працюють комунальні служби, а з ночі планують додатково залучати підрядників, аби дороги й тротуари залишалися проїзними та безпечними.
Про це Волинським Новинам розповів міський голова Луцька Ігор Поліщук.
За його словами, цього сезону до прибирання снігу підходять інакше – з акцентом на превентивні дії. Комунальні служби уважно стежать за прогнозами погоди і ще за кілька годин до початку опадів обробляють дороги сіллю. Це дозволяє запобігти налипанню снігу та утворенню ожеледиці, яку згодом значно складніше прибрати.
«Коли вже йде сніг, працюють автомобілі з відвалами та посипачками. На мостах використовуємо соляно-щебеневу суміш, на звичайних дорогах – соляну. Для тротуарів залучені трактори», – пояснив очільник міста.
Станом на зараз у Луцькій громаді працюють 16 одиниць техніки: одинадцять автомобілів із відвалами та посипачками і п’ять тракторів. Один із тракторів залучено також у селах громади. Водночас прогноз погоди змушує готуватися до посилення робіт: за даними синоптиків, із ранку четверга до ночі п’ятниці очікують на сильний безперервний снігопад.
У зв’язку з цим місто планує залучити близько десяти додаткових одиниць техніки підрядників – переважно трактори та грейдери. Їх використовуватимуть для оперативного розчищення вулиць. Крім того, вночі сніг, який уже прибрали, частково вивозитимуть, аби він не накопичувався, а за потреби техніка для навантаження і вивезення працюватиме й надалі.
Окрему увагу приділяють прибудинковим територіям – саме звідти найчастіше надходять звернення мешканців. Міська влада закликає ОСББ відповідально ставитися до розчищення снігу, адже саме вони відповідають за територію біля своїх будинків. Також містян і підприємців просять долучатися до прибирання біля вхідних груп, сходів та прилеглих ділянок, щоб спільно пришвидшити роботу комунальних служб.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Волинським Новинам розповів міський голова Луцька Ігор Поліщук.
За його словами, цього сезону до прибирання снігу підходять інакше – з акцентом на превентивні дії. Комунальні служби уважно стежать за прогнозами погоди і ще за кілька годин до початку опадів обробляють дороги сіллю. Це дозволяє запобігти налипанню снігу та утворенню ожеледиці, яку згодом значно складніше прибрати.
«Коли вже йде сніг, працюють автомобілі з відвалами та посипачками. На мостах використовуємо соляно-щебеневу суміш, на звичайних дорогах – соляну. Для тротуарів залучені трактори», – пояснив очільник міста.
Станом на зараз у Луцькій громаді працюють 16 одиниць техніки: одинадцять автомобілів із відвалами та посипачками і п’ять тракторів. Один із тракторів залучено також у селах громади. Водночас прогноз погоди змушує готуватися до посилення робіт: за даними синоптиків, із ранку четверга до ночі п’ятниці очікують на сильний безперервний снігопад.
У зв’язку з цим місто планує залучити близько десяти додаткових одиниць техніки підрядників – переважно трактори та грейдери. Їх використовуватимуть для оперативного розчищення вулиць. Крім того, вночі сніг, який уже прибрали, частково вивозитимуть, аби він не накопичувався, а за потреби техніка для навантаження і вивезення працюватиме й надалі.
Окрему увагу приділяють прибудинковим територіям – саме звідти найчастіше надходять звернення мешканців. Міська влада закликає ОСББ відповідально ставитися до розчищення снігу, адже саме вони відповідають за територію біля своїх будинків. Також містян і підприємців просять долучатися до прибирання біля вхідних груп, сходів та прилеглих ділянок, щоб спільно пришвидшити роботу комунальних служб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Завтра всі повинні сидіти дома, а не виїзджати. Треба дати техніці працювати.Бізнеса можна закрити на один день.
Петро
Показати IP
7 Січня 2026 22:07
Синоптики обманули, сіль закуплена розтанула під дощем, техніка поломана з літа ….. класика з часів ссср
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.