USD 27.55 27.70
  • USD 27.55 27.70
  • EUR 33.30 33.56
  • PLN 7.25 7.34

Що відомо про волинського медика, якого вбив снайпер

Волинянин Сергій Цепух працював медиком у військовому госпіталі, а навесні цього року вирішив підписати контракт зі Збройними силами України. Куля снайпера обірвала його життя на спостережному пункті.

Як зазначив в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини сільський голова Видерти Михайло Євчук, хлопець народився і навчався в селі, згодом поступив до медичного коледжу в Рівне.

Після цього працював у військовому госпіталі міста Дніпра, а в квітні 2018 року підписав контракт зі Збройними силами України та став військовим фельдшером.

«Добрий, чуйний хлопець, нічого поганого про нього не можу сказати», - зазначає Михайлов Євчук.

Сільський голова, який є ветераном війни в Афганістані, каже, що із села це вже другий загиблий на російсько-українській війні – в 2014 році загинув їх односелець Дмитро Герасимик.

«З нашого села - 20 чоловік афганців та 33 АТОвців. Я й сам афганець, тому знаю, що це таке», - резюмує голова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus