USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Щоб не гріти повітря: у Луцьку тимчасово припинять опалювальний сезон

15 Березня 2023 12:05
В обласному центрі Волині тимчасово припинять опалювальний сезон.

Відповідне рішення прийняли під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради.

«При настанні середньодобової температури більше +8 градусів за Цельсієм ми припиняємо опалювальний сезон. Наступного тижня передають +14.

Якщо ж температура буде стабільно нижчою +8, то ми повернемося до цього питання. Але зараз для чого гріти повітря? Люди відкривають вікна, натомість їм приходять великі платіжки», – зазначив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
янеробот Показати IP 15 Березня 2023 12:36
В Ігора Ігоровича вдома автономне опалення?
Янеробот Показати IP 15 Березня 2023 12:39
середньодобова нижче +8 буде ще до середини квітня. Доступ до прогнозу і термометрів є вільним.
Ну йопвашумать Показати IP 15 Березня 2023 13:04
вікна вони відкривають, кому жарко поставте собі на батареї крани і труби-перемички щоб перекривати батарею а тепло йшло далі на нижчі поверхи бо тим хто в самому низу живе холодно в квартирах!
Радувець Ларіса до Ну йопвашумать Показати IP 15 Березня 2023 14:38
Своїй мамі так скажіть! Потрібно дозволити постановлення автономного опалення всім і проблема зникне як і можливість красти у аферистів луцькдупла!
Василь Показати IP 15 Березня 2023 13:06
Видно Ігор Поліщук не знає,що під його керівництвом масово встановлені ІТП.Якщо лучани відкривають вікна-тоді яка ефективність цих ІТП?Адже він сам особисто агітував за встановлення ІТП з фантастичною економією в 30-50%.Дехто навіть говорив про економію в 73%!!!!!!При середній +8град. в будинках почне появлятись сирість і пліснява-так що не потрібно орієнтуватись на старі норми ссср.
Микола до Василь Показати IP 15 Березня 2023 20:08
Створили хайпову тему з тими ІТП і тією економією. Під час золотої лихоманки продавці лопат вельми добре заробили. Це через Порошенківські реформи державного сепаратизму, які привели до фінального занепаду ЖКП й створення ОСББ, а ці нові структури керуються емоціями у вайбер-чатиках. ІТП може забезпечити хіба що рівномірнішу температуру шляхом швидшого перекачування теплоносія по мережі будинку, що теж доволі добре, але це меншою мірою про економію. А реальна фізика зла тьотя. Джоулі, зараза, приходять в квартиру і виходять з неї через неутеплені стіни. Як кран не прикручуй, економія від ІТП може виникнути лише в меншому приході тих клятих джоулів в квартири. А щоб при меншій кількості джоулів температура була прийнятна, треба щоб достаток людей дозволив без кредитів замовити послугу утеплення будинку безпосередньо у виконавця, а не влазити в багаторічну кредитну кабалу з переліку пропонованих державою схематозників. Ще під питанням що в середньострок дешевше: обслуговувати кредит для економії чи більше заплатити за опалення
Лучанин Показати IP 15 Березня 2023 13:10
За раз температура 6 градусів, до вечора знизиться до 2 А в наступні дні вночі 0, мінус 1 а вдень 6. Дощова погода. Навіщо вимикати опалення . Кому буде жарко при такій погоді.
Ольга Показати IP 15 Березня 2023 13:21
Вночі має падати сніг з дощем, і батареї відключені.((( В кутових квартирах НІКОЛИ не жарко, тільки відключають опалення зразу починається грибок. Напевне наша влада ніколи не зрозуміє звичайних людей, поки сама не поживе в звичайних квартирах.
Валя Показати IP 15 Березня 2023 13:31
Перші другі поверхи буде холодно.
ABC Показати IP 15 Березня 2023 13:43
Правильно. Цілу зиму батареї шкварили так, ніби немає війни і економити не треба. Це при тому що у нас ІТП. На мої прохання відкоригувати роботу ІТП наше Луцьктепло ліпило дурнувату відмазку, що всі параметри ІТП виставляються на заводі і змінити їх неможливо. Хоч зараз вимкніть цей пожирач грошей, щоби хоч трохи економія якась була і без Африки в квартирі.
Люся Показати IP 15 Березня 2023 13:47
На наступний тиждень дощі буде сиро. Краще зменшити або на день виключати а на вечір включати
Інга Показати IP 15 Березня 2023 14:28
На дворі холодно ! Щоб більше хворіло, зараз до квітня буде холодно і сиро .
Петро Показати IP 15 Березня 2023 14:29
А ле те потепління, за кордоном? Бо в Луцьку дощі і на ніч мороз
Олена Показати IP 15 Березня 2023 14:36
Це якійсь сюр, за вікном (закритим на хвилиночку) +1, дощара, сирість - а вони батареї виключили. Вдома одразу дубак. Де вони середню +8 побачили, якщо вже до слів доколупуватись... маячня якась
лучанин Показати IP 15 Березня 2023 18:30
правильно
Люба Показати IP 15 Березня 2023 20:01
Ігор молодець шановні Лучани ви не читаєте уважно повідомлення,відключать тоді коли середньодобова температура буде +8градусів,в помешканнях буде+21це більш ніж достатньо для комфортного проживання!
Лена Марчук Показати IP 18 Березня 2023 22:31
Виключайте