USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Щиро перепрошую, що подав надію, – Порошенко про свою обіцянку закінчити війну в 2014-му

23 Серпня 2018 10:25
Від самого початку треба було націлити всіх на тривалу і виснажливу боротьбу за те, щоб звільнити кожен клаптик української землі,- заявив Президент Петро Порошенко, вибачившися за те, що у 2014 році заявив про швидке завершення антитерористичної операції на Донбасі, передає Українська правда.

"Понад чотири року тому я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Тепер вже не так важливо, в якому контексті ті слова були сказані. Не важлива і образність цієї заяви. Люди сприйняли її як можливість завершити війну дуже і дуже швидко", - сказав Порошенко.

"Я шкодую, що породив завищені очікування. Щиро перепрошую, що подав надію, яка не збулася. Прикро, що дав обіцянку, яка не справдилась. Прошу за це вибачення. Це для мене серйозний урок обережного і відповідального ставлення до своїх слів і обіцянок", - додав глава держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОТИРИ РОКИ ПРИ ВЛАДІ. ЩО ОБІЦЯВ І ЧОГО НЕ ЗРОБИВ ПРЕЗИДЕНТ ПОРОШЕНКО
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Просто Показати IP 23 Серпня 2018 10:37
Як мені прикро за український народ, який рахують стадом баранів, хоча ніхто нічого не робить, щоб це змінити. Політичні кроки перед виборами. Народ відкрийте очі!!! Які всі добрі зараз, чуйні, милосердні... Фу, мля, гидко дивитись на ту владу. В нас вибори як панацея - інвалідів на ноги ставлять, балаболів вибачатись заставляють, а зарплати, пенсії... мммм.. кожної хвилини ростуть.
Давид Показати IP 23 Серпня 2018 10:41
Щас сплакну
Лучанин Показати IP 23 Серпня 2018 10:42
Петя, скажу коротко - пішов ти на х...
___ до Лучанин Показати IP 23 Серпня 2018 10:56
ДЯКУЮ!!!!
123 Показати IP 23 Серпня 2018 10:43
М*ДАК
АНАТОЛЬ_ Показати IP 23 Серпня 2018 10:49
БПП то знатить Без Петра Порошенка?
11 Показати IP 23 Серпня 2018 10:51
Мітить петька на 2термін
GOLD Показати IP 23 Серпня 2018 10:52
дичь
Анонім Показати IP 23 Серпня 2018 11:31
Краще би ти з того трактора впав!!! Тоді би і війни не було б!!!
умнік Показати IP 23 Серпня 2018 11:40
Всі так Петьку зараз обс,рають.... А вже забули як голосували за нього? Продались за шоколадки і 500грн. Тоді на виборах начальники округів від БПП отримали подарунки у вигляді новеньких авто. А люди і далі вірили що бізнесмен буде думати про простий народ...
пенсіонери Показати IP 23 Серпня 2018 11:43
ФУ!......гірший за янукОвочя крадущий СУБСИДІЇ І ПЕНСІЇ проклятий К*зел потрошенко!
реаліст Показати IP 23 Серпня 2018 12:20
Петре Олексійовичу! А що Ви зараз конкретно робите для того, щоб закінчити цю трикляту війну???? Правильно - НІЧОГО. Якось так......