USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Скандальна нардепка Третьякова заявила, що родичі зниклих на сході наживаються на соцвиплатах

29 Червня 2020 21:21
Народний депутат від парламентської фракції «Слуга народу», голова парламентського комітету з питань соцполітики і захисту прав ветеранів Галина Третьякова, яка прославилася закликом стерилізувати безробітних, зробила ще одну гучну заяву.

За її словами, родичі зниклих безвісти на Донбасі українців не повідомляють про їхню смерть офіційно, щоб отримувати великі виплати.

У новому оприлюдненому уривку відео Третьякова підняла тему необхідності прибрати деякі пільги, щоб люди ними не зловживали. Як приклад зловживань вона назвала родичів безвісти зниклих українців під час війни на Донбасі.

«У нас є зниклі безвісти, і ми точно знаємо, що хлопець або дівчина загинули, що їх розстріляли, але просто ми ще не добралися до місць поховання. Відповідно і батьки, і родичі знають, що вони загинули, але вони не хочуть констатувати смерть своїх родичів навіть якщо минув час і є судові рішення щодо загибелі людини. Родичі не хочуть, тому що вони за це отримують гроші і великі – до 20-30 тисяч гривень на місяць за ту людину, яка зникла безвісти», – заявила Третьякова.

Потім вона занурилася в моралізаторство, посваривши утриманців і заодно СРСР.

«Цей економічний сенс морально розбещує людину. Ідеологія: якщо я щось отримую від держави, то я фактично сідаю на шию тому, хто платить податки, тому, хто поруч зі мною, мій побратим ... якщо я отримую якусь пільгу, я у них відібрала – ця ідеологія чомусь відсутня в українському суспільстві. я вважаю, що це спадок від Союзу: все тут моє, все ми тут поділили в Радянському Союзі, йдемо до комунізму», – сказала нардеп.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Бульба Показати IP 29 Червня 2020 21:52
Під час балатування в депутати чи при подані документів на держслужбу ОбОВЯЗКОВО треба проводити поглибленний огляд в психіатра!!!! Це просто реальне оличчя Зеленої влади!!! Тільки інші маскуються, а це мене!!!! Ця країна приречена!!!
скептик до Бульба Показати IP 30 Червня 2020 11:08
а як назввати тих, хто за них голосував ?
Бульба Показати IP 29 Червня 2020 22:10
Жаааааххх!!! Їх треба зупиняти А то такими темпами вони всі виплати відмінять , зменшать пенсії,!! От заживемо !!! З податків тільки кормитись будуть судді, прокурори і чиновники!!! Але про що я!!! Українці самі так хочуть жити!!! Українці заслуговують на таку владу!!!
Народний психіатр Показати IP 29 Червня 2020 22:29
Діагноз аж кричить, волає!
123 Показати IP 29 Червня 2020 23:11
А щоб її вся родина на цьому наживалася.
shmon81 Показати IP 30 Червня 2020 00:38
потрiбно мiняти владу
101 до shmon81 Показати IP 30 Червня 2020 13:31
Хто там слідуючий кандидат в президенти ? Вєрка Сердючка? Ківа?
скептик до 101 Показати IP 30 Червня 2020 15:49
по закону жанра - Арлекіно
скептик до 101 Показати IP 30 Червня 2020 15:50
або Буратіно
ABC Показати IP 30 Червня 2020 04:06
Шановні, так ви ж за них голосували. Тепер не подобаються? А головою спочатку думати, а потім голосувати не варіант був? Ви заслуговуєте на цю владу, бо самі такі ж!
Я Показати IP 30 Червня 2020 04:38
Родичі не хочуть, тому що вони за це отримують гроші і великі – до 20-30 тисяч гривень на місяць за ту людину, яка зникла безвісти» - а на підставі чого такі гроші платяться?
fy до Я Показати IP 30 Червня 2020 10:15
а ти хотів би щоб твоя рідна людина зникла воюючи за країну? за всіх нас.
Я до fy Показати IP 30 Червня 2020 15:16
не за країну а за злодіїв.. і я нікого не прорсив за мене воювати..
анон до Я Показати IP 30 Червня 2020 10:17
що матері робити в якої єдиний син пішов і пропав ? Га ? ви хоть розумієте тих батьків які втратили своїх дітей? тут ніякі гроші не закриють ту рану. просто нема слів . куди котимось?
адвокат Показати IP 30 Червня 2020 06:35
так вона ж правду каже...І про дітей малозабезпечених...І про родичів загиблих...Що не так???
Лучани Показати IP 30 Червня 2020 06:41
Все вона правильно сказала. Вистачить кормити.
Добрий сусід Показати IP 30 Червня 2020 06:49
А ще розвели кучу матерів-одиначок, які мають мужика, але не хочуть оформлення відносин.
Леся Показати IP 30 Червня 2020 07:39
Вона викоеує чиєсь соціальне замовлення. Слух і очі звикають до цієї дикості спочатку, а вподальшому це буде "нормою".
анонім Показати IP 30 Червня 2020 08:00
все правильно говорить
Лучанин Показати IP 30 Червня 2020 08:17
Я б її просто при.... бав пару раз, за таке. А потім віддав матерям, діти яких зникли на сході.
Народна прокуратура Показати IP 30 Червня 2020 10:11
У тому, що вона говорить, є певний сенс. Такі випадки дійсно трапляються і про це відомо ще з 2014 року. Але у кожному такому випадку треба підходити індивідуально, ні в якому разі не можна приймати рішення стосовно всієї категорії цих громадян, бо далеко не всі цим зловживають
Олександр Показати IP 30 Червня 2020 14:06
Така людина, як Третьякова має право на власну думку, але лише на власну, а не на думку депутата Верховної Ради, тим паче голови парламентського комітету з питань соціального захисту. Новації, які пропонує Третьякова - це спочтку треба доводити, що "ти не верблюд". Совок чистої води, і як вона потрапила до "Слуг народу", де дуже багато порядних, прогресивних людей???
Ісса Ндойє Показати IP 30 Червня 2020 16:04
Усі розуміють що вона права. І так вважає більшість українців ... Вже пора прикривати халяву !!!
Ivan Показати IP 30 Червня 2020 22:44
Пора це шоу 95-го закривать, а деяких в психлікарню.