USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Нардепка від «Слуги народу» заявила, що безробітні народжують дітей «дуже низької якості»

24 Червня 2020 19:45
Депутатка від «Слуги народу» і голова парламентського комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що у родинах, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти «дуже низької якості».

Відео з конференції з участю Третьякової у Facebook, передає УНІАН.

На виступ політика вже відреагувала Рада Федерації профспілок України: вимагають відставки Третьякової.

Коли ми демографічно надаємо кошти, які використовуються родиною не для того, щоб надати дитині рівні права, освіту, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу. То ми отримуємо, я скажу так жорстко, дітей дуже низької якості, які теж сідають на публічні кошти. Це теж Маргарет Тетчер говорила колись», – заявила Третьякова.

Читати ще: «Баба робоча, як корабельна сосна»: з'явилось відео, як керівництво «слуг народу» обговорює депутатку фракції

Вона додала, що «Британія у цьому плані дуже жорстока до тих, хто не працює і не захищає».
«Там навіть був лорд один, який казав, що той, хто сідає і хоче отримати соціальну допомогу, його потрібно стерилізувати. Хочу сказати, що дуже часто Лі Куана Ю (експрем’єра Сінгапуру) згадують, що там дуже хороший Сінгапур. Лі Куан Ю стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти», – сказала депутатка.

При цьому Третьякова пояснила, що «такими жорстокими методами влада викорчовувала з суспільства елементи, які не є захисниками і годувальниками».

«Пісню співати треба тому, хто щодня встає на захист своєї Батьківщини, на захист своєї домівки, на те, щоб годувати своїх утриманців. Усі, хто цього не робить, не може відносити себе до гідного життя. Отак, я вважаю, треба захищати просту людину», – висловилася вона.

Також вона запропонувала не забирати у таких як вона людей (схильних до філантропії, як висловилася Третьякова) податки, щоб вони самі вирішували, кому матеріально допомагати, і бачили, що їхні кошти витрачаються ефективно.

Раніше піарники депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка зробили рекламним допис, у якому той на камеру передав потерпілим унаслідок вибуху в домі на Позняках кілограми лимонів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Цікаво Показати IP 24 Червня 2020 20:10
який % психічнохворих в партії слуг народу?
Окк до Цікаво Показати IP 25 Червня 2020 11:36
99.9%
Знаючий Показати IP 24 Червня 2020 20:11
БІДА!!! За що боролись, на те і напоролись !!!
777 Показати IP 24 Червня 2020 20:16
не удивлен,из грязи да в князи,за базаром вообще не следят.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 24 Червня 2020 20:23
Я повністю згідний з цією нехай консервативною депутаткою Галиною Трет"яковою. І можу не тільки підтвердити її слова, а навіть навести непоодинокі факти, коли ще молоді батьки (батько і мати) обоє алкоголіки не працевлаштовані, пропивають останні гроші, які держава виділяє як соціальну допомогу на трьох дітей. Таких сімей у нашому будинку в кожному під"їзді до 10-ти, і всі вони неблагополучні сім"ї та живуть тільки на гроші соціальної допомоги на дітей. І все вони вагітніють, вагітніють та народжують нещасних і нещасливих дітей.
Бульба до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 24 Червня 2020 22:35
Що за маячня!!! Ця країна приречена!!! Що з нашими людьми!!! Едне просто нереально зарозуміле і просто безросудне меле!!! Інші підтримують!!!
Вася Олика ПЛ до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 24 Червня 2020 23:46
Василь ти загнув - до 10 у кожному під'їзді, але я згідний з тобою їх дуже багато і вони не хочуть нічого міняти у своєму житті,а саме страшне - це покоління зараз захоче у владу ...
Анонім до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 25 Червня 2020 18:18
И что с ними всеми делать? Забрать и эти копейки и сделать их еще более несчастными или вообще мертвыми? Или Вы думаете, что от этого родители пить перестанут? Алкоголизм - это болезнь. Например, США, Германия, та же Англия, где у меня живут родственники, спокойно получают социальную помощь. Всех ведь не проконтролируешь - выпил/не выпил. В Верховной Раде принимают решения по грабежу нашего народа, а вы тут обсуждаете, как бы сдыхаться цыган и больных алкогольной зависимостью.
Лучанин Показати IP 24 Червня 2020 20:48
Так все правильно сказала. Приклад тому цигани і інші " мати героїні" в дворах з пивасиком на лавці!
Вася Олика ПЛ Показати IP 24 Червня 2020 21:07
Ну а що, як це не цинічно звучить - але це ПРАВДА !!!
Очевидно, Показати IP 24 Червня 2020 21:29
що в даному випадку вона права. Скільки людей в Україні живуть на різноманітні соціальні допомоги при цьому ніде не працюючи? Це ж факт.
Алекс Показати IP 24 Червня 2020 21:31
Ну...депутати в нас,то взагалі,не низької якості,а просто жах(... Починайте з себе...
Бульба до Алекс Показати IP 24 Червня 2020 22:55
То зробіть щось!!!
Внук Показати IP 24 Червня 2020 21:47
Правильно вона все сказала, моралфаги.
Бульба Показати IP 24 Червня 2020 22:44
Я реально хочу побачити чи відкриють кримінальну справу на це чудо сучасної політики!!! Ми ще на москалів грішимо!!! Та з такими політиками...!!! Просто хочеться вилаятись!!! Хто там підтримає це моральне занепале створіння??? Може давайте побудуємо печі...і як фашисти будемо??? Яке хтось має право так про дітей говорити!!! Аааааааа Якщо ви такі щирі УКРАЇНЦІ то женітььцю особу з політики???
ку до Бульба Показати IP 25 Червня 2020 10:40
куди котимось? так німці теж казали що рабам вистачить до100 рахувати. кого треба стерелізувати хто поганий спалити.це цього добиваєтесь? нема слів. це повний абзац.
Бульба Показати IP 24 Червня 2020 23:07
Це Україна!!! І найбільше дивує те, що Воно має підтримку!!!
моска львов Показати IP 25 Червня 2020 00:21
Более того, с уверенностью можно сказать, что лучшие умы и руки Украины уже давно за границей. В Украине осталось" Что маемо - то маемо !"
Арафат Показати IP 25 Червня 2020 00:37
Я не бачу перешкод: коментатори, що так переймаються долями дітей «зробленими» заради заробітку - беріть їх до себе додому, утримуйте, навчайте, виводьте в люди. Я,наприклад, не хочу, щоб гроші заплачені мною та моїми працівниками у вигляді податків та єсв, протринькувалися циганкою беллою та її сімейкою. Не факт, що вони ще й наркотою не барижать. Хочу, щоб мої гроші йшли на розвиток держави
Анонім до Арафат Показати IP 25 Червня 2020 18:05
Верблюда пропускаете, а комара оцеживаете. Ваши деньги растрынькиваются совсем не этими людьми. Тут копейки. Обратите внимание на Укравтодор, на откаты при оплате энергоносителей (миллиарды Коболева, Бурисма и пр.), на продажу древасины из Крпат, на ремонт провалов по всей стране. Это Вас не беспокоит?
Арафат до Анонім Показати IP 25 Червня 2020 22:40
What did You say? I don’t understand russian. Sorry
Not an idiot like th до Арафат Показати IP 4 Липня 2020 12:26
Sorry, that's because you are stupid. Understanding one more language isn't a bad thing, reading Russian classics in native isn't a bad thing. But you are probably too dumb to understand that.
Валерій Показати IP 25 Червня 2020 06:30
Таких депутатів треба стирилізувати,щоб не породжували собі подібних.....
ага до Валерій Показати IP 25 Червня 2020 10:42
оце точно. зареєструйте петицію хтось по приколу. на стерелізацію таких "розумників"
Правда Показати IP 25 Червня 2020 07:34
Їх потрібно було вибрати у владу для того,щоби показали і всі пересвідчились,які українці ід....
Ірина Показати IP 25 Червня 2020 08:23
Таких пок****, як теперішні депутати, ще пошукати треба!!!
адвокат Показати IP 25 Червня 2020 10:57
дивуюсь з коментаторів...Все чітко вона сказала...
Хехъ Показати IP 25 Червня 2020 12:17
Ви не розумієте, подібні заяви будуть збільшуватись. Це не випадковість - це направлене знищення совкового менталітету. Це озвучення того, що чекає від нас світ та час.
Світлана Показати IP 25 Червня 2020 13:06
Правильно сказала, нація повинна бути здоровою і кожна людина і сімя повина заробляти на життя, а не сидіти цілими сімями на пособії інвалідність, сиділка за інвалідом, субсидії, групи і т. Д., а з чийого карману ці льготи виплачують, а потім жаліємося чого така мала пенсія.
Анонім до Світлана Показати IP 25 Червня 2020 18:06
Здоровую нацию уже Адольф Шикльгрубер взращивал. У нас итак показатель фашизма уже зашкаливает.
Арафат до Анонім Показати IP 25 Червня 2020 22:52
Адольф Алоізович в 38 му році на гінекологію виділяв стільки ж грошей, як і на літакобудування. І тому вони і нагнули всю Європу. Нація має бути здорова та сильна. Тоді з нею рахуватимуться. А у нас - не фашізм, а пагаловний д@лба@бизм (ета я так, типа талерантна, на ізике написалъ - ну, кто на мове не валачет - штобы поняли)
Дзвоніть на 102 Показати IP 25 Червня 2020 13:34
При чому тут цигани. Давайте визначимся, що тут щирі українці у вишиванках народжують по 5-9 та більше дітей і не можуть ради їм дати. Тому, що у таких сім"ях дітей не планують. Вони родяться як котинята. А коли зайдеш в квартиру чи у будинок до такої сім"ї то враження, що дійсно попав на смітник. Особисто я по роботі перебував у таких сім"ях безліч разів та бачив як діти стоять з простягнутою рукою. Питаю, а де мати, плечима діти жмуть, а де батько, а батько спить об 11 годині дня, а від нього так смердить перегаром, що "мама дорогая". А чому я приходив у такі сім"ї бо робота у мене така була, і знав, що треба прийти та перевірити поки біди якої не сталось. Так, що надивився я на таких тат і мам. Гірше всього коли батьки алкоголіки чи наркомани.
Анонім до Дзвоніть на 102 Показати IP 25 Червня 2020 14:15
а цигани ,по твоєму, в Україні не живуть? їх теж повно. працювати не хочуть, повно криміналу...