«Скажи НІ російській літературі»: бібліотека у Луцьку зібрала ще майже 400 кг книжок на макулатуру

Сьогодні 07:44
Вдруге від початку року Волинська обласна бібліотека для юнацтва, що в центрі Луцька, зібрала 388 кілограмів книжок і періодики російською мовою на макулатуру в рамках акції «Скажи НІ російській літературі».

Про це Суспільному розповіла керівниця книгозбірні Алла Єфремова. Першу цьогорічну макулатуру – 320 кілограмів – здали заготівельникам 7 квітня.

Зі слів директорки бібліотеки, впродовж травня жителі міста приносили старі книжки, юридичну літературу й застарілу періодику. Зібрану літературу на макулатуру 27 травня забрала заготівельна організація. Виручені 1050 гривень передали для волонтерки Вікторії Маткової на придбання матеріалів для виготовлення маскувальних сіток.

Загалом від вересня 2022 року, відколи стартувала вищезгадана акція, волиняни принесли до бібліотеки 9,5 тонн книжок на макулатуру. За це зібрали 29439 гривень, які перераховували військовим або передавали волонтерам на потреби ЗСУ.

Читати ще: Волинська бібліотека зібрала ще пів тонни російськомовних книг на макулатуру. Гроші передають на маскувальні сітки

Волинська обласна бібліотека для юнацтва продовжує очищувати фонди від російських видань, допомагаючи ЗСУ. Жителів громади просять приновити книжки, газети та періодику російською мовою на макулатуру у приміщення бібліотеки, що на проспекті Волі, 2.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus