USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Смертельна ДТП у Луцьку: на переході збили пішохода

6 Листопада 2019 20:56
У Луцьку водій автомобіля Volkswagen Passat на єврореєстрації збив насмерть 30-річного чоловіка.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці, інцидент трапився на вулиці Львівській.

30-річний чоловік переходив дорогу на пішохідному переході, в той час коли водій здійснив наїзд на нього.

Від отриманих травм чоловік загинув.

На місці працює поліція, подробиці – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Кажу, як є Показати IP 6 Листопада 2019 21:33
Ходжу там майже кожного дня. Майже кожного дня стою там на переході біля світлофору. Може РАЗ ІЗ ДЕСЯТИ буває, щоб яке чмо не проїхало на червоне світло перед пішоходами. Так я вам скажу, що рано чи пізно такі речі мусять закінчуватися трагедією... А всіх ділов, як в цивілізованому світі: поставити відеофіксатора і штрафувати кожного дня по 50 дебілів. Вартість відеокамери відібють за один день, за місяць зароблять на три нових світлофори. А там, дивися, й поумнішають
Луч... до Кажу, як є Показати IP 7 Листопада 2019 08:38
Якщо ви там ходите майже що дня, то зверніть увагу що світлофора на тому місці немає і ніколи не було. Найблищі, біля Сафрона і біля 2 школи. І чого всі пишуть про якийсь світлофор.
Наталі до Кажу, як є Показати IP 7 Листопада 2019 10:38
Це біля тубдиспансеру. Який світлофор......
І Показати IP 6 Листопада 2019 22:00
На дорогах взагалі нічого не видно, люди в темному, дощ моросить... я вчора сам ледь на жінку не наїхав. Співчуття рідним.
Pattern до І Показати IP 7 Листопада 2019 00:50
Справа не лише в тому, що нічого не видно, а й у тому, що водії забувають банальні правила дорожньго руху. Невже, навіть, якшо немає людей на пішоходному переході, так важко пригальмувати або взагалі зупинитись, шоб остаточно пересвідчитись? Це ж не лише життя пішохода, а й власна відповідальність. І це не тільки стосується цієї ситуації, а й взагалі ситуації на дорогах. Що водії, що пішоходи дуже легковажно і не серйозно відносяться до правил поведінки на проїжджій частині, от і маємо такі випадки.
Пп до Pattern Показати IP 7 Листопада 2019 14:58
А пішоходи чого йдуть так безпечно,я наприклад ніколи на переході не лізу під машину,помаленьку ,машина зупиняється та й йди далі,а то голову завернуть і йдуть як безсмертні.....
Саша Показати IP 6 Листопада 2019 22:34
"Розумні" ви пішоходи , швидкість в нас ніхто не регулює, штрафи малі, коли переходите дорогу в темну пору , особливо в дощ включіть на смартфоні ліхтар і уважно дивіться на дорогу, не перебігайте ніколи це вас не спасе, вас реально не видно, особливо в темному одязі, можна і 30 км/год їхати і збити , я сам через дорогу йду з увімкненим ліхтарем і махаю ним щоб мене бачили , це я вам я водій кажу.
Цікаво до Саша Показати IP 6 Листопада 2019 23:33
Так, цікаво те, що раніше всі всіх бачили і таких проблем не було і мобілок в людей не було, а зараз всіх осліпило, треба прожектори з собою носити щоб тим прожектором можна було зарядити комусь. Я теж водій, теж видно погано, але я швидкість обираю так, щоб видно було, особливо перед переходами.
Лучанка до Цікаво Показати IP 7 Листопада 2019 09:30
Так раніше стільки автомобілів не було. Не захищаю водія , але в таку погоду реально дуже погана видимість. Співчуття рідним...
Цікаво до Цікаво Показати IP 7 Листопада 2019 21:38
Що і треба було довести - 43% (+31 -23 на час написання комента) проти того щоб дотримуватися вимог ПДР. Шановні, і ви ще хочете щоб вас не збивали на переходах?! Таке враження що ці 43% на англольотах літають (ангели за пазухою носять).
Х5 Показати IP 6 Листопада 2019 22:35
Знову бляхар(((
БОС до Х5 Показати IP 6 Листопада 2019 23:24
Ти як той попугай тупий і цим все сказано.
Анонім до Х5 Показати IP 7 Листопада 2019 12:17
Ще й бухий
Саші Показати IP 6 Листопада 2019 22:52
Ми не знаємо поки обставин трагедії, але якщо людина йшла на зелене світло. то всуньте свої "побажання" в одне місце, якщо ви кажете "як водій". Як водій ви зобовязані гальмувати на жовте і зупинятися на червоне світло. І пофіг, видно там пішохода чи ні.
Наталія до Саші Показати IP 7 Листопада 2019 10:40
На зелене світло чого? Пішохідного переходу? Там НЕМАЄ світлофора. Це район тубдиспансера. Але зате там постійно аварії.
555 Показати IP 7 Листопада 2019 00:25
Освітлення вулиці як при свічці, ліхтарі 2 роки назад встановили жовтого кольору, на мокрому асфальті нічого не видно, цей перехід дуже небезпечний! Замініть освітлення на вулиці!!!
X Показати IP 7 Листопада 2019 00:27
Покупляють права за сало і їздять с*
Юрій Показати IP 7 Листопада 2019 08:41
Просто повний бардак з поліцією, їздять на машинах , як клоуни, а водії обнагліли і порушують правила як хочуть,. Чому немає такого беспорядку в інших країнах, зокрема в Білорусі, Грузії, Німеччині. Не на словах треба реформи робити, а наводити елементарний порядок, збив людину на переході тюрма і ніколи не видавати права . Так само і за водіння в нетверезому стані.
ЙО МА ЙО до Юрій Показати IP 7 Листопада 2019 11:36
Повністю підтримаю!
Джек Показати IP 7 Листопада 2019 12:24
Світлофори в таких місцях де ходить одна людина в час,мають бути на КНОПЦІ!Тоді ніхто на червоне не поїде і людина буде уважніше переходити.
Thruth Показати IP 7 Листопада 2019 15:54
На повороті з вулиці Шевченка на Чернишевського дуже багато водіїв не зупиняються на червоне світло. А там же ще й знаходиться недалеко товариство сліпих. Всі пруть на червоне, і це при тому, що світлофори і для водіїв і перехожих стоять. Потрібно ставити камери скрізь по Луцьку для таких водіїв і вводити великі штрафи за ізду на червоне.
Серго Показати IP 8 Листопада 2019 01:00
Потрібно зобов‘язати пішоходів в темну пору носити світловідбиваючі елементи. Чому постійно винні водіі? !Спробуй зреагуй в сутінках, а особливо при зустрічній. І пішохода шкода.
Кет Показати IP 8 Листопада 2019 10:09
У сусідній Польщі абсолютно всі пішоходи , навіть якщо вони йдуть біля дороги, ходять, або з ліхтарями, або з увімкненими телефонами, або у відповідних жилетах, щоб їх було видно. Вони відповідальні за свою безпеку.
Іван Показати IP 8 Листопада 2019 19:55
В школах ще з 1 класу учням потрібно викладати правила дорожнього руху.