USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Смертельну ДТП у Зміїнці скоїв громадянин РФ. Подробиці

28 Серпня 2018 10:13
У аварії, яка сталася пізно ввечері 27 серпня у Зміїнці, загинув місцевий житель 1972 року народження.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у прес-служба волинської поліції.

Нагадаємо, аварія сталася близько 23.30. Водій на «Ауді» на смерть збив чоловіка з велосипедом.

У поліції повідомили, що водій громадянин РФ, який проживає в Луцьку.

Згідно з попередньою інформацією, водій не вибрав безпечної швидкості, що і стало причиною зіткнення. Попередньо, кермувальник був тверезий.

Зазначається, що свідків аварії, на жаль, немає. Слідчі встановлюють усі обставини пригоди.

За фактом пригоди відкрили кримінальне провадження за ст. 286 ч. 2 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Євробидло Показати IP 28 Серпня 2018 10:15
Які нахрен свідки, там 14 камер встановлено.
Петро Показати IP 28 Серпня 2018 10:20
Пані Твердохліб! Де відео з камер? Чи це був черговий електоральний піар?
мерсовод Показати IP 28 Серпня 2018 10:21
Щось мені підказує, що на велосипеді навряд чи були встановлені світловідбиваючі елементи. Є підозра, що велосипедист - сам винен у своїй смерті. Булоб и справедливо, щоб суд розглядав велосипедиста теж як водія, який повинен дотримуватись ПДР.
Ага до мерсовод Показати IP 28 Серпня 2018 11:14
які тобі треба світловідбиваючі елемнти? Чоловік переходив дорогу на пішоходному переході, перед яким є знак "пішохідний перехід" і водій повинен був його бачити і виконати його вимогу, тобто зменшити швидкість та за нявності пішоходів пропустити їх. А коли москаль летів 160 то він ні знаку не бачив ні людини.
москаль до Ага Показати IP 29 Серпня 2018 08:56
А "пішохідний перехід" там був? А освітлення?
valdis peish Показати IP 28 Серпня 2018 11:11
а чого це тріколор намагався втікти з місця пригоди
москаль до valdis peish Показати IP 29 Серпня 2018 08:54
Які нахр*н втікти, де свідки?
лучанин Показати IP 28 Серпня 2018 12:12
Всіх кацапів з Луцька за поребрики!
Іван Показати IP 28 Серпня 2018 20:28
Чому не вказано що автівка на литовських номерах
За справедливість! Показати IP 28 Серпня 2018 22:33
Які всі с*ка гнилі люди, ваші мишині двіженія задовбали! Ви там були, бачили що як і до чого, тільки вмієте що писати під псевдонімами! Заваліть свої *бала і засуньте свою думку в ...
Володя Показати IP 28 Серпня 2018 23:40
Прослідковується одразу ще один представник триколору,сам закрийся!!!!!!
москаль Показати IP 29 Серпня 2018 09:06
Гражданство по мнению авторов серьезный фактор ДТП. А как там с освещением в 23-30? Есть ли там пешеходные переходы? Там незаметны машины с включеными фарами? Или пешеход вышел на проезжую часть дороги увереным в своей безопасности? Почему сказано что водитель пытался скрыться, если этого никто не видел? Как контролируется и ограничивается скорость на наших дорогах? Думаю ответы на эти вопросы больше влияют на безопасность, чем гражданство.