USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Стало відомо, коли буде другий тур виборів мера Луцька

29 Жовтня 2020 11:43
У неділю, 15 листопада, відбудеться другий тур виборів Луцького міського голови.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці кандидат у мери Ігор Поліщук.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. Згідно з результатами, більшість лучан проголосували за кандидата на посаду мера міста Ігоря Поліщука. За нього віддали голоси понад 32% виборців. У другому турі він зустрінеться з Богданом Шибою, якого підтримали близько 13% лучан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Отакої Показати IP 29 Жовтня 2020 12:48
Кому відомо???
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2020 12:51
Как можно поддерживать Шибу? За что? Сравните, что сейчас происходит в Луцке, и что делалось тогда. Единственный громадный фейл Полищука - перенос Старого рынка. А в целом - для Луцка - это наилучший мэр. Вспомните, кто и когда занимался тротуарами? Сейчас приятно прогуляться - во многих районах хорошая брусчатка вместо вздыбленного и потрескавшегося асфальта. В Луцке наконец-то ездят новые троллейбусы, а не только тестируются, как раньше. Наконец перестали вырубать и уродовать деревья под видом кронования. Обустраивают детские площадки, даже парки и скверы. Хотя это никак не связано с получением прибыли. Голосуйте за Игоря.
лучанин до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2020 13:33
Не може дочекатися.
Дядя до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2020 20:51
Які дороги, які тротуари, вул Селищна грейдера не можем ви просити 10 років щоб ями зарівняти, місто каналізацію смердить, не мери а засранці.
Арафат до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2020 08:15
Атвичаю проста - во времена Шибы, Романюка, Кривицкого не была децентрализации. Фсе деньги ухадили на Киев. Сичас же благадаря нинависнаму Порошенко - горад самодостаточный.
Джек до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2020 15:41
При чому Поліщук до всього вищенаписаного?Він до цього часу не вирішував ні одну із зазначених проблем.Надіємся тепер буде.
Ау Показати IP 29 Жовтня 2020 13:31
В треба той другий тур. І так ясно, що Поліщук переможе. Зняв би перед виборами свою кандидатуру, хоч щось хороше зробив би. Та то навряд... Підсерун... Як він міг подавати себе на мери??? Люди отямтесь, хто голосував за нього!!! Про кваліфікацію не говорю вже, але до аварії так можна було сказати, що нормальна ніби людина. А після - то все... Луцьк з Шибою став гавніше...
Ніна Показати IP 29 Жовтня 2020 13:47
Так, якщо у шибки з 100 відсотків людської гідності і совісті залишилось 4 , тобто на кожну літеру по одному - він відмовиться від другого туру.
Ігор луцький Показати IP 29 Жовтня 2020 14:34
В пешому турі проголусувало за Поліщука приблизно 18800чол. з 172040 виборців.Слабенько.
1488 Показати IP 29 Жовтня 2020 14:38
В Шиби дві ліві руки і ті з с..ки ростуть. Спочатку розвалив Турійськ потім Луцьк,а зараз вдруге хоче за Луцьк взятись.
Annette Показати IP 29 Жовтня 2020 15:19
Люди , схаменіться . Який Шиба ? Шибанутих на всю голову і так вистачає при владі.
Оксана Показати IP 29 Жовтня 2020 16:23
Для чого витрачати кошти на другий тур, пане Шиба. Зробіть добре діло і зніміть кандидатуру. Лучани оцінять.
Тато Васі Показати IP 29 Жовтня 2020 19:03
Шиба добре розуміє що зараз можна ще щось заводити гавного.
Народна прокуратура Показати IP 29 Жовтня 2020 21:19
До Анонім. Щось дуже швидко ви забули Миколу Романюка
До Народної прокурат Показати IP 30 Жовтня 2020 10:18
Микола Романюк був продовжувачем справ Шиби тільки робив він це все набагато коректніше за Богдана. Свою каденцію Романюк почав з ремонту вулиці Шевченка, яку так і не доремонтував, а сміття, а все інше, що робило Луцьк занедбаним провінційним містом
Клава Показати IP 30 Жовтня 2020 11:17
покійна хресна ходила по земельному питанню до Шиби в битність його заст. голови ОДА. "Ваші діти - дувні !" - сказав він їй. Хто ще раз хоче почути це ? Хто завгодно, але не вбивець !..
Клава Показати IP 30 Жовтня 2020 11:37
покійна хресна ходила по земельному питанню до Шиби в битність його заст. голови ОДА. "Ваші діти - дувні !" - сказав він їй. Хто ще раз хоче почути це ? Хто завгодно, але не вбивець !..
Позиція Показати IP 30 Жовтня 2020 14:07
Я - НА ВИБОРИ НЕ ПІДУ ! Хоч перед собою лукавити не буду і буду чесним !
Луцьк Показати IP 30 Жовтня 2020 20:24
шибу на добу :-O
999 Показати IP 30 Жовтня 2020 21:34
Не маю сентиментів до Палиці та його партії, але не асоціюю з ним Поліщука. Натомість Шиба для мене - це безлад, демагогія і брехня.
Обізнаний лучанин Показати IP 31 Жовтня 2020 08:05
Мотивація Шиби надзвичайно проста - в звязку з пенсійним віком, йому прийдеться незабаром покинути "хлібне місце" у Стандартизації.А там, щомісяця "капає" по 50000 гривень. Попри показну скромність Богдан Павлович потребує коштів на баб та віагру.От і вирішив "борець з олігархатом" ,маніпулюючи ситуацією поправити матеріальний стан. Про жодні з проблем міста тут не йдеться, бо у новий депутатський корпус Шибу не підтримає.Згадайте ,хоча б, і сорію його сосунків з Батьківщиною. А йому це й потрібно, бо наступні п'ять років можна буде знову вішати лапшу лучанам про корупційні схеми ,які він буде ламати. Невдаха-архітектор, за своє життя нічого не збудував, а лише ламав. Щодо корупційних схем, то краще б мовчав. Земельна комісія була за мовчазною згодою віддана "потрібним людям", які дерибанили земельку на потоці.За мовчазну згоду, Шиба отримував мерську зарплату, яку лучани сплатили з власних кишень. Чому тоді не "ламались" схеми? Ядро Шибиного електорату - такі ж самі невдахи-лузери, які називають себе активістами. Усі вони розраховують на "теплі" посади у самоврядуванні, для чого Шиба у разі перемоги відразу понастворюж купу відділів і департаментів. А лучани за це заплатять. Ступаймо на граблі браття!!!
Філатов Показати IP 31 Жовтня 2020 10:09
Мери та міські депутати повинні займатись комунальними питаннями громади та сприяти втіленню в практику законів України щодо утвердження демократії та державності. З цієї точки зору Поліщук є більш прийнятним, аніж колишній член КПСС Шиба