USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Ставленик Порошенка підняв ціну на газ для населення

19 Жовтня 2018 17:15
З 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%. Про це заявив ставленик президента Петра Порошенка прем'єр-міністр Володимир Гройсман. З його слів, спочатку планувалося підняти ціни на 60%.

Про відповідне рішення він оголосив на екстреному засіданні уряду, передає Українська правда.

Зазначається, що з 1 листопада ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів газу.

"Ще з липня ми працювали над тим, щоб знайти компроміс щодо ціни на газ, але не все у моїх силах", - сказав прем'єр.

Він наголосив, що у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати, а зобов'язання щодо вирівнювання ціни на газ було ще у 2008 році.

Ставленик Порошенка додав, що мова йде про те, що якщо не буде вирішене питання щодо ціни на газ, може бути розірвана співпраця з Міжнародним валютним фондом, що призведе до дефолту в країні.

"Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%, але в результаті важких перемовин ми домовились про компроміс", - сказав Гройсман.

Очільник уряду зазначив, що всі, хто потребуватиме підтримки держави у вигляді субсидій - отримають її.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
Анатоль_ Показати IP 19 Жовтня 2018 17:31
Головне для нас зараз то не скиглити. Треба терпiти. Зараз всiм жити складно. Час такий.
123 до Анатоль_ Показати IP 19 Жовтня 2018 20:45
погоджуюсь з тобою, "брате") давно пора - треба аргументи для людей, які все ще вагаються - валити їм звідси, чи ні)
УСІ до 123 Показати IP 19 Жовтня 2018 21:17
НА МАЙДАН !!!
Salo до УСІ Показати IP 19 Жовтня 2018 22:41
Xa-xa-xa, ostann'ogo vam malo?
правильно!!! до УСІ Показати IP 20 Жовтня 2018 09:38
Краще я буду все життя їздити в Польщу і платити за газ по 8 чи навіть 20 грн, ніж мною керуватиме якийсь Яник і мої діти матимуть вчити російську мову і читати російську літературу в школі, якіхось там Достоєвського і Толстого яких ніхто в світі не знає.
Правдоруб до правильно!!! Показати IP 20 Жовтня 2018 09:58
При Янику газ був по 1,09 грн, долар по 8 грн, і в Луцьку практично ніхто не розмовляв російською, а люди багато хто мав по 8000 грн і більше доходу офіційно (по 1000 доларів Карл!) а зараз ті ті самі 1000 баксів і шо те не завжди заробляєш як дика свиня на полі в пана польського чи чеського? і це заради того щоб платити за газ? так тобі і треба!
правильно!!! до Правдоруб Показати IP 20 Жовтня 2018 10:23
Бачив я в АТО таких правдорубів, чуть трохи шуму - стрибає в найближче укриття а потім штани міняє
Анонім до Правдоруб Показати IP 20 Жовтня 2018 14:50
троль поправ методичку газ був по 72 коп
Правдоруб до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2018 10:19
Може я і троль, але тоді жилося набагато краще
CoBa до правильно!!! Показати IP 20 Жовтня 2018 13:26
Дурень, Достоєвського весь світ читає.
XaM до правильно!!! Показати IP 20 Жовтня 2018 18:00
" якіхось" :D
Н2О Показати IP 19 Жовтня 2018 17:33
Ще є куди рости, щоб до 60 підняти і до всіх 100! Чекаємо на продовження і нові «досягнення»...
z Показати IP 19 Жовтня 2018 17:38
черті
2201 Показати IP 19 Жовтня 2018 17:40
Геноцид під назвою РЕФОРМА.... ЖИВЕМО ПО НОВОМУ(((
Я Показати IP 19 Жовтня 2018 17:42
у держави є надзвичайно великі борги, які треба повертати, - хто їх роздерибанив по офшорах хай і повертають... сволота.. інших слів немає.. собі б зарплати поврізали козли...
Ой Показати IP 19 Жовтня 2018 17:53
Бракує"теплих" слів"нагрітих тим дешевим газом" щоб прокоментувати діяння"нашого"уряду...сумно
Ніла Показати IP 19 Жовтня 2018 18:03
Дякуємо, будем Бога просити, щоб ви так жили, як більшість уараїнців, все повертається, слуги ви наші хороші.
українець Показати IP 19 Жовтня 2018 18:09
Народ вибирає_ ДЕФОЛТ!!! Від сволочної влади добра не дочекаємось.
дідо Показати IP 19 Жовтня 2018 18:15
давно пора. не можна жити на подачках.
Луцьк Показати IP 19 Жовтня 2018 18:44
"Я розумію, що для кожної української родини це важко, але мушу зазначити, що спочатку планувалося збільшити на 60%..." - це пряма цитата. А зарплату слабо підняти на стільки ж?:) Ще трохи і в кого є руки і ноги поїдуть, де платять більше і "капут"!!! економіці України. Про банківську систему мовчу - депозит у самих стабільних банках (в які не страшно класти гроші) НЕ ПОКРИВАЄ ІНФЛЯЦІЇЇ. Це нормально!!!
Лука до Луцьк Показати IP 19 Жовтня 2018 19:22
Не хвилюйтесь, зарплату збільшать газовикам, які скиглять , що мала .Всі б так жили , як вони...
Ура! Показати IP 19 Жовтня 2018 18:54
Слава шоколадним олігархам! Офшорам слава!
Це перемога! Показати IP 19 Жовтня 2018 19:04
Невже знов перемога? УРА! Дійсно " по новому" не словом, а ділом гарант довів )) Якби хто не казав про Азарова, а старичок то був правий, МВФ - ТО КАБАЛА і жодна держава яка брала у них гроші сухою з води не вийшла... Зате подивіться на лице ЛАГАРД, голову МВФ - ця бабаяга з косою тепер править Україною! Молодець! Перемогли! Скоро буде газ по 12 ще трошки )
утеплюйтесь до Це перемога! Показати IP 19 Жовтня 2018 22:18
Не вводьте людей в оману. Не по 12, а по 10,99 в планах. Принаймні півроку тому так було
за сало Показати IP 19 Жовтня 2018 19:11
ну шо телепні гайда на майдан скакати .
Salo до за сало Показати IP 19 Жовтня 2018 20:27
Xa-xa-xa, durnyam kazaly...
Агент кремля Показати IP 19 Жовтня 2018 19:37
Скоти при владі!!! Проклинаю всіх вас! Шоб вам гнидам ще гірше жилося, ніж простим українцям, падли!
скептик Показати IP 19 Жовтня 2018 20:20
Банда По"баних П"дорів живе по-новому.
CoBa Показати IP 19 Жовтня 2018 20:34
Це пєрємога!
Вітя Показати IP 19 Жовтня 2018 20:38
Гриценко чи клани?
ВАся Показати IP 19 Жовтня 2018 20:45
Давайте цю влад зганяти скільки вони ще будуть так будуть людей гнобити??????Скільки ще так в злижнях жити а влада багатії?!!!! Уряд у Відставку брехуняки!!!!!!!!!!!!
CoBa Показати IP 19 Жовтня 2018 20:51
Це пєрємога!
утеплюйтесь Показати IP 19 Жовтня 2018 20:56
Якщо хтось з вас читає російські ЗМІ, то там ще в березні писали про вимогу МВФ до України підняти ціну на газ для населення цього року. А десь місяць назад ВН писали, що МВФ дав Україні черговий кредит. Вже тоді з цього було зрозуміло, що уряд погодився виконати вимоги МВФ і підняти ціну на газ, тільки я думав шо Порошенко виторгував собі відстрочку - підвищення після виборів.
утеплюйтесь до утеплюйтесь Показати IP 19 Жовтня 2018 21:11
Не знаю чи радіти чи навпаки. Свіжа новина. Уряд домовився з МВФ про надання майже 4 млрд на 14 міс. Цікаво які вимоги треба буде виконати і як вони думають ці гроші повертати. Так скоро і до скасування мораторію на продаж землі доберуться.
122 Показати IP 19 Жовтня 2018 21:35
В 30-х роках комуністи забирали в людей продовольство та інвентар - це був ГЕНОЦИД, а зараз людей свідомо винищують - то це РЕФОРМИ.
221 до 122 Показати IP 19 Жовтня 2018 22:23
В 30х були реформи, а зараз тебе свідомо знищують, тобто геноцид. Поки цього не зрозумієш будеш далі піддослідним кроликом.
Інший погляд Показати IP 19 Жовтня 2018 22:25
Що народ заслуговує, те і має. На жаль....
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2018 02:42
Що не новина то "покращення". То податок на депозити ввели, то податок на нерухомість, за яку тепер платити якщо газ буде дорогий доведеться ще більше. Всякі дурацкі закони типу правки Лазового, це далеко не повний перечень ж*да при владі... Безвіс? Хто хотів пішов зробив візу і поїхав. навіщо безвіз?? Це дійсно перемога браття )
хехъ Показати IP 20 Жовтня 2018 04:24
видать, как и в семнадцатом, опять прошла очередная семитская революция)))
2201 Показати IP 20 Жовтня 2018 08:59
А після нового року введуть ще й абонплату, щоб люди, які вирішили зекономити всеодно платили.... за труби які самі купляли, самі платили за встановлення , повністю самі !
правильно!!! до 2201 Показати IP 20 Жовтня 2018 09:40
За НЕЗАЛЕЖНІСТЬ треба платити!! В АТО всіх вас к*иси!
CoBa до правильно!!! Показати IP 20 Жовтня 2018 13:30
Нікому не потрібна твоя "незалежність", ти з голою дупою вже належиш МВФ
Анонім до CoBa Показати IP 20 Жовтня 2018 14:58
Ми свободолюбиві і незалежні, не переживайте поки є Польща ми не пропадемо, ні ми ні наші діти, якось заробимо, а потім нас приймуть до ЄС і шенгену, а про Достоєвського в Америці навіть не чули, Тичина і Рильський в100 разів крутіше писали.
CoBa до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2018 18:07
Дурню, ще раз, в Штатах в театрах Достоєвського ставлять, в Канаді професори його ж рекомендують, тому що ніхто й близько не наблизився описати переживання так близько, але кому то я пишу, свинопасу у польського пана, звідки почали туди й повертаємось.
хехъ до CoBa Показати IP 21 Жовтня 2018 06:57
історія рухається по спіралі
Газовик Показати IP 20 Жовтня 2018 18:46
Якого милого в країні з ринковою економікою, якийсь недолугий уряд має визначати ціну на газ.Це повний маразм.А МВФ тут ні до чого.Вони дають кредит під збалансований бюджет,щоб повенули борги.Все.Інше повна маячня.
утеплюйтесь до Газовик Показати IP 20 Жовтня 2018 19:02
Вони дають пару млрд шоб країна з ринковою економікою мала чим віддати відсотки за попередніми кредитами і не загнулася передчасно, а тоді, коли їм потрібно буде. Повторюю: МВФ дає кредити на погашення відстоків. Ці гроші навіть в Україну заходити НЕ БУДУТЬ.
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2018 18:53
Та я в курсі про Ф.М. #Миздобули Но пасаран.
хехъ Показати IP 21 Жовтня 2018 07:17
Помітно, що в Рашці вже ненавидять і зневажають маразматика ПутЕна тією ж любов'ю, що й у нас. Це очевидно. Скоро або вже цей старечий Щур буде там називатися Януковощем або Брежнєвим, без сумнівів. Презирство до нього росіян зростає))). Його словоблудство на форумах і зустрічах - блюзнірство вертухая, чмушніка і смердючого лайна. Він паяц, шістка, мразь. Питання. Ми не по тій самій дорозі йдемо? ..
Я до хехъ Показати IP 21 Жовтня 2018 10:08
хехь - ти деб*л???
хехъ до Я Показати IP 21 Жовтня 2018 14:02
дебл твій папа))
123 до хехъ Показати IP 21 Жовтня 2018 10:49
Ваша дорога то каналізаційна труба