Стрілянина на мийці у Луцьку: ще одного підозрюваного відпустили з-під варти
Луцький міськрайонний суд змінив міру запобіжного заходу, відпустивши з-під варти під домашній арешт ще одного підозрюваного у стрілянині на Набережній.
Відповідне рішення прийняв у середу, 27 листопада, суддя Андрій Сівчук, передає ВолиньPost.
Нагадаємо, у результаті стрілянини на мийці, яка відбулася 5 листопада 2018 року, загинув чоловік. Ще двоє отримали тяжкі вогнепальні поранення.
15 березня на території Київської області затримали учасника стрілянини в кафе на автомийці у Луцьку – 27 річного Олександра Кривочкіна.
Як розповів заступник начальника слідчого управління Нацполіції в області Олександр Лук'янчук розповів, що загалом правоохоронці затримали семеро осіб через причетність до стрілянини на автомийці. Четверо ж досі перебувають у розшуку.
Двох учасників стрілянини на луцькій автомийці відпустили на волю. Тимур Байрамов та Дмитро Нагайчук отримали два роки умовно.
Щодо ще 5 осіб триває судовий розгляд справ. З цих 5 чоловіків лише один був під вартою. Інших суд звільнив під домашній арешт.
Зауважимо, що двом підозрюваним – Олександру Барташуку та Михайлу Ількуну – інкримінують «хуліганку».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідне рішення прийняв у середу, 27 листопада, суддя Андрій Сівчук, передає ВолиньPost.
Нагадаємо, у результаті стрілянини на мийці, яка відбулася 5 листопада 2018 року, загинув чоловік. Ще двоє отримали тяжкі вогнепальні поранення.
15 березня на території Київської області затримали учасника стрілянини в кафе на автомийці у Луцьку – 27 річного Олександра Кривочкіна.
Як розповів заступник начальника слідчого управління Нацполіції в області Олександр Лук'янчук розповів, що загалом правоохоронці затримали семеро осіб через причетність до стрілянини на автомийці. Четверо ж досі перебувають у розшуку.
Двох учасників стрілянини на луцькій автомийці відпустили на волю. Тимур Байрамов та Дмитро Нагайчук отримали два роки умовно.
Щодо ще 5 осіб триває судовий розгляд справ. З цих 5 чоловіків лише один був під вартою. Інших суд звільнив під домашній арешт.
Зауважимо, що двом підозрюваним – Олександру Барташуку та Михайлу Ількуну – інкримінують «хуліганку».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Alex
Показати IP
27 Листопада 2019 15:50
Скільки ще цей сівчук буде працювати????
цей Сівчук до Alex
Показати IP
28 Листопада 2019 13:16
ще довго буду працювати, до пенсії мені огогогого...., я ще маладой
Лучанин
Показати IP
27 Листопада 2019 16:34
Да хай буде завжди багатий, самий розумний та справедливий СУД!!!!!!!!
мексика
Показати IP
27 Листопада 2019 17:38
это вам не совок - за убийство и тяжкие условно
Біля Луцька загорілося горище приватного будинку
Сьогодні 08:28
Сьогодні 08:28
Від розвитку громад до підтримки країни в час війни: Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – 15 років
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Державні освітні гранти стануть інструментом підтримки вступників, – голова комітету ВР
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Волинянка на згадку про бабусю створила поле з півоній
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Здибанка на Лучанці: лучан кличуть на велопрогулянку, урбан-пікнік та Urban Talks про розвиток міста
Сьогодні 06:47
Сьогодні 06:47
NASA назвало імена астронавтів місії «Артеміда ІІІ»
9 Червня 2026 23:42
9 Червня 2026 23:42

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.