USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Учасники смертельної стрілянини на луцькій автомийці отримали умовні терміни

5 Березня 2019 12:16
Двох учасників стрілянини на луцькій автомийці відпустили на волю. Тимур Байрамов та Дмитро Нагайчук отримали два роки умовно, йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Нагадаємо, у результаті стрілянини на мийці, яка відбулася 5 листопада 2018 року, загинув чоловік. Ще двоє отримали тяжкі вогнепальні поранення. Також повідомлялося, що особу вбивці вдалося встановити.

Судове засідання, під час якого оголошували вирок Тимуру Байрамову та Дмитру Нагайчуку, відбулося 4 березня у Луцькому міськрайонному суді.

Під час зачитування характеристик обвинувачених, що найцікавіше, раптом виявилося, що вони не мають жодної судимості. Проте, наголошують журналісти, на перших судових слуханнях було озвучено низку кримінальних порушень, в яких фігурував Тимур Байрамов.

«Послужний список військового стрільця Тимура Байрамова вражає: чоловік у криміналі, як риба у воді. Свідки стрілянини на автомийці опізнали його, як учасника злочину. Але на фінальному засіданні суду все міняється, минулі злочини замовчують. А прокурор, який не так давно їх зачитував, йде з залу суду, навіть не дочекавшись вироку», - йдеться у сюжеті.

А справа справді надзвичайно цікава тим, що чоловіків завзято взялися "відмазувати" від реальних термінів. З підозрюваних в убивстві вони спершу перетворилися на хуліганів, а згодом на дурників, які нібито випадково потрапили на збройні розбірки й ніяким чином до них непричетні.

Спочатку слідчий перекваліфікував справу з убивства на хуліганство, а згодом - на неповідомлення про злочин. Прокурор, своєю чергою, не став заперечувати проти перекваліфікації злочину. Не виникло жодних запитань і у судді Андрія Сівчука, який присудив обвинуваченим два роки умовно.

З усього виглядає так, що розслідування цієї справи може зайти у глухий кут, а поліція цілеспрямовано розвалює справу, зазначають наостанок в сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Свідомий Показати IP 5 Березня 2019 12:27
Тому що патріоти, вишиванки забули ще одіти. Може активісти.
Волиняка Показати IP 5 Березня 2019 12:32
Самий гуманний суд)))) куди катимося...
Alex Показати IP 5 Березня 2019 12:43
Скільки ще той п"яниця Сівчук буде працювати в суді???
п"яниця до Alex Показати IP 5 Березня 2019 13:06
разом бухаєш , чи не маєш компанії?
Alex до п"яниця Показати IP 5 Березня 2019 15:51
На злодієві шапка горить. По темі, Сівчука за останніх два роки тричі зупиняли п"яного за кермом. І таке може бути лише в нашій країні. І що, він зараз пішки ходить?
п"яниця до Alex Показати IP 5 Березня 2019 17:37
Нєєє, їздить маршруткою, сам бачив,
123 Показати IP 5 Березня 2019 12:43
А хто б сумнівався? Судова система - це саме прогниле дно суспільства. Хто краде мішок картошки - той сидить реально, а хто вагонами - максимум умовно. Наволоч...
Рома до 123 Показати IP 5 Березня 2019 13:21
Суд робить висновки на підставі матеріалів які дають проурор і слідчі. До них спочатку потрібно пред'явити претензії, а вже потім до суду! По цій справі зразу видно, що дали взятку прокурору і слідчим!!!
ох до Рома Показати IP 5 Березня 2019 17:46
Молодець. Адекватну відповідь дав прокурор журналісточці. Ха- ха.
Анатоль_ Показати IP 5 Березня 2019 12:52
І сміх і гріх
Тор Показати IP 5 Березня 2019 13:02
Я роблю висновок для себе, розумні погодяться. Надіятись на суди, правоохоронців, закони неможливо. Висновок такий, українці озброюйтесь законим шляхом чи ні неважливо. Коли настане час обирати, кладовище чи тюрма, більшість виберуть тюрму.
Сусід Показати IP 5 Березня 2019 13:13
Народ!!! Ви геть тупі чи глухі МЄНТИ з ПРОКУРОРАМИ ПЕРЕКВАЛІФІКУВАЛИ ЗЛОЧИН !!! При чім тут СУД !!! Суд це остання інстанція. Жулікі ПОРЄШАЛИ з МЄНТАМИ і ПРОКУРОСЬКИМИ....народ тупорильством вражає...міняйте депутатів під...сів, щоб вони правильні закони приймали.
Alex до Сусід Показати IP 5 Березня 2019 15:54
А суддя в нас криштально чистий? Він може дати нижче нижчого. А за хороші бабки і перевести на умовний термін.
Сусід до Alex Показати IP 5 Березня 2019 17:40
Судді приймають рішення згідно Законів. А ти , цілий Alex, далекий, не знаєш не пиши, а йди вчитись,хоча б.
ОлЯ до Сусід Показати IP 6 Березня 2019 10:29
Ага, вже в Нововолинську одна наприймала рішень і вироків за взятки. і нічо - голова суду
123 Показати IP 5 Березня 2019 13:16
Перш ніж давати коментарі надайте інформацію по якій статі КК прокуратура направила ці справи до суду. В суді ніяких справ про вбивство не було..
21 Показати IP 5 Березня 2019 14:47
затее судочинство, Дронова, за проїзд на жовтий на 10 років запакувало!
Лучанин Показати IP 5 Березня 2019 14:50
Луцькі судді конкретно ї..нулись. Лише самоорганізація лучан зможе захистити від подібних вироків, коли убивці та винуватці смертельних п'яних дтп не отримують за скоєне. Потрібно гуртуватися і тиснути. А сидіти і скиглити в інтернеті - це для убогих імбецилів.
спостерігач до Лучанин Показати IP 5 Березня 2019 17:44
Чуєш, ти, самоорганізатор, вже Мая мала бути прокурором області, спартсмєнка. Кожен має займатись тим, що вміє і знає. Писаки.
Alex до спостерігач Показати IP 6 Березня 2019 09:59
спостерігач + сусід = сІВЧУК ? Чи не так?
спостерігач до Alex Показати IP 6 Березня 2019 10:38
саме так
Лучанин Показати IP 5 Березня 2019 14:59
А прокуратуру і мєнтуру (я не говорю зараз про селфікопів), всіх цих "слєдаків" гнилих, треба нах. гнати. В Прибалтиці багато де з нуля починали. Корумпованих покидьків не реформуєш.