USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Судитимуть волинянина, який продавав куплені для ЗСУ автівки

26 Лютого 2025 18:28
Прокурори Ковельської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 42-річним волинянином шахрайства, підроблення офіційних документів, використання підроблених документів, а також продажу предметів гуманітарної допомоги в особливо великих розмірах під час воєнного стану (ч. 1 ст. 190, ч.ч. 1, 3, 4 ст. 358, ч. 3 ст. 201-2 КК України).

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

За даними слідства, упродовж листопада 2022 – січня 2023 року чоловік увіз в Україну п’ять автомобілів як гуманітарну допомогу для ЗСУ, без сплати обов’язкових митних платежів.

При цьому він вносив в офіційні документи неправдиві відомості про отримувача гуманітарної допомоги – благодійний фонд у Львові – та надавав підроблені документи працівникам митниці для безперешкодно пропуску авто на територію України.

Згодом він продавав ці автомобілі, розміщуючи оголошення в Інтернеті.

Затримали чоловіка 31 січня 2023 року під час продажу двох транспортних засобів – «Nissan Navara» та «Mazda MB 50» – за 17 тисяч доларів США.

Під час досудового слідства з’ясувалося також, що обвинувачений ошукав військовослужбовців, узявши з них 100 000 гривень за автомобіль, повністю оплачений коштами, які зібрали волонтери.

Читати ще: Автівки для ЗСУ опинилися на шроті на Рівненщині: масштабна схема, до якої причетні волиняни

Досудове розслідування: Ковельске РУП ГУНП у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus