USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Казахстані мітингувальники відбирають у військових техніку і захоплюють адміністрації

5 Січня 2022 10:40
Після відставки уряду у Казахстані спокійніше не стало. В Актобі мітингувальники штурмом взяли адміністрацію.

Тим часом народні маси продовжують рух до центру оточеного силовиками Алмати разом із захопленою військовою технікою. Аеропорт Алмати навіть вирішив тимчасово не приймати літаки.

Про це повідомляє 24 канал та УНІАН.

Зіткнення нечисленних силовиків із протестувальниками закінчуються тим, що останні просто відбирають і амуніцію, і техніку, і рухаються далі.
За даними телеграм-каналу «Раньше всех. Ну почти», протестувальники захоплюють та б’ють силовиків у центрі Алмати.

На дорогах Алмати вирують пожежі. Все тому, що протестувальники підпалили автомобілі правоохоронців. Про це повідомляють місцеві телеграм-канал.

Густий дим від пожеж накрив місто. Крім того, у центрі лунають сильні вибухи від світлошумових гранат. Так правоохоронці намагаються відтіснити протестувальників. Силовики також використовують сльозогінний газ.
Читати ще: Військова техніка на вулицях і відставка уряду: що відомо про «газовий майдан» у Казахстані

У місті введено комендантську годину, заборонено продаж зброї та алкоголю. В епіцентрі протестів горять машини силовиків, лунають вибухи.

Увага! Відео містить ненормативну лексику. 18+
У Жанаозені активісти вже пред'явили владі вимоги. Протестувальники хочуть зміни режиму, проведення народних виборів акіму (місцевих адміністрацій) кожної області та міста. Також активісти вимагають повернення Конституції 1993 року.

Як ми писали, у Казахстані проходять протести через підвищення цін на газ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Всезнайко Показати IP 5 Січня 2022 10:51
Сорос, собака!!!
Анонім Показати IP 5 Січня 2022 10:51
Ідіоти- що можна ще сказати!
Правда Показати IP 5 Січня 2022 11:10
Процес пішов...все починається з малого(ціна на зріджений газ).Застосування сили тільки прискорить процес.Успіхів казахам.
Анонім до Правда Показати IP 5 Січня 2022 11:40
Звідки ти знаєш з чого починається?Доречі боти,тролі зараз гарно пишуть українською.В еас теж починалось з студентів,де вони зараз?Взагалі надоїло це все,особливо тупі люди,якими дуже просто маніпулювати,не маю на увазі тебе особисто.
Ігор луцький Показати IP 5 Січня 2022 11:18
Опять Амєріка і ЕС віновниє.
Василь Показати IP 5 Січня 2022 11:39
Відсутність різних думок і находження взаєморозуміння приводить до протистояння і бунту.Бунт ніколи не находить рішення-тільки може робити знищення. А комусь це може бути потрібне-наприклад ,для захисту російськомовних в Казахстані.Або для інших цілей.
Василь Показати IP 5 Січня 2022 11:41
Вибачаюсь-не находження взаєморозуміння...
Анонім Показати IP 5 Січня 2022 11:45
Казахи успешно сами себя загоняют в жопу...
козак до Анонім Показати IP 5 Січня 2022 12:08
Я думав, що то росіянам швабру
Олег Показати IP 5 Січня 2022 11:56
Успіху казахам. Головне, щоб результат після перевороту не став таким, як зараз в Україні
Ага до Олег Показати IP 5 Січня 2022 13:46
казахи мають бути готові до того що на них може Путін напасти, так само як і у нас було
сермяжная правда Показати IP 5 Січня 2022 12:00
Как по мне, то красивая многоходовая комбинация. Картинку будут помнить и здесь, если обычный газ в Украине станет по 60 за куб для населения и США не компенсируют стоимость. Если по мизеру с 3,5 до 7,5 за лит. вырос (а у нас уже по 18 грн.) и это привело к таким последствиям в Казахстане, то что будет в Украине, когда у нас газ вырастет в разы и как это разрулят?) Запах войны!
комунякунагіляку до сермяжная правда Показати IP 5 Січня 2022 12:10
а правда, що вся геополітика зводиться до конфлікту двох півкуль, й в декого це з народження?
хаусхофер до комунякунагіляку Показати IP 5 Січня 2022 12:51
почитайте маккиндера, спикмэна и бжезинского и у вас не будет возникать несуразных вопросов)
комунякунагіляку до хаусхофер Показати IP 5 Січня 2022 17:53
Читав, і ще з десяток менш відомих авторів, прихільників теорій змов (тисясі їх) . Чого тільки одні ''протоколи сіонських мудреців'' варті, стовп кацпського діскурсу. Але ж дах не з'їхав, посміявся та забув, маргінальні теорії не преказую
Олесь Показати IP 5 Січня 2022 12:33
А в Казахстані сланцем ніхто незаймаеться . Похожа якась картинка на ту що ми бачили вже з наших телевізорів. Доволі непоганий народ і вже починають якісь сили розкручувати.
В. Показати IP 5 Січня 2022 13:39
Вот и подняли цену на газ!!!