USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У «Там-Тамі» термін продуктів затуляють магнітною кліпсою, - очевидці

28 Жовтня 2017 18:30
Лучанин зняв на відео, як у гіпермаркеті «ТамТам» продають зіпсований товар, на продуктах харчування закривають строки придатності і не ввічливо спілкуються з клієнтами.

Про це у своєму відеоблозі показав користувач Youtube Mike Verpuchinskiy.

«Тут - порушення на порушенні. Я був у різних країнах і такого ніде не бачив», - розповідає клієнт.

Чоловік каже, що прийшов у магазин, аби придбати чіпси. Однак при купівлі товару виникла проблема – строк придатності був прихований магнітною кліпсою.

Клієнт залишив повідомлення у книзі відгуків та попросив його повідомити про вирішення проблеми.

Зауважимо, що, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ст.7, продаж таких товарів заборонено: «Продаж товарів, на яких строк придатності не зазначено або зазначено з порушенням, а також товарів, строк придатності яких минув, забороняється».

Через два тижні чоловік повернувся у магазин, аби побачити, чи проблему вирішили. Однак, товар продавали надалі з порушенням.

Чоловік попросив, аби компетентний працівник пояснив ситуацію. У відповідь клієнту почали грубіянити, вимагати припинити відеозйомку, або викличуть поліцію.

Проблему ніхто не збирався вирішувати, натомість, по черзі підходили різні працівники гіпермаркету, охоронники й просили розказати ще раз про проблему.

Насамкінець, підійшов працівник Андрій, який запевнив, що питання вирішить.

До слова, у той момент також прийшла жінка, якій продали «сьогоднішній» скислий салат. Як це було, дивіться на відео:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2017 18:35
Що скаже троль"лучанин",який так яро кричав про базарісторичнемістоісрач?це ж тамтам)))
11 Показати IP 28 Жовтня 2017 19:47
Після ревізора що змінилось ?
ігор луцький до 11 Показати IP 29 Жовтня 2017 15:22
ціни зросли
Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2017 19:53
Давно не ходжу у там-там, бо якщо не зіпсоване, то переклеєні наклейки з термінами і більшість кас без працівників
Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2017 20:01
Це відео можна було б зняти за хвилини дві,три. Так нуднооооо. Мене вистачило на 5 хв.і це тільки початок. Молоді люди, Ви не знаєте як провести вільно свій час?????? Сходіть в кінотеатр з Лейс.
Анонім до Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2017 21:52
З такими людьми,як ви,ми ніколи не будемо жити нормально.На вас,як на худобі заробляють гроші,а ви "сходіть в кінотеатр..." .Хлопець молодець,він Людина,яка бореться за свої права і щоб інші мали змогу це робити,а ви стадо,яке поганяють,нічого особистого,йдіть зїжте протухший чебурек і подивіться телевізор,ось ваш розвиток!
скептик до Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2017 23:13
щиро бажаю не підхопити ботулізм з вашим відношенням до життя
Анонім до скептик Показати IP 29 Жовтня 2017 00:10
Підходиш в інформаційний відділ і запитуєш: у вас бутулізьм єсть? А вона тобі розповість, де в неї бутулізм! До речі, заразитись бутулізмом скоріше можна від своєї ж домашньої консервації, на весіллі в рідного друга, або на вокзалі у Львові!!)))
скептик до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2017 11:13
наївняк
ВОЛОДИМИР до Лучанка Показати IP 16 Листопада 2017 18:54
НЕ КАЖІТЬ КОМУ ЩО РОБИТИ І ВАМ НЕ СКАЖУТЬ КУДИ ВАМ ПІТИ. ПРОБЛЕМА НАГАЛЬНА.ЛЮДИНА ВИКЛАДАЄ СВОЮ ДУМКУ
андрій Показати IP 28 Жовтня 2017 20:08
живу поряд з тат там по суті своєї роботи часто у відрядженнях по україні такого персоналу і відношенню майже не зустрічав в хорошому сенсі вийняток робочі представники фірм які виставляють товар на полиці продукти які постійно загороджують своїми ТЕЛЕГАМИ прохід за весь час роботи було 3 повернення товару без проблем і швидко автору сюжета треба повну тубу чіпсів засунути в ж\\\\\пу сюжет г\\\\\но
Микола до андрій Показати IP 29 Жовтня 2017 11:05
Більше схоже на те що по суті своєї роботи ви працюєте в Там Тамі
Об'єктивність до андрій Показати IP 29 Жовтня 2017 11:06
Воно і видно, що нічого толкового ви не бачили в європейській Україні. Поїдьте кудись далі подивитись, як люди живуть і як воно має бути. 3 повернення? Це тільки те, на що ви натрапили і що ви помітили, повернень не має бути взагалі, як і порушень
Клієнт Показати IP 28 Жовтня 2017 20:11
Зіткнулася з такою ж проблемою. Писала скаргу, відповіді навіть не надали... Це такий рівень цього супермаркету!
Іван Показати IP 28 Жовтня 2017 20:20
Якби тільки такі проблєми з чіпсами ! На жаль, коли вибираємо депутатів, то в них подібними кліпсами закрита і совість, і його минуле, і гнила душа, і диплом про вищу освіту ! Але він за гречку, за 200 грн., за турнік у дворі - спокусить нас голосувати за нього. Ми ж легковірні швидко спокушаємось, потім прозріваємо, але вже пізно - або поїзд пішов, або отруїлись. А хлопчина молодець !
Валентина Василівна Показати IP 28 Жовтня 2017 20:31
Ця проблема є "нормою" цього закладу. У кулінарії можна купити зіпсований товар, прострочення товару(навіть на дитячому харчуванні), гнилі овочі... Колись приїжджав "Ревізор" і піднімав ці питання, але віз і нині там. Сумно! Добре, що є такій сумлінний покупець як ви!
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2017 21:24
Як зробити чіпси в домашніх умовах ? Кілька великих картоплин Олія соняшникова Сіль Картоплю почистити або ретельно вимити. Потім нарізати на найтонші кружки , я рекомендую використовувати для цього ніж для чищення овочів , якщо такий є , так як звичайним ножем нарізати тонкі скибочки важкувато . Отримувані скибочки викладати на тарілку , щоб зручно було брати по одній. У глибоку сковороду або каструлю налийте олії ( шар повинен бути в 2-3 сантиметри ) і довести до кипіння. У киплячу олію закладати картоплю по одній скибочці , щоб вони не стикалися між собою. Підрум’янюватися вони будуть дуже швидко, і потрібно відразу вийняти готові чипси інакше вийде несмачно . Коли дістаєте готову чіпсину , дайте стекти залишкам масла і викладіть на тарілку , покриту паперовим рушником , щоб вбралися залишки масла. Посоліть за смаком- , поки гарячі. От і все , ви тільки що приготували натуральність картопляні чіпси в домашніх умовах і можете насолоджуватися їх смаком . ))))))
Анонім до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2017 21:50
Салат з моркви – простий рецепт з сиром і часником Для цього простого салату з моркви можна використовувати будь-який сир, навіть плавлений. Смачною виходить закуска з зернистим сиром, але в такому випадку потрібно додати трохи більше сметани. Інгредієнти • 300 г моркви; • 120 грамів сиру; • 2 зубки часнику; • сіль, зелень. • 70 грамів сметани (майонезу). Смачного!!)))))))))))))))))))
Ксюша Показати IP 28 Жовтня 2017 21:39
Автор - молодець. Всі його вимоги - згідно чинного (але,на жаль, майже не діючого) законодавства. Грамотно, виважено, аргументовано. Респект!
Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2017 21:40
Молодець. Побільше б таких людей.
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2017 21:54
Дивне відео! В цьому стрімі відповідь менеджера була доволі правильною: підійди в інформаційний відділ, посміхнись дівчині, скажи, щоб зняла магнітний захист, і подивись на термін (тоді або бери шкідливу їжу або не бери)! Хлопцю, який їздить з дівкою по Португаліях (явно не бідний) просто нема чим зайнятись!
Анонім до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2017 22:55
Так,для вас дивне,бо ви звикли в цьому навозі жити і жерти гниль,нічого особистого)))
Анонім до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2017 23:22
Йди в АТБ там все чесно! А взагалі їж вітаміни, для твого розрідженого мозку це буде дуже корисним!! ))
Анонім до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2017 23:25
Міша Верпушинський! Геройський хлопчина, який розоблачив там-там. https://www.youtube.com/watch?v=12mhqjP2VnQ
Олег до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2017 15:33
Здається Верпучинський правильно. Через Ч.
Олена до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2017 01:31
Подивилася б я як би ви почекали дівчину з інформаційного відділу якої нема по півгодини и полибились би у голу стіну.
Руслан Показати IP 28 Жовтня 2017 21:58
Почав дивитись і вимкнув, "хольоний парніша" на російській мові щось нудно розповідає...
Ото ж бо до Руслан Показати IP 29 Жовтня 2017 09:17
В нашій країні краще виглядати як бомж, щоб не дай Боже ні в кого заздрості не викликати.
Микола до Руслан Показати IP 29 Жовтня 2017 11:07
Так так. Ніхто ні в якому разі не дивіться це відео, бо воно ж впливає на імідж Там тама!
Вільний до Руслан Показати IP 29 Жовтня 2017 13:04
Почав читати коментар і кинув. Великий критик на українській мові щось нудне пише.
Саня Показати IP 28 Жовтня 2017 22:09
просто Едік має відкат.
Ріта Показати IP 28 Жовтня 2017 22:29
Там там в своєму репертуарі( Давно вже нічого там не купую.
Покупець Показати IP 28 Жовтня 2017 22:46
Доля істини в тому, про що говорить автор є. Але складається враження, що дане відео він знімав лише з метою самопіару. .
Олена до Покупець Показати IP 29 Жовтня 2017 01:25
Він що, якийсь політик чи зірка? Нащо йому піаритись??? Пишете аби що. Краще б звернули увагу на проблеми закладу, а не на персону, яка хоч щось корисне робить.
Олег до Олени до Олена Показати IP 29 Жовтня 2017 17:30
Олена, читайте уважно коментар Покупця, який згідний з проблемою. Але погоджуюсь з тим, що це швидше схоже на самопіар: 25 хвилин крутитись на кріслі перед камерою, якщо можна було б втиснутись і в п"ятихвилинне відео.
Олена до Олег до Олени Показати IP 29 Жовтня 2017 18:43
Цікаво як, якщо не менше половини відео - це розмови з Тамтамом. А ще необхідно було розказати з чого все почалося та пояснити свої дії. Спочатку саме відео перегляньте, а тоді критикуйте.
Вова Показати IP 28 Жовтня 2017 23:06
Фігня повна.
скептик Показати IP 28 Жовтня 2017 23:19
ЧОВПТИ ТРЕБА СКРІЗЬ І ВСІХ, ІНАКШЕ ЖИТТЯ НЕ ЗМІНИТЬСЯ НА КРАЩЕ
володимир Показати IP 28 Жовтня 2017 23:51
Автор відео просто заробляє собі лайків.Хай спробує себе в політиці .Думаю ,Ляшку він сподобається.Примітивна спороба Ревізора.
Анонім до володимир Показати IP 29 Жовтня 2017 00:13
Ляшко йому не рівня - в лотареї грає, а цей стручок вже по світу колесить гроші промахує!
Олена до володимир Показати IP 29 Жовтня 2017 01:27
Цей коментар чудовий приклад того, чому наша країна і досі в лайні.
Мыкола Показати IP 29 Жовтня 2017 02:58
найгірший магазин
Айрін Показати IP 29 Жовтня 2017 09:46
Молодець!!! Люди!!! Невже Ви по цьому сюжеті не зрозуміли головного - суть то не в прінглз!!! А в тому, щоб ми перестали засовувати голову в пісок і іти за течією. В тому, щоб ми стали відповідальними за себе, свою вулицю, свій мікрорайон, область і врешті решт, за СВОЮ країну. А за це, так, іноді треба боротися і залишати зону комфорту. Поки ми не змінимо свою рабську психологію, нами і далі будуть маніпулювати ті, кого ми безконтрольно обираємо...
АНДРЕАС Показати IP 29 Жовтня 2017 12:59
Молодець автор,але на українській мові було-би ще краще.
Я Показати IP 29 Жовтня 2017 14:00
Найнятий базарниками???
Анонім до Я Показати IP 29 Жовтня 2017 17:28
Дурік,зачем уси сбріл???Це нормальне явище,в Нормальних Людей відстоювати свої права.....а такі як ти не можуть цього зрозуміти і шукають причину,чому ж то він це зняв..ми ж звикли так жити,а тут,оо чудо,людина зробила те,про що ти даже не знав,а може то базарник,а може то за гроші...ти прямо пробив дно,на якому ти був,розвивайся
Лучанка Показати IP 29 Жовтня 2017 19:22
Так були чіпси протерміновані, чи ні?
Анонім до Лучанка Показати IP 29 Жовтня 2017 20:09
Як бачимо, чувак не чіпсів хотів! Ха-ха!
Реаліст Показати IP 29 Жовтня 2017 19:43
Чіпси не були протерміновані.Цьому чуваку зняли антикражний засіб.І все зробили як він просив.з чого стільки гнилі люди у вас? Хоч один з вас подивився стаття повністю перекручена як завжди тут.впевнений що модератор це не пропустить як завжди.
Микита до Реаліст Показати IP 29 Жовтня 2017 20:20
Цьому чуваку? Чіпси із закритим терміном придатності продавались у Там тамі завжди!!! Доки хтось не наполіг на тому, щоб був виконаний закон! Тобто Там там осознано продавав такий товар із порушенням!!!!
Natalya Показати IP 31 Жовтня 2017 10:25
Вести відеозйомку в супермаркетах МОЖНА!!!!!!!!! Це не приватна власність, це громадське місце.Люди, читайте закони.А те що в Луцьку наплювати на закони, то це не вперше, щє таке "розумне" Маріо бруні взуттєвий магазин
Ігор Показати IP 31 Жовтня 2017 13:21
Українською г?ида, українською!!